Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-11-2018, 01:53   #1
V84
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 31
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 8
V84 je na dobrom putuV84 je na dobrom putu
Uobičajeno Bela pena pri vrhu virginia uradi sam tečnosti 65-35

mutio sam 5x100ml vg65-pg35 3mg nic. razlicitih aroma u turi, koristio nove odnosno ne koriscene flasice. sve "normalne" osim virginije, radjena u istoj razmeri kao i ostale samo me buni sto konstantno ima ove "pivske" pene pri vrhu, imao neko slicnu situaciju? da li da prosipam pa opet itd...?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

---------- Post dodan 21-11-2018 u 02:01 ----------

Evo kad je zatvorena

Admin poruka
U PRVIH 15MIN OD PISANJA POSTA KORISTI OPCIJU EDIT ZA DODAVANJE NOVIH DELOVA U POST. Sada je 8min

V84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 08:30   #2
st.gandra
Iskusan član

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 41
E-cig: iPV5 Taifun GT3
Pohvala: 605
Pohvaljen: 290
Nivo reputacije: 52
st.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Bela pena pri vrhu inhalika virginia 65-35

To je baš puno pene, ne bih ja to koristio. Da je nisi možda lepo isprao ako si je prao?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
st.gandra je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 08:57   #3
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 324
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 70
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Bela pena pri vrhu inhalika virginia 65-35

koliko se ja razumem ne bi trebalo da imaš penu. E sad da li si prao flašice vodom pre upotrebe (nove flašice se uvek promućkaju vodom. Čime si "mutio". Ja samo ručno nikakvi nes mikseri. Rok trajanja PG i VG.
Uglavnom nije normalno da bude pena u tečnostima. Pa i ako liči na pivsku. Sve što nije normalno nije za upotrebu. Po meni

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 10:06   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 333
Pohvaljen: 792
Nivo reputacije: 204
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Bela pena pri vrhu virginia uradi sam tečnosti 65-35

Prosipaj to. Pena moze da se desi sa 100mg bazom, ali ne u tolikoj kolicini vec samo da se uhvati veoma tanak venac na vrhu po obodu koji nestane posle 2 dana. A i kakva ti je to aroma kad je potamnela kao blato za 3 dana?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 11:57   #5
V84
Aktivan član

Flasice su stigle sa "osiguracem" (oni plasticni delici sto popucaju pri odvrtanju) pa sam smatrao da je po defaultu i sama boca sterilna, nisam znao da se nova ambalaza treba isprati toplom vodom. ostavio sam je preko noci bez poklopca da "dise". sad mi se cini kao da ima duplo manje pene od sinoc, bacicu pogled kasnije kad dodjem s' posla. Gledao sam rok trajanja na ambalazi arome do 3.19 je. jbmlg... postovacu sliku kasnije kako stoji nova situacija sa penom.
ne planiram da je parim, ali razmisljam se da je probam i vidim bas o cemu se radi, valjda se ne otrujem
Staro 21-11-2018, 12:34   #6
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 501
Pohvaljen: 2,691
Nivo reputacije: 482
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Ne sme da peni uopste,
Ne sme da pocrni toliko za 3 dana,
Nisi oprao flašice pre upotrebe....i još hoćeš da probaš.
Ti si neki šaljivdžija ili baš voliš da rizikuješ i ugrožavaš svije zdravlje za tričave pare.
BACAJ to ODMAH i ne razmišljaj više.
Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 12:49   #7
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,449
Pohvaljen: 1,673
Nivo reputacije: 334
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

meni samo 1 u zivotu tako penilo i to zbog neke loše arome.probao sam da pari ali sam sve odma bacio jel mi se povracalo koliko je gadno bilo..mislim da imam jos neki ml koji koristim za kedere na vratima.

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 12:52   #8
V84
Aktivan član

hvala @Raka 1971 na upozorenju, komedija u celoj prici je sto sam iste slike poslao domaćoj prodavnici, oni se navodno konsultovali par minuta i posle kazu desava se povremeno tako da neka tecnost ume da peni, sve je uredu ostavi da sazri, nekako mi bila klimava prica pa sam doso ovde na forumu sa iskusnijim clanovima da se konsultujem. umuticu veceras jos jednu virginiju po istoj recepturi ali nemam novih flasica, jel dovoljno vise puta isprati koriscenu flasicu vrelom vodom, da odstoji par sati u vodi ili etil alkohol 70% par sati pa ispiranje itd...? Imam pola L raznih tecnosti tako da me nesto briga mnogo za ovih 100ml ali eto rekoh da se konsultujem oko ove anomalije
Staro 21-11-2018, 13:20   #9
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,446
Pohvaljen: 460
Nivo reputacije: 140
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

prvi put cujem da treba prati nove bocice
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 13:30   #10
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 501
Pohvaljen: 2,691
Nivo reputacije: 482
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Prvo operi flasice od predhodne tecnosti.
Pomesaj alkohol i vodu i napuni bocice.
Ostavi da odstoje pola sata i dobro isperi.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 13:32   #11
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,449
Pohvaljen: 1,673
Nivo reputacije: 334
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

ja sam spreman i u pare da se opkladim da je od loše arome

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 13:33   #12
V84
Aktivan član

Ali ukoliko su nove flasice neotpakovane, i njih treba dezinfikovati? Pricao sam sa "betom" on kaze da iz fabrike dolaze sterilne. Jedino ovi ako ih ne skladiste i cuvaju u odgovarajućim uslovima.

Staro 21-11-2018, 13:47   #13
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 324
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 70
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
prvi put cujem da treba prati nove bocice
Pa i čaše kad kupiš nove u prodavnici valjda ih propereš. A ne plastićne bočice. Ne sad četkom i deterdžentom ali moraju se plahnut vodom i isprati iznutra. Može ostati u njima neka prašina čestica iz proizvodnje. To je obavezno

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 14:29   #14
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,269
Pohvaljen: 1,458
Nivo reputacije: 276
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Jel to peni kada promuckas i posle se slegne pena ili peni i kad stoji?
Pitam zato sto ako peni dok muckas pa se pena slegne koristi slobodno, to je reakcija na aromu i VG i redosled kojim si muckao. Desava se.
Ako je pocelo da peni samo od sebe onda je aroma 100% losa, mada bi i na miris trebao da osetis to.

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 14:49   #15
V84
Aktivan član

Kad se izmucka razbije se pena. Kad odstoji napravi se pena. Eno je kuci "dise" od sinoc i dosta manje pene ima. Na miris ok. Slikacu je kasnije. Briga mene za tu tecnost bacicu je, ali kopka me sta joj je
Dok ovi iz DOMAĆE PRODAVNICE tvrde kako je to normalno da se povremeno desi nekim aromama. Poslacu njima da pare

Moderator poruka
Ne spominji više ime prodavnice u svojim postovima

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:36 sati.