Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-09-2017, 18:50   #811
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,040
Pohvaljen: 1,032
Nivo reputacije: 194
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kayfun Lite Plus clon

Imao sam ja tu kaju @vapoholic, prva pre godinu dana stigla mi je sa drugacijom kapom zato pitam kakva je sada jer u medjuvremenu porucio jos 2 i bile su iste kao ta tvoja. Sviruckaju malo vise, a inace to su iste baze koje se prodaju kao five pawns, ustvari sve baze na ft su trenutno iste nije bitan vise sku, izgleda da samo jedan kinez ih radi.... i te baze meni se uopste ne svidjaju... kvalitet 0

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 19:05   #812
vukpavlovic74
Banned

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
Nivo reputacije: 0
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Verujem da znaš šta pričaš, al to mi nikad ne bi palo na pamet...za tvoj set up steam engine kaže 17 W i 5 V...uvek tako motaš? I na 11 W milina?
@Vapoholic
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 19:12   #813
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 374
Pohvaljen: 200
Nivo reputacije: 39
RC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosiRC36 ima čime da se ponosi

Steam engine nije bas uvek merodavan za snagu, subjektivno je. Ja sam uvek bar 30% ispod toga sto pise
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 19:18   #814
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,711
Pohvaljen: 1,539
Nivo reputacije: 276
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

@Kinkel Okrugla turpija u busilicu i udri.Tako ja sam ja prosirio na mojoj

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 19:37   #815
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,391
Pohvaljen: 722
Nivo reputacije: 196
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Imao sam ja tu kaju @vapoholic, prva pre godinu dana stigla mi je sa drugacijom kapom zato pitam kakva je sada jer u medjuvremenu porucio jos 2 i bile su iste kao ta tvoja. Sviruckaju malo vise, a inace to su iste baze koje se prodaju kao five pawns, ustvari sve baze na ft su trenutno iste nije bitan vise sku, izgleda da samo jedan kinez ih radi.... i te baze meni se uopste ne svidjaju... kvalitet 0

Nje bas tako, ova baza sku: 3739300 je najbolja trenutno na FT, inace takva baza je bila na tom @vapohlic-ovom primerku, ja sam je imao takodje....

http://www.e-cigserbia.com/image.php?type=sigpic&userid=3405&dateline=1511943  226
NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 19:54   #816
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 935
Pohvaljen: 1,070
Nivo reputacije: 153
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

prelistao sam malo ovu temu i slazem se 100% sa @Vapoholic
savete koje je dao @Kinkel su super [kao da sam ja pisao]
ja koristim Kayfun Lite Plus v2 i sto se tice natapanja nikad nisam imao problema
koristim 60do 70% vg guste tecnosti bez problema
grejac uvek namotam oko 2.5mm i zica je 28 AWG [isto je 0.32mm]
da ne pisem vise sta radm pogledajte slike one najbolje govore

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 19:59   #817
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Nemanja uslikaj tu bazu 3739300

Staro 13-09-2017, 20:03   #818
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,459
Pohvaljen: 6,805
Nivo reputacije: 998
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od vukpavlovic74 Vidi poruku
Verujem da znaš šta pričaš, al to mi nikad ne bi palo na pamet...za tvoj set up steam engine kaže 17 W i 5 V...uvek tako motaš? I na 11 W milina?
@Vapoholic
Uvek tako, ova žica, 8 namotaja oko ove burgije.

I evo podataka:

Evo koliko pare na 11W, 50/50 pg/vg, M2L, 5mg nic:

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 20:48   #819
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

@dgp

http://www.e-cigserbia.com/image.php?type=sigpic&userid=3405&dateline=1511943  226
Staro 13-09-2017, 21:51   #820
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa ovo nije baza od kajfuna lite???

Staro 13-09-2017, 21:53   #821
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ta sa srafom sa strane je meni odlicna. Nema kondenza ispod, a kad se izvadi sraf, ne mora da se razbusuje.

Staro 13-09-2017, 21:55   #822
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Slazem se ali ja sam spomenuo kaju lite i ovo sto si ti kupio...

Staro 13-09-2017, 21:59   #823
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Da, pa dobro, jeste to neka mutant varijanta ali valja! Inace, prodaje se kao ceo mini kayfun:
Kod:
https://www.fasttech.com/p/3739300
Kanali su dole cetvrtasti, siroki i duboki. Odlicno natapanje. Za tu cenu bombona!

Staro 13-09-2017, 22:04   #824
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ne volim ja takve kaje sa dubokim kanalima... ne rade lepo sa mojim setupom. 0.25mm zica na 2mm dolazi do prenatapanja vate i to vise nije to.

Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 22:05   #825
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Konkretno sam mislio na bazu kayfuna, ne na lite striktno....kad sam pomenuo ovu bazu, mislio sam na kanale za dovod tecnosti.....

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:24 sati.