Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 21-05-2018, 19:28   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 47
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,339
Pohvaljen: 1,446
Nivo reputacije: 224
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Zloupotreba elektricne cigarete

Nekako nisam siguran da li je ovo pravo mesto za temu, ali svakako ima veze sa zdravljem.
Ovu neverovatnu pricu sam cuo od jednog zabrinutog oca, inace poznanika. Njegov trinaestogodisnji sin i jos jedan njegov vrsnjak uspeli su nekako da skupe novac i sto je jos gore, kupe elektricnu cigaretu, neki od starijih modela Aspire, sa tankom i izmenljivim grejacima (sto u ovom slucaju i nije bitno). Ali njima el. cigareta nije posluzila da bi probali da pare ili da je koriste kako se vec koristi. Ono sto su oni uradili izlazi totalno iz okvira normalnosti i tera me da se zapitam sta jos ocekivati od dece.
Oni jednostavno u tank nisu sipali tecnost za elektricnu cigaretu (sto bih jos donekle i razumeo, i rekao da je to decija radoznalost), nego su u tank natocili lepak i tako probali da duvaju, i na srecu, bili uhvaceni u tom svom cinu.
Ne znam kako bih ovo uopste i mogao da komentarisem...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   top
Staro 21-05-2018, 19:38   #2
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 526
Pohvaljen: 587
Nivo reputacije: 129
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Zloupotreba elektricne cigarete

Decija posla.
Mene cude ovi matori, to sve poludelo.
Milutin Obrad nije na Forumu   top
Staro 21-05-2018, 22:13   #3
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 399
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 34
peca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svima

Što te matorci čude, što duvaju lepak?

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   top
Staro 21-05-2018, 23:03   #4
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 45
Pohvala: 207
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 71
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Jos samo fali aroma lepka, sve ostalo vec ima...

iwwwan nije na Forumu   top
Staro 21-05-2018, 23:07   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,572
Pohvaljen: 15,163
Nivo reputacije: 2428
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Flavour art Vienna cream...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 21-05-2018, 23:44   #6
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,269
Pohvaljen: 1,435
Nivo reputacije: 296
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

oni pogrešili spravu

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   top
Staro 22-05-2018, 01:19   #7
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 44
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,914
Pohvaljen: 3,698
Nivo reputacije: 611
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Flavour art Vienna cream...

alfini0507 nije na Forumu   top
Staro 22-05-2018, 01:47   #8
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 749
Pohvaljen: 257
Nivo reputacije: 118
Allegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosi

Mogli su da upotrebe i srebrna bronza

Allegreto nije na Forumu   top
Staro 22-05-2018, 03:48   #9
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 573
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 167
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Mislio sam da cu procitati nesto drugo. Skoro sam naisao na clanak kako u nekoj drzavi u Americi je nemoguce kupiti neku manju e cigaretu nesto kao pocetnicki komplet. Sve je rasprodato, koristi narod tako sto sipa kako sam ja procitao neko ulje od hasisa, e sad kakvo je to ulje i kako se pravi ja pojma nemam, iskreno prvi put cujem za to ulje. Uglavnom fora je da im tako policija ne moze nista, nema sanse da provali.

Edit: ovo sto sam napisao nimalo nije edukativno, ako urednistvo misli isto molim da ga obrisete.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   top
Staro 22-05-2018, 11:41   #10
BigBud
Veteran

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 459
Pohvaljen: 608
Nivo reputacije: 0
BigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
ulje od hasisa, e sad kakvo je to ulje i kako se pravi ja pojma nemam, iskreno prvi put cujem za to ulje.
Sama rec ti kaze : ulje hasisa.
Hasis moze biti u cvrstom i u tecnom stanju a kasnije, termickom obradom, prelazi u gasovito stanje.
BigBud nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 22-05-2018, 12:06   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,572
Pohvaljen: 15,163
Nivo reputacije: 2428
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Probajte ovde:

Tema zaključana.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   top
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:05 sati.