Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-08-2012, 22:32   #16
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 48
Pohvala: 436
Pohvaljen: 594
Nivo reputacije: 155
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: AW lMR

sve je ok samo nisu punjive
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2012, 22:35   #17
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 653
Nivo reputacije: 185
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Za reparaciju eGo baterija i vecinu modova, trebaju ti punjive baterije 4,2V

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2012, 22:42   #18
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Pa mogli su osim natpisa:
Warning -Do not recharge
malo očiglednije da naznače da baterija nije punjiva
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2012, 22:44   #19
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

E jbg. Litijumske a nisu punjive. A ja se obradovao kad sam video kapacitet.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2012, 22:51   #20
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 42
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,548
Nivo reputacije: 551
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
E jbg. Litijumske a nisu punjive. A ja se obradovao kad sam video kapacitet.
Li-Ion baterije su punjive,litijumske nisu .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2012, 14:22   #21
liberprint
Senior

liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Stigle pre neki dan aw imr 14500, pa kao sto je red posle par dana koriscenja da napisem utiske. Koristim ih na yenkijevom modu satisfaction69 na koji sam stavio ego-t2 elektroniku sa joyetechove baterije. Prvi put da sam na ovom modu doziveo iskustvo bolje do koriscenja originalne ego baterije, zato sto ove baterije stvarno drze konstantan napon dok se ne isprazen. Ni u jednom momentu se ne oseti pad napona, jednostavno se iznenadim kad lampica pocne da blinka kao znak da je baterija prazna, sto nikako nije slucaj sa trusfire baterijama koje sam bukvalno morao na 4-5 sati da dopunjavam i ako nisu prazne. Stvarno su ove baterije prava stvar za uporebu u modovima svih vrsta. Zanimljivo je da se dosta brzo pune, mada imaju kapacitet od 600mAh pune se za oko 2 puta krace od TrustFire baterija od 900mAh. I ako im je kapacitet relativno mali jako dugo traju, verovatno zbog cinjenice sto se koriste do kraja. Kupio sam ih na: sweet-vapes.com/ , samo oprez prilikom vecih kupovina jer ameri uredno prilazu fakturu sa parvim iznosom. Naravno, lep gest je na fakturi rukom napisana poruka sa lepim zeljama, sa potpisom vlasnice.

[SIZE="1"]Samo bez linkova[/SIZE]
Staro 15-09-2012, 19:21   #22
duracos
Moder

duracos's avatar

Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 132
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

lepo isplatio se trud i cekanje....a sto si bas uzeo baterije od amera?

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2012, 19:28   #23
liberprint
Senior

Pa jedino su oni imali ove koje lice na original po opisu iz ove teme a da sam uspeo da platim karticom, transport je bio 4$, po izgledu sajta sam skontao da je vlasnik zena, a mnogo volim sa zenama da saradjujem. Bila je malo cudna situacija sto se tice transporta. Pratio sam posiljku od pocetka, smenjivali se neki americki gradovi, dosla do jamajke i ni makac. Cucale baterije na jamajci nekoliko dana i samo jedan dan bez najave postar na vrata, doneo baterije, a one zvanicno jos uvek na jamajci.
Staro 15-09-2012, 20:07   #24
duracos
Moder

duracos's avatar

duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Citat:
Pa jedino su oni imali ove koje lice na original po opisu iz ove teme a da sam uspeo da platim karticom, transport je bio 4$, po izgledu sajta sam skontao da je vlasnik zena, a mnogo volim sa zenama da saradjujem. Bila je malo cudna situacija sto se tice transporta. Pratio sam posiljku od pocetka, smenjivali se neki americki gradovi, dosla do jamajke i ni makac. Cucale baterije na jamajci nekoliko dana i samo jedan dan bez najave postar na vrata, doneo baterije, a one zvanicno jos uvek na jamajci.
haha..mozda ti stigne ovih dana koji sanduk ruma sa jamajke...greskom

Pulsar..forever...
Staro 15-09-2012, 20:12   #25
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 92
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Koliko znam, to je posta u mestu Jamaica, drzava New York, poslednja posta odakle ide na aerodrom na ukrcavanje.

Sent from my Nokia 5110 using Tapatalk

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-09-2012, 20:44   #26
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,536
Nivo reputacije: 1170
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Da, to je izlazna posta. Kad posta ide preko USPosta najjeftinijom tarifom onda tracking ne radi izvan US. Mene, kad porucujem sa GotVapes, uvek iznenadi postar.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2012, 20:55   #27
duracos
Moder

duracos's avatar

Jbg...znaci nista od ruma....

Pulsar..forever...
Staro 15-09-2012, 21:12   #28
liberprint
Senior

A ja taman uvatio da cedim baterije u nadi da ispadne neka kap. Sad mi modic radi bas onako kako sam zeleo i ne bih ga menjao za 150 twist-ova
Staro 16-09-2012, 13:21   #29
duracos
Moder

duracos's avatar

Citat:
A ja taman uvatio da cedim baterije u nadi da ispadne neka kap. Sad mi modic radi bas onako kako sam zeleo i ne bih ga menjao za 150 twist-ova
Hahaha...no coment....

Pulsar..forever...
Staro 20-09-2012, 20:13   #30
liberprint
Senior

Posle nedelju dana koriscenja ovih baterija evo jos malo utisaka. Prosto mi je neverovatno da sa jednom 14500 baterijom od 600mAh opusteno izguram ceo dan. Mogao bih i nesto malo duze, ali pri kraju se oseti pad napona, a manifestuje se slabijom parom uz zadrzavanje TH. Inace, baterije strpljivo podnose sve oblike maltretiranja bez i malo zabusavanja. Bio sam zadovoljan i sa klasicnim joyetech baterijama, ali ova kombinacija joyetech elektronike sa ego-t2 baterije i AW IMR baterija je za mene dobitna, jer sam kod ego baterija osecao pad napona usled duzeg neprekidnog koriscenja sto se kod ovih ni najmanje ne oseti. Mislim da su ove baterije ili neke druge IMR, jedino stvarno upotrebljivo resenje za upotrebu u modovima, bilo da se radi o mehanickim ili modovima sa bilo kakvim oblikom regulacije napona.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:29 sati.