Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-04-2014, 22:31   #16
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,765
Nivo reputacije: 1197
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju
Uobičajeno Re: VV Kick

E to je vec problem fasttecha, a ne nemesisa. Kroz ruke mi je proslo 4-5 5-12W kickova i 2 su morala da se smirglaju da bi usla.
A inace VV je 18.4 i ulazi bez problema.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2014, 22:36   #17
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,583
Nivo reputacije: 559
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Kod mene je FT kick 5-12 upao opusteno u nemesis, ali sam sigelei morao da smirglam da bi stao.
Nije frka osmirglati koliko mu fali, jer ima dovoljno mesa do elektronike...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2014, 01:59   #18
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 311
Pohvaljen: 226
Nivo reputacije: 63
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od dragisonac Vidi poruku
ima bet..cut off skoro pa posle 45sec,sto opet znaci ono sto si rekao da ga i nema sto se tice parenja..
koristim ovaj vec nekoliko dana i zadovoljan sam,na 1,3-1,4-1,5..uglavnom na klirovima..
E sad voleo bih neko ko koristi vw da nam napise neke razlike u odnosu na ovaj vv..
Uglavnom parim sa 4,6v po multi na 1,3ohm,kakva bi bila razlika sa vw kickom..
U jee 45 sekundi.

To sto si nastelovao na 4.6V ne znaci da paris na toliko. Na 1.3oHm pusta oko 3.6V zbog amper limita.

Sa VW kickom mozes vise W da izvuces mada ne na 1.3oHm, barem ne onaj koji sam ja korstio. Taj je radio sa min 1.4oHm ako se dobro secam.

Ono sto je kod njega losije - krace drzi zadati napon. Kad baterija padne na 3.8V polako pocinje da gubi na snazi i pocinje da se ponasa kao mehanika. Mada ovo treba uzeti sa rezervom jer sam njega koristio iskljucivo na 1.4oHm, a po proizvodjacu radi od 1.5-3.0oHm. Takodje kad testiram uglavnom gledam da koristim drip i ne nizi otpor od 1.8oHm (kineski kickovi teze izlaze na kraj sa malim otporima), ali sta je tu je...

Ono sto je bolje kod VW - kasnije se gasi i moze da tera 12W na razlicitim otporima, dok sa VV mora da se juri otpor 1.7-1.9oHm.

Takodje nema cut off prvih 30sec sekundi.
bet..u pravu si,moje podesavanje verovatno nema veze da ja parim na toliko..
Ono sto znam a sto sam danas merio,je da ja u stvari parim na 4v-1,4ohm
na 1.3ohm kod mene takodje radi, i malo mi je nejasno da si ti osetio da na 3.8v gubi snagu..Kod ovog sta ja koristim sa baterijom (ncr panasonicb 3400) gura do tacno 3,4v gde i tad ne gubi snagu vec se samo gasi..krene i na pola pufa prekine ..ja zaista nisam osetio pad performansi do 3,4v..
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2014, 02:01   #19
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Nisi dobro procitao. VW kick gubi snagu.
A realno i ja nisam najbolje napisao.

Zahvalili :
Staro 09-04-2014, 23:26   #20
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Stigao i meni danas ovaj kick.
@betrayer je sve napisao i nemam nista da dodam, evo recimo da ne znam da li je neko napomenuo da na plocici pise kamry, sto bi trebalo da znaci da je original, a mozda i nije . Prezadovoljan sam kako radi, teram ga celo popodne na prometeusu i uzivam

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-04-2014, 23:41   #21
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 311
Pohvaljen: 226
Nivo reputacije: 63
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

@zogu ima li kod tebe neke razlike u smislu do 1.4ohm od vw?
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-04-2014, 23:58   #22
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Samo u odnosu na original kick 2.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-04-2014, 00:43   #23
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Citat:
Originalna poruka od dragisonac Vidi poruku
@zogu ima li kod tebe neke razlike u smislu do 1.4ohm od vw?
Ne moze da tera 1.4oHm na 12W. To bi bila prva razlika zbog koje nema poente pricati o ostalim.

Zahvalili :
Staro 01-12-2014, 01:33   #24
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,497
Pohvaljen: 2,516
Nivo reputacije: 440
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

"stara" tema ali odlicna, u smislu da mi je dala sasvim dovoljno odgovora. Na ft stvarno i jos uvek nema amp limita i min ohm, ili ja bar nisam video. Ovim putem se zahvaljujem forumu jer ima preciznu pretragu (koristite pretragu foruma) i betu koji je napisao ono sto svakog interesuje (pri kupovini prvog kicka u zivotu )

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:31 sati.