Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-01-2018, 18:40   #1
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 971
Pohvaljen: 1,051
Nivo reputacije: 230
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno ProCore Motor

mislim da ova procore serija atomizera kao i fabricki grejaci zasluzuju paznju.
probao sam do sad wotofo flow tank,smok,melo III,iJoy Captain SubOhm Tank i svi su mi manje vise proleteli kroz kolekciju.najvise me nerviralo prskanje i previse vlazna para,nikako da mi performanse tih fabrickih grejaca bude potaman.
eto došao je na red i ovaj ProCore Motor jer mi je zapao extender koji je konusnog oblika,koji je po nekom mom osecaju trebao da eliminise negativne performanse.
u svakom slucaju,vec nekih mesec dana polako postaje primarni atomizer,dok u skracenoj verziji tanka 2ml mi gubi neke note aroma i desava se da prsne po nekad.
lako se puni,po meni patent koji ce manje vise pre ili kasnije svi koristiti.

grejaci serije ProC koji imaju pamucne trakice koje nisam susretao do sad u drugim grejacima

ProC 1-S 0.25 ohm koji opisuju kao mtl je vise restriktiv dtl,mada po meni kvalitet,pare je za nijansu bolji od ostalih fabrickih grejaca tog tipa.
ProC 1 0.4 ohm DL je bas dobar toj nameni,mada mi je vise prikladan za vocne i slatkaste,a nikako za duvanske arome.

postoji i modela sa rba bazom ProCore remix,koji mi deluje još zanimljivije.

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2018, 05:51   #2
Gunstock
Aktivan član

Gunstock's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: VOOPOO Drag Black resin
Pohvala: 54
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 13
Gunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svimaGunstock je poznat svima
Uobičajeno Re: ProCore Motor

Ja sam kod nas kupio nov Procore Motor i mogu vam reći da je odličan. Samo je bitno izabrati prave coil-ove, neki su fantastični, a neki daju samo mnogo pare, bez trunke ukusa

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
Gunstock nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2018, 12:01   #3
SNTS
Banned

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Athena kit / Ehrpo 101
Pohvala: 4
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 0
SNTS je na dobrom putuSNTS je na dobrom putuSNTS je na dobrom putuSNTS je na dobrom putu

Ovaj atomizer je dolazio uz ja mislim Joyetech TAP mod, sa nekim grejacima od 0.24 i 0.4 Ohm.

Ovi od 0.5 Ohm su odlicni, narucio sam bio dva pakovanja tih grejaca i bas je dobar atomizer.
Takodje, ima ogroman protok vazduha, vec na pola otvora ima vise od nekih novijih atomizera.

Ove sam ja koristio, mnogo su dobri i dosta traju, u proseku po 10 dana bez obzira na tecnosti.

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10013375/7374400-authentic-joyetech-procore-aries-replacement
Sada ima i Remix, dolazi sa RBA, moze da radi i kao RDA, jako dobar komplet.

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10013609/8227200-authentic-joyetech-procore-remix-rta-rda-sub-ohm

Nije ni preterano skup obzirom da je dosta versatilan atomizer.

Admin poruka

Stavljaj linkove u kôd

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=10965

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=16932

SNTS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2018, 08:29   #4
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Da dodam još za fabricke grejače da mogu bar 4 puta na svakih 7 dana da se potope u alkohol na 24h i posle isperu vodom i osuše da bi im se povratile performanse.vec posle mesec bi trebalo nov,al ako neko nije cepidlaka moze i dalje da se tera na ovaj nacin.moguce je i izvaditi vaticu i zameniti,bez rasklapanje,mada je pipav posao

Sent from my X30 using Tapatalk

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 02-03-2018, 05:55   #5
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

da ne otvaram novu temu za procore aries
identicne performanse,jedino driptip drugaciji i isto se ne može zameniti.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:00 sati.