Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 29-01-2016, 21:32   #1
ZafronSa
Aktivan član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 24
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 12
ZafronSa je na dobrom putu
Uobičajeno Doktori i elektronska cigara...

Pozdrav, novi sam clan na forumu relativno frisak (kazem relativno jer je to meni ogroman period bez analognih ) i koristim je tek 2 mjeseca i 10 dana.
Sta me onako pozitivno iznenadilo na sistematskom neki dan, doktorica koju porodicno poznajem, me ohrabrila u koristenju elektronske cigarete, kao sve je bolje od onih ''govana'' kako ih ona nazva (i sama je pusac). Zanima me jeste li imali iskustava sa doktorima da su vam direktno dali do znanja da je ovo bolja varijanta i neka ohrabrenja od strane istih ?

Ja sam ocekivao da ce biti mnogo negativnije raspolozena ali eto, jedan pozitivan primjer.
Lijep pozdrav i para na paru (ush na fukaru)
ZafronSa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-01-2016, 23:29   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,283
Pohvaljen: 1,994
Nivo reputacije: 475
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Doktori i elektronska cigara...

Imao sam ja na redovnom pregledu za posao ,tamo gde inache upisuje pushi napisala je ne ? Za momenat mi je bilo chudno ali kad sam otishao na spirometar naduvao sam koliko treba iz prve a dok sam pushio cigare obavezno je to bilo iz nekoliko puta - da bi uopshte mogla napisati sposoban!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2016, 23:38   #3
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 47
Pohvala: 117
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 49
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Mozda je malo off al....Doktori su cudna fela, moj doktor npr kaze da je nazalost zbog druge uplale pluca morao da ostavi cigarete, inace nepusi desetak godina, ali i dan danas misli da nista bolje od cigara nije probao (naravno u sali) aludirajuci na svakave druge koje je verovatno imao prilike da isproba.
Isti covek kaze da je bolje da te drmne jedan dobar infarkt nego da te dovoze nepokretnog svako malo do 94-te, aludirajuci na njegove svakodnevne pacjente kojima nemoze mnogo da pomogne.

Elem svi smo ovde dosli iz razloga ostavljanja cigareta, zbog zdravlja pre svega, ali su mnogi "pronasli ponovo" u ovom vaper svetu neku novu interesantniju dimenziju.
Parenje je definitivno zdravija varijanta od pusenja, mnogo puta zdravija, postoje mnoga iskustva i svedocenja o tome, ali sigurno nije bez ikakvih posledica..

Zasto nema zvanicnih potvrda o tome, to je vec tema za neki drugi topic...
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 00:44   #4
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,283
Pohvaljen: 1,994
Nivo reputacije: 475
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ma pusti to jesu li tebi otishle one lepe arome ?
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 00:52   #5
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 47
Pohvala: 117
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 49
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

S postovanjem @sirius sem, ali postoji mesto gde je uputno da se o tome pita...
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 03:02   #6
ZafronSa
Aktivan član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 24
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 12
ZafronSa je na dobrom putu

Ma stvar je u onom kako se covjek osjeca...kad iskasljavas dusu svako jutro, imas po noci budjenja bez daha, pa ti cak treba cigara da prodises... to je vec za zabrinuti se...I onda se prebacis na ovo eto kao da se proba i vise se to ne desi ... meni dovoljno Ja sam ipak mislio da razmjenimo iskustva koja su nam doktori rekli. Ja sam imao pozitivno, ovo je sirok forum, mozda je neko imao negativno.
ZafronSa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 12:17   #7
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,483
Pohvaljen: 2,269
Nivo reputacije: 397
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Ja svojim pacijentima sluzim kao uzor

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-07-2018, 10:56   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,568
Pohvaljen: 15,153
Nivo reputacije: 2427
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:06 sati.