Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-07-2018, 16:46   #31
Boki 015
Aktivan član

Registrovan: Jul 2018
E-cig: cuboid lite merlin mini
Pohvala: 78
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 12
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima
Uobičajeno Re: Joyetech Exceed D19 Kit

Moram da kažem da definitivno sve prodavnice koje posluju u Srbiji nisu iste ! Danas sam kontaktirao mailom prodavnicu gde sam uzeo joytech exceed 19 i bez ikakvog smaranja iako nemam racun rekli mi da im pošaljem sve radi reklamacije ..Bitno je samo sačuvati kutiju i sve papire iz nje . Ta prodavnica ima uvek grejace za svoje uredjaje dok ova druga već dva meseca nema za aspire pocke x ! Moderator Zaichik je bio u pravu ! Sretan sam danas jer ću sačuvati jednog mališana od bacanja ..Pozz svima
Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-09-2018, 19:39   #32
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 399
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 34
peca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svimapeca je poznat svima

Ja sam sa prvim e-cig kompletom imao problem, na početku parenja, pre nekih 5 godina... Ego baterija se pokvarila, ja nazovemo prodavnicu, kažu pošalji o našem trošku...Poprave, vrate mi kurirskom službom, oni plate poštarinu. Drugi put isto, oni poprave i vrate mi... Treći put me bio blam, ja sam zalemim plus kontakt...Hoću reći- ima onih koji poštuju kupce i drže na ugledu i poverenju.

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-10-2018, 08:51   #33
nemacx
Nov član

Registrovan: Oct 2018
E-cig: Joyetech Exceed D19
Pohvala: 4
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 1
nemacx je na dobrom putu
Uobičajeno Joyetech Exceed D19 1500mAh (Pitanja i iskustva)

Pozdrav svima.

Budući da je ovo moj prvi post, i da sam tek novorođenče u ovom segmentu sa iskustvom od cirka 4 dana, zanimaju me vaša iskustva i saveti.

Kupio sam Exceed D19, koristim trenutno kao tečnost KTS Parlament od 6mg, prezadovoljan sam učinkom, aromom i jačinom (odgovara mi, budući da sam 4 godine dnevno čurio paklu Dunhilla sivog). E sad, samo par pitanja imam za kolege:

- Prva tečnost koju sam stavio je KTS Dark C. Ostavilo je izuzetno bogatu i jaku aromu, nije mi odgovarala, i rastavio sam vejp i pokušao da operem sve. Grešku sam napravio jer sam natapao vodom sve (osim grejača) i izgleda da mi je gumica ispod grejača popustila, te je na prstenu za štelovanje dotoka vazduha puštala tečnost pri zagrevanju (baš curila). Zamenio sam gumicu i čini mi se da je "relativno suvo", eventualno vidim malo pare na samim otvorima, te me zanima da li je ovo kako sam "prsten" treba da izgleda.

Kod:
https://preview.ibb.co/****3L/DSC-0281.jpg
- Koji je Vaš savet kako da održavam ovaj aparat?

- Odgovara mi minimalni dotok vazduha i 0.5 MTL grejač, na koliko ga treba menjati?

- Da li imate iskustava sa ovim aparatom i kakva su generalno Vaša mišljenja o njemu?

Admin poruka
PREBAČENO U ODGOVARAJUĆU TEMU

nemacx nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-10-2018, 14:29   #34
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
Pohvala: 21
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 8
Irena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svima

Upravo zato nisam htela da sipam u njega French Vanillu
Šalu na stranu, ja obožavam exceed d19, meni je to za sada odlična oprema. Jednostavan je za upotrebu i nije previše glomazan (znam da je to bitnije ženama, ali eto...)
S obzirom da ga ni ja ne korstim dugo (tek oko 2 nedelje) i mene zanimaju neki odgovori na pitanja koja si postavio.
Inače, baš danas sam planirala da nabavljam rezervne grejače, mada još uvek koristim onaj prvi sa kojim je kupljen i za sada nema potrebe za zamenom. Kada treba zameniti grejač to se oseti, tako da nema greške. Daje manje pare ili promeni ukus (vuče na metal) i slično, tako je bar kod nekih drugih ecig.
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2018, 06:09   #35
nemacx
Nov član

nemacx je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Irena Vidi poruku
Upravo zato nisam htela da sipam u njega French Vanillu
Erm, nemoj Osim ako nema Mojito ukusa, kupiću šleper istog.

Citat:
Inače, baš danas sam planirala da nabavljam rezervne grejače, mada još uvek koristim onaj prvi sa kojim je kupljen i za sada nema potrebe za zamenom. Kada treba zameniti grejač to se oseti, tako da nema greške. Daje manje pare ili promeni ukus (vuče na metal) i slično, tako je bar kod nekih drugih ecig.
Videćemo, još uvek nemam tih problema, povukao sam jednom "na suvo", onesvestio se i probudio sledećeg dana, prepoznaću ako se desi ponovo.
Primetio sam da na mom crno belom modelu (mada sam ja aljkav, Bože sačuvaj) već imam ogrebotina i skidanja "farbe". Van toga, kompletić je ful
Staro 01-11-2018, 12:17   #36
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Irena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svimaIrena je poznat svima

I ja imam taj crno-beli
Ali dobro se drži za sad, iako ga ja nosim u tašni sve sa ključevima, šminkom i milion drugih sitnica.

Šleper čega, vanile?
Staro 01-11-2018, 23:22   #37
nemacx
Nov član

nemacx je na dobrom putu

Citat:
I ja imam taj crno-beli
Ali dobro se drži za sad, iako ga ja nosim u tašni sve sa ključevima, šminkom i milion drugih sitnica.

Šleper čega, vanile?
Uzeo sam neku futrolicu da ga iole zastitim.. Koliko vidim, nije to do aparata, to je do kromanjonca koji ga koristi. (iliti mene)
Mojita.
Vanilu ne mogu da podnesem, to bih tebi mogao da poklonim
Staro 02-11-2018, 10:25   #38
nemacx
Nov član

nemacx je na dobrom putu

Ah, ironija.

Ostavio sam cigaru preko noći, i pošto sam već umislio da tripujem, napunio sam je do kraja. Vidim da jutros malo fali. Dim jedan-drugi, vidim dole na dotoku vazduha tečnost, curi. Iako sam menjao gumicu. Imam još jednu rezervnu gumicu, pokušaću i nju da zamenim, a u međuvremenu se razmišljam da uzmem nov atomizer.

Dobro, početnička sreća
Staro 02-11-2018, 12:22   #39
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Citat:
Originalna poruka od nemacx Vidi poruku
Vanilu ne mogu da podnesem, to bih tebi mogao da poklonim
Može, može ja vooolim slatko

Baš početnička sreća
Staro 04-11-2018, 14:06   #40
nemacx
Nov član

nemacx je na dobrom putu

Citat:
Može, može ja vooolim slatko

Baš početnička sreća
Dogovorili smo se, naručujem ti kad budem naručio novu turu

Uzeo sam za neke smešne pare još jedan atomizer i ovaj sam uspeo da "zapušim" novim gumicama i grejačem. U jednom je mtl, a u drugom dtl, kako kad mi dune.

Proizvod je prava bombonica, nego dok pohvatam osnove.

Koliko dana istraje mtl grejač na njima? 10 dana ga nisam promenio, i još uvek šljaka ekstra.

EDIT: Punim je obično na USB-u od laptopa, ako sam dobro pročitao, "nije poželjno" koristiti bilo koji punjač sa snagom većom od 1A. Mit?
Staro 05-11-2018, 11:41   #41
Irena
Aktivan član

Irena's avatar

Ne sećam se kako tačno piše na uputstvu, ali da, adapter ne sme da bude jači od 1A, ako puniš preko njega.
Imam adaptere, ali i ja punim preko usb-a. Jedino što nikako da se potroši, meni ta baterija od 1500mAh traje preko 2 dana
Razmišljala sam i ja o više atomizera, ali ne daju mi se pare na ono što mi ne treba, imam više cigara pa tu kombinujem ukuse.
Staro 10-11-2018, 08:05   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,568
Pohvaljen: 15,153
Nivo reputacije: 2427
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2018, 11:41   #43
nemacx
Nov član

nemacx je na dobrom putu

Erm.. Nov atomizer je propiskio posle 4 dana, ovog puta kroz sam tank. Zamenio tank, drzao 2 dana. Gumica rezervnih više nemam, tako da cemo menjati komplet aparat.

Hvala na savetu, opet ��
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:48 sati.