Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-11-2018, 23:56   #166
Baki
Nov član

Baki's avatar

Registrovan: Oct 2018
Pohvala: 10
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 1
Baki je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

Meni je bolje sada prije sam pusio kutiju nekad i dve, evo vec sam mesec i nesto ne elektronski i bas je cool osecam se bolje prije kad ustanem osecao sam se lose nisam moga da dogjem sebi, a sad mi je bas super nesmrdi mi garderoba kod kuce nema onaj smrad od cigarete meni bas prija ali prvu nedelju dana uhvatila me kriza tako da za malo da se predomislim ali kad prosla kriza sad je super koliko sam gledao po internetu svi kazu da je 95 % manje stetno nego obicne cigarete ali u svaki slucaj meni prija i preporucio bih svima
Ps: probao sam jedan put da zapalim cigaretu osecao sam se kao da nikad prije nisam probao gorclivi ukus
Baki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2018, 11:51   #167
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: Joyetech Exceed D19
Pohvala: 21
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 8
Irena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svima

Šta god se pričalo za elektronske cigarete, po meni je iskustvo dugogodišnjih vapera relevantnije od bilo čega. Ako 99% njih tvrdi da se odlično osećaju, nemaju više problema sa kašljem, plućima itd...to dovoljno govori.

Btw, i ja sam imala neku mini krizu oko 3. dana i razmišljala sam da li da zapalim, a onda sam prizvala u misli ukus cigarete (odvratno!) i odlučila da neću. Posle par minuta kriza je prošla i to je bilo to.
Moram dodati, da sam čitav svoj pušački vek uvek morala nešto da pijem uz cigaretu, ili makar da imam žvaku, bombonu...ukus cigareta mi je uvek bio odvratan i mislim da je to umnogome doprinelo tome da mi se ecig toliko dopadnu.
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2018, 12:22   #168
Baki
Nov član

Baki's avatar

Pohvala: 10
Pohvaljen: 2
Baki je na dobrom putu

Admin poruka
NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

To si u pravu zaboravio sam i potpuno se slazem, ako nemas zvaku ili bomboni nista podvizno smece grubo receno 2: a za odece da ne pricam mora nositi parfem sa sobom a sa elektronsku nijedno od ovih gore sve je super.
Baki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2018, 12:46   #169
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 526
Pohvaljen: 588
Nivo reputacije: 130
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Budimo realni, ipak i para ostavlja neprijatan zadah u ustima ako se ne pije tecnost, zvaka ili bombon neki
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2018, 13:11   #170
nemacx
Nov član

Pohvala: 4
Pohvaljen: 1
nemacx je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
Ne mora da znači da naprednija oprema generalno više tečnosti troši.. Sve zavisi od načina povlačenja (stil), grejača (debljina žice/grejna površina, vata/fiberglass/keramika, položaj - vertikalni/horizontalni, etc), konstrukcije atomizera..

Nadam se da nećeš da se trudiš da pariš što više Samo koliko tebi treba

Ps: nemojte zaboraviti dodati ml - da je to npr 12 mg/ml - znači u jednom ml ima 12 mg nikotina
[drugo je da kad pričamo kažemo dvanaestka..]

Pardon, neiskustvo ovde igra ulogu.

Ne, samo sam u fazi privikavanja, po mojim ostalim postovima se vidi da se raspitujem maksimalno kako trebam da koristim vejp.

Elem, udari me u glavu i stanem, pa nastavim dok me opet ne pukne, još uvek mi je zanimljivo glumljenje dimnjaka

Citat:
Originalna poruka od Major_dd_ Vidi poruku
Najvaznije je da nisi zapalio, svee ostalo manje bitno. Uskladi kako ti najvise odgovara, i drzi se toga

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Slažem se, ma koliko mi je tečnosti iscurelo čačkajući (greota), opet, novo iskustvo mi je prijatnije od toga

Citat:
Originalna poruka od Baki Vidi poruku
To si u pravu zaboravio sam i potpuno se slazem, ako nemas zvaku ili bomboni nista podvizno smece grubo receno a za odece da ne pricam mora nositi parfem sa sobom a sa elektronsku nijedno od ovih gore sve je super.
Ovo sam skoro provalio. U kafani se cugalo i jelo, umerene doze, pojačalo se korišćenje e-ciga, otišao tank za 2 sata, bez vode, naravno, svi pod uticajem. Sledeće jutro - iz usta izlazi polimerizovani mlečni put obojen mirisima livadske trave ... Gde je pre 2 minuta pasla stoka.

Sve u svemu, Orbit uz sebe
nemacx nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2018, 14:54   #171
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
Pohvala: 21
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 8
Irena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svima
Thumbs up Re: Odvikavanje od pusenja e-cigaretom

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
Budimo realni, ipak i para ostavlja neprijatan zadah u ustima ako se ne pije tecnost, zvaka ili bombon neki
Nisam primetila valjda jer sam od onih koji popiju po 2l vode dnevno.
U svakom slučaju, dobro je znati
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:35 sati.