Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 11-05-2015, 00:17   #16
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,533
Pohvaljen: 4,512
Nivo reputacije: 742
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: E-cigarete oštećuju pluća koliko i "obične"

Citat:
Originalna poruka od Puk. Hans Landa Vidi poruku
Deder da me neko podseti kako mi znamo da ovo nase inhaliranje nema dugorocne stetne efekte, samo bez empirije.
Only time will tell

Sent from Parče plastike...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2015, 00:17   #17
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 337
Pohvaljen: 1,425
Nivo reputacije: 197
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

@Dellboy, nije džaba i nije pišanje uz vitar. Smatram da svakim objavljenim pozitivnim iskustvom vezanim uz e-cig. potičemo na razmišljanje barem neki određeni broj pušača (moguće budućih vapera) koji bi da se riješe duvana, ali nekako još "ne vjeruju" u e-cig. "pomodarstvo", skeptični su i premišljaju se.
Ako je možda tvoj, moj ili bilo čiji pozitivan komentar bio krajnje presudan da barem jedna osoba u tom trenutku donese konačnu odluku da prestane pušit i pređe na e-cig. onda na taj način indirektnim djelovanjem činimo mala dobra djela (ne zaboravi da nijedna većinski nepušačka obitelj, a pogotovo djeca iz te obitelji nisu zaslužila da dugi niz godina ispaštaju otrov, dim i smrad okorjelog pušača u kući) i bez da za to tražimo išta zauzvrat jer dovoljna "nagrada" nam je samo to zadovoljstvo kad vidimo da se broj vapera sve više povećava nauštrb duhanske mafije.
Meni je na b92 par puta unutar izlaganja vlastitog iskustva u komentarima prošla i "reklama" za i hrvatski i za ovaj forum. Ono, baš direktno. Ako ništa drugo neka se bar 10ak ljudi zaintrigiralo da malo "poviri" iz znatiželje da vidi o čemu se tu radi, 5 od tih neka je malo duže "čituckalo" e-cig forume, a "samo" 1 ili 2 da su čitajući iskustva vapera prelomili sami sa sobom i stvarno konačno prešli "na struju" onda je cilj postignut.
A glede pišanja uz vitar... To mi se desilo davno samo jednom i nikad više, al' doslovno... naliven k'o crna zemlja, teturanje lijevo-desno da održim ravnotežu, bura puše, a ja pišam... al' to je već priča koja nema veze s ovom temom...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 00:26   #18
Acid
Aktivan član

Acid's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 41
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 21
Acid je na dobrom putuAcid je na dobrom putuAcid je na dobrom putuAcid je na dobrom putu

Secam se da kad sam ja trazio informacije o ecig nisam uspeo da naletim na forum, tj. google mi ga nije izbacivao, ali sam na jednoj stranici gde su ko po obicaju pljuvali ecig naleteo na jedan komentar, u tom komentaru je bio linkovan ovaj forum, premotavamo 2+ meseca kasnije, ponosni sam vlasnik:
VapeOnly 1100mah, T2, EHPro Kayfun v2 nano, EHPro nemesis SS, Aerotank mini, i oko 400ml baze (nije jos sve smuckano) i planira se kupovina XPro m80 boxmoda

tako da nije uzalud
Acid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 01:18   #19
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 302
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Ne vodi se prica da li forum ostecuje pluca nego inhaliranje.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2015, 01:24   #20
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,568
Pohvaljen: 15,153
Nivo reputacije: 2427
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

A mozak?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 01:32   #21
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 302
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Nepovratno

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 07:02   #22
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 422
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 66
Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Ne, priča se vodi o tome da para oštećuje pluća koliko i duvanski dim.

Dellboy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2015, 08:28   #23
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,533
Pohvaljen: 4,512
Nivo reputacije: 742
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Dellboy Vidi poruku
Jeste, objavljen je i njegov, i moj (Milan) i jokjuarov, ali džaba, pišamo uz vetar. Znate li da se čak podvaljuje priča da bivši pušači redovno dobijaju rak, pa je bolje ne ostavljati cigarete. Otac mi boluje od raka od skoro (ostavio pušenje pre 12 godina) i stalno slušam tu priču. Ljudska glupost nema granica.
Poslao sam komentar koji je čista sprdnja, kao odgovor na slične plaćene tekstove. Dodao sam još jedan sa androida pod sajkokiler, hoće oni da objave ako nema uvreda i sličnih gluposti, dosta je posećen b92 sajt i možda nekome i pomognemo...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 09:09   #24
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 128
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Pozdrav svim starim i novim vaperima ! Nažalost očevici smo šta nam se sve dešava u proteklom periodu i kuda ide ovo naše društvo. Kao prvo jedemo većinom kojekakvo đubre i hemiju u hrani koju kupujemo po marketima koristimo i pijemo zagađenu vodu, (Panccevo). Na tv-u sve same gluposti možete čuti pa tako i ovu o e cigaretama a prave stvari se banuju i ukidaju kao i neke emisije na B92. Tako da ako me neka boleština snađe ( nedaj bože) to može biti samo od konstantnog konzumiranja loše hrane, pića, vode i izloženosti glupostima i lažima u sredstvima javnog informisanja (ovog zadnjeg se najviše plašim). Zato prijatelji u zdravlje nam nase mnogo manje štetno parenje nas neće moći tako lako da ukinu!

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 09:24   #25
Sloba
Senior

Sloba's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 423
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 65
Sloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svima

Ja pare za cigare nemam, a oni neka pisu sta im je volja...

Sloba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 09:28   #26
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 128
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: E-cigarete oštećuju pluća koliko i &amp;amp;quot;obične&amp;amp;quot;

Evo jedan banalan i neverovatan primer o špekulacijama dali je meso štetno ili ne? Haha toliko o našoj svetskoj nauci i brizi za zdravlje ljudi. Ljudi moji u kojoj smi mi marketinškoj mašini to je neverovatno!
Kada do sad nije ni to utvrđeno haha kako im možemo dalje bilo šta verovati
Mislim da do sada niko još nije postavio pravo pitanje... DALI JE ŽIVOT ŠTETAN ILI NE? I OD KONZUMARANJA ŽIVOTA SE UMIRE...
http://www.b92.net/zdravlje/ishrana....&nav_id=982428

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2015, 09:44   #27
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 422
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 66
Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Ma to ti je briga samo takva. Lekarima na tv-u i medijima puna su usta toga da je za uspešno lečenje kancera najvažnije doći na vreme i ići na preventivne preglede. Moj matori požalio se na bolove u grudima pre tačno šest meseci. Četiri meseca su ga zamajavali od jednog do drugog lekara na VMA čiji su odgovori bili "nije to za mene". Pre dva meseca je konačno legao na pulmologiji i dva meseca je trajalo dijagnostikovanje. Svaki nalaz čekao se po dvadeset dana, sa odgovorima "živimo u Srbiji". Onda kada izađete na tv u Srbiji pričajte o tome, a ne da treba doći što pre i ići na preventivne preglede. Kako li tek prolaze oni koji dođu preventivno? Njih pitaju da li ste normalni, što ste došli? Na tv živimo u Mayo klinici, a u bolnici živimo Srbiji.

Dellboy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 10:11   #28
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 276
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 56
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

Američka istraživanja ?!?!
E, onda je 100% tačno.
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 11:12   #29
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 438
Pohvaljen: 576
Nivo reputacije: 129
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Ni disanje nije zdravo! Znate li vi koliko stetnih materija udisemo svaki dan prilikom disanja? Ja od danas prestajem da disem da bih sacuvao pluca, a vi kako hocete!

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2015, 23:00   #30
NesaPa
Iskusan član

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 74
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 30
NesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svima

@Duracos sve lepo nabraja a zaboravi prelep Panchevachki vazduh koji ne znam da li da svrstavam u bojne otrove
NesaPa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:09 sati.