Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-05-2019, 22:44   #541
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,320
Pohvaljen: 656
Nivo reputacije: 139
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kayfun [lite] 2019 i kikiriki

Dobro, bre, šta ste me napali!

Ma, sve što kažete verujem da ste u pravu. Samo me zanima da li je to promašaj kao Doggystyle 2K18 ili njet.
Taman dok čekam da mi sazri kikiriki u Parlamentu i Bet da recenziju...

A i nije bilo posta u ovoj temi više od sat vremena, pa pride i da bumpujem temu...

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2019, 22:45   #542
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 278
Pohvaljen: 286
Nivo reputacije: 58
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Doggy je najbolji na svetu. To svi znaju. KF lite ga prati.
Cookie je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2019, 23:22   #543
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 416
Pohvaljen: 1,147
Nivo reputacije: 217
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Cookie Vidi poruku
Teže, nego šta. Odgovara samo nekome koga mrzi da skida atomizer sa moda. Ima nas raznih
Ja ne skidam atomizer sa moda kod punjenja. Samo malo pritegnem bazu na mod kad zavijam atomizer, to je dovoljno da se tank lagano odvija, a baza ostaje na modu. Shenray klon je u pitanju.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-05-2019, 23:42   #544
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,002
Pohvaljen: 2,785
Nivo reputacije: 507
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@Jagodinac ako se premišljaš uzmi bez razmišljanja, nećeš se pokajati. Nema promašaja. Ja se nisam oduševio micro coilom, ali spaced je promenio situaciju fundamentalno. Čak sam vratio i njegov DT. Radi to odlično. Ulazi u top 3 kod mene sigurno da pobrka lončiće dogiju 2k16 i bersu mini. Fali mi za nijansu malo više vazduha da bi mi bio idealan. Već tražim još jedan komat. Da se ima, valja se.
PS
Ako neko ima 22 da upari sa ehpro 101 pro zanima me kako leži na njemu. Fotos neki naravno?

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 06:24   #545
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 29
Pohvaljen: 130
Nivo reputacije: 25
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Nemam sliku, probao na drugarovom 101 modu i odlicno izgleda...dovoljan razlog da i ja kupim 101.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 06:32   #546
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,926
Pohvaljen: 1,009
Nivo reputacije: 198
banema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputaciju

@zajchik, imaš moju sliku sa Ehpom 101, mada je sa bell-capom, ali evo ti jedna sa produženim tankom jer mi se sada nalazi u takvoj konfiguraciji.Jedino što je crn a mislim da bi mu SS legao bruka ...

E da, sad videh a nisam obraćao pažnju ... ovaj no-name klon od 9$ ima dve rupe za vazduh i prilično je otvoreniji od ovog prvog SUB-Two klona 24mm kojeg imam.Predpostavljam da zato bolje i radi.
Sub Two parim bez pina za regulaciju vazduha a ovaj no-name sa jedva zavrnutim šrafom ... rad mu je nekako tiši i jednostavno lepše radi i natapa a para mu je gušća

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 07:20   #547
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 238
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 50
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Zanima me ko zna gde ima ekstenzije i doomcap za yftk 24mm klon i pasu li od sxk extenzije na yftk klon?

Sent from my mind using Tapatalk
ncholass je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2019, 07:37   #548
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 398
Pohvaljen: 498
Nivo reputacije: 99
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

zbunjen sam

Citat:
Doggy je najbolji na svetu. To svi znaju. KF lite ga prati.
Citat:
Meni je ovo jedna od besmislenijih sprava ikad. Ružan, jeftino izgleda, loš kvalitet i materijali, nema arome, komplikovano punjenje.... Izgleda mu je jedini plus cena. Pišem o klonu, naravno.

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2019, 08:54   #549
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 278
Pohvaljen: 286
Nivo reputacije: 58
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Šala Ranko
Cookie je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2019, 10:30   #550
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 42
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 13
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 4
Boban je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od ncholass Vidi poruku
Zanima me ko zna gde ima ekstenzije i doomcap za yftk 24mm klon i pasu li od sxk extenzije na yftk klon?

Sent from my mind using Tapatalk
Na 22mm yftk dobro staje običan sxk top cap (spoljni prečnik sxk top capa je malčice veći ali ne smeta)
Inače bezbojni sxk top cap je u kontaktu sa tečnošću kristalno providan, iako mat na slici i kada ga dobiješ.

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:45 sati.