Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 27-06-2018, 13:12   #136
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,572
Pohvaljen: 15,163
Nivo reputacije: 2428
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pakla cigara vs tecnost e cig-a

Ne možeš. Slika je... Vežbaj pisanje engleskog 😄

Poenta je da zeka, jagodinac i ja mislimo da ti fali nikotin i da se ograđujemo od promovisanja upotrebe istog... Pričamo na osnovu višegodišnjeg LIČNOG iskustva...

Ja sam godinu i više koristio 24mg na RTA. Mislim da je to ključ moje petogodišnje apstinencije od duvana. Dragon tako ne misli. Svi imamo pravo da dišemo ovaj vazduh i da pišemo po ovom forumu, a ti probaj jedno, probaj drugo pa vidi... 🙋🍻

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 13:18   #137
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 999
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 106
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

@Milanez, to znači da te forum ne nagovara na vejp ili paru, već te odgovara od upotrebe duvana i duvanskih proizvoda u vidu rezanog duvana, cigareta, cigarilosa, cigara i duvana za nargile...
Sustine et abstine!

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 13:26   #138
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 377
Nivo reputacije: 120
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

kuckao sam ono u google translate ,da ne ispadnem ...lenj
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2018, 14:04   #139
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
kolega to sta ti se desava je normalno, nije nikotin problem, problem je u tebi
nisi otkrio zadovoljstvo u parenju, koristis opremu koja ti ne odgovara,
Dragon je ubo srz problema.

@OT

Nemoj da gledas koliko ostali koriste % nikotina i arome vec koristi onoliko koliko tebi odgovara. Ako ti m2l ne pruza zadovoljstvo, bolje onda probaj d2l. Topla preporuka za doggy sjmy klon jer na njemu mozes da nastavis m2l, ali i da probas restriktivni d2l!
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 14:07   #140
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

kako neki ovde lupaju
Staro 27-06-2018, 14:12   #141
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 486
Pohvaljen: 825
Nivo reputacije: 175
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Ja sam smanjivao od 24 na 12 pa na 10 i sad sam na 8mg/ml. Naravno tu igra ulogu i throat hit dosta, jer na kajfunu nisam mogao da parim 24mg i da sam hteo.
Tebi je svakako bolje da prilagodjavas svojim potrebama umesto da palis cigarete.
I da, ne opterecuj se sta drugi koriste, kolko trose dnevno i za koju opremu kazu da je najbolja, svi smo mi razliciti i svakome odgovaraju drugacije stvari, prilagodi sebi i opremu i kolicinu.
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 14:33   #142
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,513
Nivo reputacije: 449
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
kako neki ovde lupaju
@milanez
Nije lepo tako kolegama koji pokušavaju da ti pomognu. Ili prihvati savete ili vozi svoju priču.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 14:35   #143
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

jeste ,ovde samo moderatori imaju pravo glasa ,mi ostali da vozimo ...
Staro 27-06-2018, 14:46   #144
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,433
Pohvaljen: 1,807
Nivo reputacije: 454
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Odredi sam koliko dana banovanja bi ti bilo optimalno.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 14:55   #145
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

ma necu ban smirio sam se ali me nervira kad neko nesto prica ne daj boze da sam pocetnik pa da slusam te svakakve savete .naravno hvala dobrim dusama ...
Staro 27-06-2018, 15:07   #146
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,513
Nivo reputacije: 449
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Ne shvataš neke osnovne pojmove vejpa, a tvrdiš da nisi početnik. Upravo suprotno, ponašaš se kao aposolutni početnik.
Svako od nas, bez obzira ne vejperski staž, nekad ima neku dilemu. Pita ostale kolege za savet, pronadje sebi neko optimalno rešenje i vozi dalje.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2018, 09:28   #147
Cookie
Iskusan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker
Pohvala: 62
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 16
Cookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svima

U mom slučaju, dan parenja je oko 3-4ml. Kad sam bio pušač svaki dan sam otvarao treću kutiju. 90% vremena sam pario duvanske tečnosti, 50% PG i VG, na 12mg nikotina i to me zadovoljava..... Računica je prosta. Sada trošim oko 150 din dnevno, a ranije oko 700.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:47 sati.