Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 18-05-2018, 19:44   #676
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,260
Pohvaljen: 1,428
Nivo reputacije: 295
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jos malo anti ecig "propagande"

ne lupaj.sortovale su mi baterije i ima sam vremena da bacim u kantu,gde se nadula.ne kazem da nije opasno,pogotovu kad je u oklopu od moda,inace jednom mi se istopio i parhet.al poenta je da u ruci postaje toliko toplo da ce neko pre da baci mod refleksno nego da saceka da mu eksplodira u ruci

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2018, 19:49   #677
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 485
Pohvaljen: 824
Nivo reputacije: 175
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Vidi ovog
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=4VsgG5pzk7Y
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2018, 19:56   #678
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

tom kretenu se vec poceo zagrevati i pre nego je povukao,imao je naznake da nesto nije ok.i opet je refleksno bacio na pod

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 18-05-2018, 20:01   #679
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 38
E-cig: SubTank Miniji, Siren 2
Pohvala: 252
Pohvaljen: 230
Nivo reputacije: 69
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
ne lupaj.sortovale su mi baterije i ima sam vremena da bacim u kantu,gde se nadula.ne kazem da nije opasno,pogotovu kad je u oklopu od moda,inace jednom mi se istopio i parhet.al poenta je da u ruci postaje toliko toplo da ce neko pre da baci mod refleksno nego da saceka da mu eksplodira u ruci
okej kolega. Znaci svi ljudi, a ima ih na desetine, kojima su baterije iz ovog ili onog uredjaja roknule ili se zapalile u saci (ruci) ne osecaju bol, toplotu itd. Ja ti garantujem da shortujes bateriju ispod izolacije ima da ti prsne za sekundu. Nadam se da neces probati, ali stojim iza onoga sto govorim.

Sta se tebi desavalo ko zna. Verovatno su ostecene celije, ili deo celije verovatno, nije sve shortovano, ako je uospte nesto i bilo. Pitanje je samo sta ti radis sa tim baterijama kad ti se to desava, al to je za neku drugu temu

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2018, 20:02   #680
jankons
Iskusan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: berserker+KF prime
Pohvala: 59
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 14
jankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putu

ne treba se zezati sa baterijama, uzasno je da se ovo desi nekom a vidim da i nije retkost... Mada kontam da je retkost da se ovako nesto desi pri normalnoj upotrebi (i really hope so )
[HTML]https://www.youtube.com/watch?v=VxiEZeFE2Zs[/HTML]
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2018, 20:06   #681
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
marko021
ja sam rekao da je opasno,a baterije sigurno namerno ne sortujem,samo pricam ono sto mi se licno desilo,a nisam ni upoznao nikog kome je eksplodirala u ruci za ovih 8-9 god parenja

---------- Post added 18-05-2018 at 20:17 ----------

ovo nije 1-2 sekunde.o ovome pricam

Zahvalili :
Staro 18-05-2018, 21:29   #682
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,592
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 133
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Ja sam moju odma bacio kroz prozor!

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2018, 10:10   #683
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,060
Nivo reputacije: 186
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Samo je pitanje vremena kada će negde neki IQUOS da se zapali pa će to zapušiti usta duvanskoj industriji.
Nesreće sa ovakvim baterijama se dešavaju: lap topovi, tableti, mobilni telefoni, džepni punjači i sl.
A uvek će postojati neki genije koji će da popije cevosan, namaže imalin na hleb, kupi neki divlji mod sa divljim baterijama ili će da fenira kosu dok leži u kadi punoj vode.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2018, 11:48   #684
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 399
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 34
peca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svima

Ili...Stavi biljku 'strelicu' u usta i govori: "krompir, krompir, krompir..."

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2018, 14:03   #685
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

čoveće ko da prodaju štapine tnt a ne baterije,pa šta i ako neka explodira.padaju ljudima fasade zgrada i saksije na glavu pa se i dalje šetamo bez kišobrana.ko nece da rizikuje nek puši

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:22 sati.