Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-09-2017, 10:38   #841
vukpavlovic74
Banned

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
Nivo reputacije: 0
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kayfun Lite Plus clon

@C-hell
Kad kažeš nove fensi vate misliš na bacon cotton i sl varijante?
@Piki
Da je nešto od toga, desilo bi mi se i ranije ali hvala na opštim preporukama za rešavanje problema

@Kinkel
Ove nove baze što stižu sa FT-a kao da imaju blago začepljenje na dnu baze...da bi dobio dobro natapanje morao sam da odvrnem bazu dimnjaka za 2-3 mm i sad natapa kako treba...možda te to zeza?
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 10:39   #842
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,864
Pohvaljen: 12,851
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne pratim, one sa čudnim imenima što Bet hajpuje. Ja sam čovek seljak, ja muđi neosećambrale...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 11:14   #843
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,830
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@Vuk

Da li ti se posle mililitar, dva izgubi shmek vate? Ako da, dobro je.

Ako ne, nema ti pomoci, oporavili su ti se receptori i sad osecas i sta treba i sta ne treba.

A inace se ljudi opterecuju mnogim stvarima kad pocnu da pare. Krene tripovanje, izlaze cudne podnote koje toliko smetaju da ljudi prazne tank, peru sve, opet dryburnuju i kupuju brandiranu vatu koja "za te pare" sigurno nema shmek.

Onda krece ludilo, odjednom, gle cuda, sve smeta...

Dok se pusilo, niko nije razlagao ukus dima cigarete na note i podnote, niko nije menjao filtere da smanji smrad jednog od zillion aditiva, niko nije kupovao jedne pljuge pa ih praznio i prepakivao u papir koji "bolje" gori.

Ovo postaje teski trip u jednom periodu svih nas, a onda, posle par godina ili iskuliras i pustis zivot da tece normalnim tokom ili postanes paranoican da "oni" stalno menjaju sastav aroma, pg, vg.

Nosis zicu na laboratorijsku analizu.

Deres se na zenu jer "kuva u kuhinji" pa miris gulasa "hoce da se uvuce" u vatu dok pravis setup.

Ako dodje neko od gostiju ko koristi dezodorans, zamolis ga da se zapere ispod pazuha jer miris putuje kroz stan, pravo u tvojus sobu, kroz fioku, kroz ziper kesu i pravo u vatu i "sta ti posle da radis kad ti se oseca vata?"

Uglavnom, malo treba da se ISKULIRA!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-09-2017, 11:27   #844
Kinkel
Banned

Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

.. pojma nemam .. procackao sam zubarskom brusilicom .. sad natapa lepo .. ko ove stare...
oseti se vata, al posle pola mil .. dolazi prava aroma..
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 11:47   #845
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 360
Pohvaljen: 359
Nivo reputacije: 100
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

aj pošteno koliko od vas koji ste okoreli dtl ima po neki mtl
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 12:11   #846
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,712
Pohvaljen: 1,544
Nivo reputacije: 276
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Vecina ima neki m2l

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2017, 12:12   #847
vukpavlovic74
Banned

vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

@Vapoholic
Posle pola tanka počinje da nestaje ukus vate ali ja menjam vatu na dva tanka pa mi to ipak malo pravi frku...moraću to da rešim il ode ati na trampu Donalda...

Probaću viskoznu vatu i još par stvari pa javljam...
Staro 15-09-2017, 12:12   #848
Kinkel
Banned

Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

ja nikada nisam imao DL
Staro 15-09-2017, 12:17   #849
vukpavlovic74
Banned

Al zato imaš zubarsku bušilicu...
Staro 15-09-2017, 12:37   #850
Kinkel
Banned

Citat:
Originalna poruka od vukpavlovic74 Vidi poruku
Al zato imaš zubarsku bušilicu...
.. nije moja ..
Staro 20-09-2017, 19:09   #851
vukpavlovic74
Banned

Moram da napišem da uopšte nije bio problem sa ukusom vate, nego mi se potkralo mašinsko ulje na kapi dimnjaka, baš tamo gde prolazi tečnost...par jedva vidljivih tačkica ulja, ali smrdi...sad je sve ok
Staro 20-09-2017, 19:38   #852
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 313
Pohvaljen: 372
Nivo reputacije: 63
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Pročitao sam čitavu temu sinoć (manje više) i najjače izvale su mi bile:
  • " Mame žele kayu, dok tate kayfuna! "
  • " Pišti ti kaya za to "
Bilo je zanimljivih diskusija i korisnih informacija, razmišljao sam se da li da napravim veći post sa svim tim informacijama ali eh.

Elem, desilo mi se da mi pišti kaya i setio sam se nekih drugih tema koje sam isčitavao skoro kako su se pojedini dosetili da prave male sitne coilove ukupnog prečnika 1/2mm i stavljaju u rupu za protok vazduha. Nekako to na kayi mislim da ne bi funkcionisalo jer je malo dublje u rupi za protok vazduha plus pin pa kada bi nedajbože u džepu/transportu taj metani coil zapao dublje i napravio kratak spoj... Mehanika ili modovi bez zaštite od kratkog spoja... Boom.
I tako razmišljam šta bi moglo da se uradi da sredi pištanje i malo zategne cug (pošto mi ukućani upadaju u sobu i misle da sam počeo frulicu da sviram, mačak je poludeo zbog zvuka etc.) naišao sam na ovo. Štapić za uši se preseče na dužinu od 1/2 cm pa se preseče po dužini, pa se preseče na pola ili 1/3 tako da se dobije ovo sa prve slike. Pa ga srolate prstima skratite malo i gurnete u rupu (slika 2)

Radi kako treba.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2017, 21:03   #853
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 627
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 57
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

i ja imam slicanu kayu i radi extra. jedino mi baterija ne izgura dan al nmz

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 21:07   #854
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,830
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@Piki

U većini slučajeva pišti zbog loše obrade ivica.

Zato i kaye koje se razbušuju ponekad imaju isti problem.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 21:10   #855
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 313
Pohvaljen: 372
Nivo reputacije: 63
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Da, da znam.
Ali me mrzi da je proširujem, možda je samo doradim iznutra.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:48 sati.