Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-03-2014, 02:56   #16
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 20
Milan015 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kupovina elektronskih cigareta sa Ebay-a

Ja sam hteo uzeti ovakvu bateriju

Kod:
http://www.gotvapes.com/index.php?main_page=product_info&cPath=104_275_214&products_id=1195
Sad ne znam gde ima da se kupi kod nas i koji klir moze na tu bateriju.

Sent from my iPad

Spoiler:
Za postavljanje eksternih linkova, a koji vode van ovog foruma, koristi opciju CODE (#).
Milan015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 03:04   #17
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 2,489
Nivo reputacije: 434
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Dovoljno je za početak da guglaš i naći ćeš gde ima kod nas da se kupi
A i još jedan savet, čitaj šta piše u opisu

Citat:
You will receive:
(1) 1300 mah FAT BLACK Vision Spinner VV eGo
113mm or ~4.4 inches long; 16MM WIDE, 2MM WIDER THAN A STANDARD EGO, still takes standard eGo cones and cartomizers.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 03:25   #18
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Da mi nisi rekao za gugl ja ne znam sta bih. 😮 Mislio sam ako neko zna siguran i proveren sajt tj prodavca

Sent from my iPad
Staro 09-03-2014, 03:30   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,558
Pohvaljen: 15,134
Nivo reputacije: 2429
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Milan015 Vidi poruku
Ja sam hteo uzeti ovakvu bateriju

Kod:
http://www.gotvapes.com/index.php?main_page=product_info&cPath=104_275_214&products_id=1195
Sad ne znam gde ima da se kupi kod nas i koji klir moze na tu bateriju.

Sent from my iPad
Ja sam isti takav crni kupio u prodavnici u Beogradu i radi ko zmaj mesecima. Razumem ja da ti je frka da odmah uzmeš novu opremu ali prvo hoćeš da kupiš ecig opremu sumnjivog kvaliteta na e-bay a sada pitaš koji klir može na tu bateriju. Da si odvojio 15 minuta i prelistao (ne pročitao) par tema za početnike znao bi koja su dva naj popularnija konektora kod najčešćih modela ecig i znao bi i kako se zovu i da li Vision Spinner ima jedan ili drugi ili možda i jedan i drugi. Samo ti nastavi sa pitanjima iz početničkih tema koje se PONAVLJAM sažvaću za jako kratko vreme. Mi smo tu i nije nam teško. Meni je čak i posao.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 03:36   #20
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Citao sam ja svakako al kao pocetniku mi nista nije jasno. Uostalom, ja sam lepo i kulturno pitao zvog toga i postoji forum zar ne? Umesto da si odgovorio u jednoj recinici tebi nije bilo tesko da napises seminarski rad na temu sta sam trebao da citam, gde, sta je vec objasnjeno itd itd itd

Sent from my iPad

Moderator poruka
Upotrebi malo dobre volje da pretrazis forum, procitas malo o opremi, a ujedno i da prihvatis ostale savete kolega forumasa...
Pravila i preporuke za korišćenje foruma - - - VAŽNO

Staro 09-03-2014, 03:42   #21
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Da li je još ko stekao utisak da su u ovom delu foruma količina znanja i nemanje želje za sticanjem istog u direktnoj srazmeri, a količina znanja i bezobrazluk kojim se odgovara na sugestije - u obrnutoj srazmeri? Čast izuzecima, naravno

Forum postoji da bi se informacije razmenjivale i uzajamno pomagalo. Šta ćeš da daš zauzvrat, kad dobiješ informacije koje tražiš? Kako ćeš da uzvratiš forumu i njegovim članovima za učinjenu uslugu?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 03:44   #22
Sky
Veteran

Sky's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 898
Nivo reputacije: 182
Sky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvalu

Do sada smo imali Shakathanks, a sada imamo i Shaka zakon - Marfi je mala beba.

Sky nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 03:49   #23
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Ja sam pisao onda kada sam poceo o cigareti koju sam tada koristio. Kao neko ko zeli da pronadje nesto bolje citam i pitam. E kad isprobam to bolje svakako cu napisati svoje iskustvo, nisam skrt kao pojedinci

Sent from my iPad
Staro 09-03-2014, 03:51   #24
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Sve je ok, samo što ne čitaš ništa... osim odgovora na pitanja koje postavljaš
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 05:25   #25
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 2,489
Nivo reputacije: 434
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Meni nije jasno od cega je bolji taj set od 25e
Proverene prodavce mozes naci na forumu sa preporukama za saradnju, takodje i opremu koja se dobro pokazala i sve ostalo. Uostalom, naslov teme glasi ...ebay..

Mislim da je sve napisano o svim napravama, ostaje samo da se pise o novim koje izadju. A novajlija sam i ja ali ponekad procitam i koristim pretragu.

Ja sam bio ubedjen da nema bolje od efeel t2 cc...sve dok se nisam registrovao i procitao i pregledao za pocetak osnovne teme i pojmove

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 09:09   #26
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 64
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 511
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
I oba kompleta ce crći za kratko vreme...
I onda če biti otvorena nova tema uz silno čudenje, kako je to moguče. I evo nove nočne more za operatere

@shomy_ksh, za 90 dana, ti češ uštedeti za Provari (barem po podacima iz potpisa) i nečeš imati više nikakvih briga.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 09:39   #27
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 84
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Privukao me naslov teme, u nadi da ću da otkrijem misteriju zašto je roba na Ebay skuplja nego na drugim mestima. Ispadoše 2 posta u vezi sa naslovom, ostalo bih ja premestio kojekude...

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 09:43   #28
teodorica
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 42
Pohvala: 575
Pohvaljen: 416
Nivo reputacije: 109
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Licno bih izbegao kupovinu bilo kakve opreme,pogotovu skuplje,ako je ne mozes,u slucaju problema,reklamirati.Mislim da reklamacija lakse ide na pijaci nego na e-bay
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 13:10   #29
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Mislim da si u pravu. Ja sam tako malo istrazivao po netu i onda videh da ih ima na ibeju pa sam zato hteo pitati za iskustva. Tako da je svakako bolje kupiti kvalitetniju opremu i sa mogucstvom reklamiranja.

Sent from my iPad
Staro 17-03-2014, 18:32   #30
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,283
Pohvaljen: 1,994
Nivo reputacije: 475
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Svojevremeno kad sam trazio provari nashao sam na i beyu za 100 / 120 doll
naravno polovni ,ali se nisam usudjivao da idem dalje!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:56 sati.