Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-10-2017, 13:11   #61
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 244
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 68
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker MTL RTA

Probaj na 18-19 w šiba ko lud
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2017, 13:12   #62
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 590
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 49
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

volim i da cujem pozitivne ocene
chelios postova 666 ,danas u posti saljem nesto broj 666 ,pre nekoliko dana broj u posti 666 (premesteno u temu - vera)
ja vazduh na ber.-u smanjio skroz , ,ako i to bude frustrirajuce trazim nesto tesnije

[SIZE=1]---------- Post dodan 07-10-2017 u 14:28 ----------[/SIZE]

Citat:
Originalna poruka od Chelios Vidi poruku
Probaj na 18-19 w šiba ko lud
taman nasao fixnu watazu - 15 w i mislio nasao sam se ,al mi malo danas to . sto mrzim kad taman nadjem neko resenje ,a onda se pokaze da to nije to ...
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2017, 13:43   #63
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 981
Pohvaljen: 938
Nivo reputacije: 175
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

@dragon pa grgolji, mnogo vate, previse natopljena, ne znam zasto forsirate grejace 2.5mm precnika, probaj da namotas 2mm, ja nemam grgolj nikada i aroma bar meni 30% bolja, 2.5mm precnik nigde ne koristim. Jeste malo supalja aroma ali nista strasno, veliki broj ljudi to nece ni osetiti. KFL si pomenuo pa jeste na kfl za nijansu bolja aroma ali sve drugo nije bolje. Drip tipovi su mu vrh ali kondenzuju previse, steta. Generalno sasvim korektan atomizer, ako pogledamo kakva sranj... prave danas berserker je ok.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-10-2017, 14:03   #64
milanez
Senior

milanez's avatar

milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

meni grgolji kad je premalo vate .kad stavim vise vate ne grgolji
i poslusacu te u vezi diametra grejaca, a mozda i necu
Staro 07-10-2017, 14:19   #65
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 821
Pohvaljen: 946
Nivo reputacije: 136
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@dgproduction znam 2mm grejac ima manje da natapa i nece da grgolji dok ne otvoris da napunis tank pritisak se promeni i prva 4-5 cuga mozda malo grgoli mozda ne zavisi kako je vata postavljeni
ja volim ovaj tank ko me zna malo bolje razume da ja volim da kritikujem sve sta mi smeta
kao sto rekoh tank nije los ali je mogao i trebao biti bolji
sad sta volim o njemu [da ne budem negativan]
izrada odlicna materijale koje koriste su dobri lepo izgleda, moze da se napuni sa dve strane [odozgo odozdo] ima dosta rezernih delova [previse] cak i dva grejaca [steta nema vata u pakovanju, morao sam ovo da pomenem] sve u svemu ima sve sta nam treba
dosta nas ima da voli i obozava ovaj tank, kao sto dgproduction rece kome nesmeta malo suplja aroma ovaj tank je vrhunski i koristice ga dnevno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2017, 14:42   #66
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Slazem se i ja bih svasta promenio na njemu, ako se lepo vata namesti nema grgolj ni kada se puni, inace puni ga odozdo stane tacno 5ml

Zahvalili :
Staro 07-10-2017, 15:47   #67
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,611
Pohvaljen: 1,278
Nivo reputacije: 287
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Jel provalio neko da li su grejači koji stižu sa njim od kantala ili se mogu koristiti i u TC režimu?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2017, 15:53   #68
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ja sam cuo da su mnogo losi grejaci tako da nisam ni hteo da ih probam, neko kaze da je unutra kantal a preko NiCr, neko drugi kaze da rade i u tc... ali kako god @Betrayer ih probao i kaze lose tako da, kanta...

Zahvalili :
Staro 09-10-2017, 18:19   #69
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 39
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 12
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Vidim da mnogo vas pominje tesan vazduh i na najvećoj rupici..Tesan kao recimo Kfl?..manje,više ?
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2017, 18:30   #70
milanez
Senior

milanez's avatar

meni je kako mi valja tesan samo na najmanjoj ,a nekad mi ni to nije dosta ,zavisi ...
Staro 09-10-2017, 19:00   #71
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,470
Nivo reputacije: 871
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Danone Vidi poruku
Vidim da mnogo vas pominje tesan vazduh i na najvećoj rupici..Tesan kao recimo Kfl?..manje,više ?
Tesan kao ® kayfun lite plus v2. A ako pričamo o klonu, onda zavisi od klona do klona. Klonovi imaju rupe za vazduh od 1.3mm do 1.8mm
Berserker je 1.4mm

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-10-2017, 22:19   #72
Abarth
Aktivan član

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 6
Abarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putuAbarth je na dobrom putu

Stigao i meni konačno. Prvo sam ga dobro oprao jer je sav mastan bio. Prvo stavio Clapton iz kesice. Jako loše, nema arome, pretoplo. Namotao ss316 0.32 na 2mm 8-9 krugova 0.9 ohma i to je druga priča. mnogo bolja aroma i dosta hladnija para. Sve u svemu zadovoljan...
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2017, 12:59   #73
Abarth
Aktivan član

Abarth's avatar

Par dana sam menjao razne setupe i najbolji mi je ss316 32g twisted 2.5mm 9 krugova 2 ohma 14w...
Staro 15-10-2017, 15:33   #74
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 821
Pohvaljen: 946
Nivo reputacije: 136
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@Abarth nije mi jasni kako twisted grejac ti daje 2ohms, taj rezistanc je za single coil
twisted ili dual coil daju isti slican rezistanc 9 namotaja ti je 1ohm
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2017, 15:42   #75
Abarth
Aktivan član

Abarth's avatar

I Vape Tool aplikacija mi daje isti rezultat...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:44 sati.