Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-10-2018, 18:39   #1
Baki
Nov član

Baki's avatar

Registrovan: Oct 2018
Pohvala: 10
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 2
Baki je na dobrom putu
Uobičajeno Mala pomoc

Cao svima potreban mi je jedan sovet imao sam umbrela e cigaretu ali bila za pocetnike, sad zelim da uzmem novu e cigaretu pa ako moze neko da pomogne ako ima iskustvo sa ovakvu cigaretu radi se o Wismec Gen 3
Baki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2018, 20:00   #2
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 354
Pohvaljen: 307
Nivo reputacije: 81
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Mala pomoc

Nemoj odmah uzeti mod sa tri baterije, uopšte nema potrebe. Niko ne pari na 300 W, ni na 200 W, 100 W je ekstreman maksimum.. Jedan zahtevan DL (direktno na pluća) vejper pari bez nikotina (ili max 2-3 mg/ml) na 30 - 80 W... Da ne pričam o tome da ti treba dobar punjač sa četri slota, najbolje baterije tri komada - koje treba venčati,…etc…etc…)
Ovaj Wismec model i nije neki, moje mišljenje/preporuka je da uzmeš jedan normalan mod sa jednom ili dve baterije. (Joyetech, Eleaf..)

Piši malo detalje; kako si koristio e-cig, šta očekuješ od nove opreme, koliko dugo si koristio kišobran starter kit, koliko si bio pušač analognih..
Atomizer, rba (znaš/ ne znaš, hoćeš / nećeš)…itd

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-10-2018, 21:51   #3
Baki
Nov član

Baki's avatar

Baki je na dobrom putu

Dobro si napisao prije sam imao umbrela onaj obicni za pocetnike ali nije bio kozna sta probao sam vise tecnosti od 18 od 9 od 4.5 ali nije mi bilo ok a prije toga sam pusio 2 kutije malboro beli do 2 kutie uzeo sam i iqos ali nesto gore nisam probao, plasticni filteri i te cuda nije mi bio ok susio grlo i to jedan prijatelj ima ovu cigaretu sto sam postirao probao sam ako je jaki bio mi je super a koristi 4.5 tecnost bes aromu neku pa sad neznam...
Zahvalili :
Staro 26-10-2018, 09:46   #4
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 991
Pohvaljen: 486
Nivo reputacije: 108
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Kolega @Dj_ je u pravu. Prejaka je to oprema, a i previše komplikovano.

Iščitaj ovaj deo foruma:

http://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=61
Ima zaista puno saveta.

I recimo ove teme:
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7908

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=2108

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=34394

Nije previše komplikovano pročitati sve ovo, a veruj mi da će ti se isplatiti i da ćeš shvatiti gde si sada i u kom pravcu trebaš da se krećeš kako se ne bi vratio na duvan, a nastavio sa ''vejpom''. Živeli!

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2018, 11:30   #5
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

@Baki, na slici je mod sa dve baterije, to još može da prođe nekako.. Međutim od porodice Joyetech/Eleaf/Wismec je ovaj zadnji najgori - pogotovo najnoviji modeli.

Ako baš mora dve baterije, obrati pažnju na to da ima balansirano punjenje preko USB porta, ali svakako će trebati i eksterni punjač.

Od atomizera ti preporučujem sledeće:
1.
Joyetech Exceed – ima grejače za M2L(imitiranje analogne cigarete) i za DL(direktno na pluća kao nargilu)

2.
Joyetech Ego One Mega (ili Mega V2, Tron S / T, Dvarw E tank, Pico rta sa adapterom....) je/su možda najbolji izbor.
Ovi imaju fabričke CL grejače od 1 Ohm za M2L, 0.5 Ohm za DL.
Najbolji izbor zbog CLR rba, koji dolazi već napravljen, spreman za korišćenje, ali možeš menjati vatu (veoma lako), kasnije i žicu, mada se ne mora, skoro isto toliko koštaju kao obični CL.
Još grejača: CLC(keramički) 0.5/1, najnoviji proCL 0.6 Ohm (od nerđajućeg čelika žica M2L)

Ps: čitaj, čitaj forum sve je već napisano negde
Zahvalili :
Staro 26-10-2018, 22:25   #6
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: Joyetech Exceed D19
Pohvala: 21
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 8
Irena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
Od atomizera ti preporučujem sledeće:
1.
Joyetech Exceed – ima grejače za M2L(imitiranje analogne cigarete) i za DL(direktno na pluća kao nargilu)
To ja koristim, u starter kit-u i zaista jeste odličan za početnike.
Ako si koristio umbrella (verovatno neki t2 klir) prelazak na exceed će napraviti osetnu razliku. Meni je trebalo par dana da se priviknem, jer daje više pare, a aroma se mnogo bolje oseća.
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2018, 22:49   #7
Baki
Nov član

Baki's avatar

Baki je na dobrom putu

Cao drugovi hvala na podrsku i savete ja sam odlucio i narucio sam ovaj model nadam se da nisam pogresio
Staro 26-10-2018, 23:18   #8
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 525
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 129
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Bravo Baki, poteraj to lepo i bog da te vidi
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2018, 23:21   #9
Baki
Nov član

Baki's avatar

Baki je na dobrom putu

Hvala druze
Staro 27-10-2018, 01:32   #10
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 571
Pohvaljen: 735
Nivo reputacije: 167
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Baki Vidi poruku
Cao drugovi hvala na podrsku i savete ja sam odlucio i narucio sam ovaj model nadam se da nisam pogresio
Nije mi jasno zasto si uopste pitao za pomoc kad si na kraju opet kupio po svome?

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2018, 01:34   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,559
Pohvaljen: 15,137
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Koliko ovaj ima? 400W?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2018, 01:37   #12
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 571
Pohvaljen: 735
Nivo reputacije: 167
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@c-hell - nemas ti pojma sta valja

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2018, 01:43   #13
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Srećom Tria nije loš mod, ima relativno dobru elektroniku, zaštite, čak i balansirano punjenje radi

Ps: zato Ello S atty sucks

@Baki, obavezno kupi dobre baterije(tri iste!):
Sony VTC 6, Sony VTC 5, Sony VTC 5 A, LG HE 4, LG HG 2, Samsung 25 R, Samsung 30 Q
Zahvalili :
Staro 27-10-2018, 01:59   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,559
Pohvaljen: 15,137
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sledi

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2018, 02:12   #15
Baki
Nov član

Baki's avatar

Baki je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Nije mi jasno zasto si uopste pitao za pomoc kad si na kraju opet kupio po svome?
A sta trebao sam da produzim sa ovaj za pocetnike i ceo dan da ga ne skidam sa uste, nadam se da nisam pogresio u izboru, inako ovo sam korstio prije
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:37 sati.