Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-02-2017, 20:27   #76
maax
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 138
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 66
maax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ispale NEparioca

" jeli kad ides negde dalje jel nosis ranac za TO " ili " evo ga opet onaj , jedan dan ima da nas digne u vazduh sa ONO " ili "jeli kad stanes negde na nizbrdicu jel TO stavljas pod tocak da ti se ne vrate kola " ili " a kolko moz da razvije "
maax je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 11:52   #77
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 49
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 26
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

Kod mene je generalno dobro prihvaceno, valjda zato sto nas ima vishe... Al uglavnom se svodilo na "cuclash dildo, auspuh itd..." nista kreativno :(

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

---------- Post dodan 10-03-2017 u 11:56 ----------

Citat:
Originalna poruka od ricma79 Vidi poruku
A: To ti je još gore, ko zna šta stavljaju unutra!
B: I koliko ti to sad traje?
Послато са PSP3530DUO уз помоћ Тапатока
Te najvise volim da pitam "koji je sastav cigareta?"

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-04-2017, 21:38   #78
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 416
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 44
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi

E...ovo je nesto novo u ispalama,do danas me niko ovo nije pitao: "Jos pijes tu cigaru?"

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2017, 08:38   #79
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 27
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 489
Nivo reputacije: 137
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ispala novopecenog parioca: Punila sam cigaru i sad mi zubori. Skinula sam onu cuclu i tu sam sipala.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2017, 13:35   #80
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 146
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 84
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Na pijaci sam dobio komentar (razočaranim tonom):
- Ja mislio da piješ rakiju...

A u kancelariji:
- Šta vam je to, šiša (nargila)?
- Da, samo ova je wireless, baza je u susednoj prostoriji.
- Aha, ok...
Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2017, 15:01   #81
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 30
Pohvala: 270
Pohvaljen: 335
Nivo reputacije: 91
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Juce na poslu mi prilazi covek i prica kako je zaglavio u bolnicu zbog toga i kao kada su ga otvorili bio pun neke zelene gel mase ja reko jesi li sijao u mraku?, on kao ti me zezas ja sam ozbiljan jedva sam preziveo, ma ajde bre lepo reci gde radis amercan tob ili gde?... kontam da nekome ne prija ili jednostavno oraganizmu ne odgovara PG ili VG a mozda i nikotim (mada pusio kaze 3 pakle), ali ne moguce da ti se nesto toliko natalozilo pa jos zeleno, i sad se vratio na analogne ali na 100% zdrav hercegovacki duvan koji ima i lekovitih svojstva, rekoh mu ziv mi ti bio bar jos 100 godina.

Na poslu me zovu Bali beg, koleginica kaze kad dodjem na posao osecam se ko guska u magli a drugar (gazda) ozbilno razmisalja da turbinu za rostilj od 1.5kw menja za jacu bar od 3kw, oce da mi smanji platu kaze kad sam ja u smeni trosi vise struje jer tad ventilacija radi na maximimu

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2017, 16:03   #82
maax
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 138
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 66
maax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosimaax ima čime da se ponosi

moj prijatelj je koristio taj zdrav hercegovacki duvan koji ima i lekovitih svojstva i izlecio suljeve { }
maax je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2017, 21:00   #83
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 200
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Bice da ga je koristio analno

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2017, 23:25   #84
nrock83
Veteran

nrock83's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: RX gen3,Zeus RTA
Pohvala: 167
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 132
nrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalu

Mozda covek pravio melem

Sent from my SP6.2 using Tapatalk
nrock83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2017, 19:27   #85
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 285
Pohvaljen: 325
Nivo reputacije: 61
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Moj tast kaze za kaju v3 mini sta vuces na tu "dzamiju"

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2017, 12:35   #86
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 801
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 144
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Kolega pre neki dan kaže:

"Ćelavi, ostavio si onaj crveni dildo kod mene u ofisu na punjaču. Ne zaboravi da ga poneseš... "

Esam pobedio?
Daleko na vrhu tabele, van konkurencije!!!

---------- Post dodan 30-05-2017 u 12:50 ----------

1. "Maste ti se pluca od tog ulja, bolje zapali pravu" -common folks
2. "Pricao mi jedan da kasikom skidaju masnocu iz pluca u kamenici kad ih otvore" -kolega konobar
3. "Gde ti je onaj tvoj pistolj?" -kolega vozac
4. "Jel' jos cuclas, gde ti je cucla?" -redovano tovarenje
5. "Nemoj to da koristis, taj glicerin se dobija iz reciklirane plastike i gume" -Doktor ekonomskih nauka bez za*ebancije

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2017, 00:19   #87
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 3,086
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 150
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Alergolog u KC pita da li sam pusac... Kada sam rekla da koristim elektronsku, on ce demonstrativno: "Pa cemu onda ovo?" Mislio je sto sam uopste dosla!!! Menjam lekara...

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2017, 01:36   #88
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 801
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 144
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Draganchica Vidi poruku
Alergolog u KC pita da li sam pusac... Kada sam rekla da koristim elektronsku, on ce demonstrativno: "Pa cemu onda ovo?" Mislio je sto sam uopste dosla!!! Menjam lekara...
Strasno, i da razumem mog doktora ekonomskih nauka ali alergolog... Trebalo bi da je zainteresovan u najmanju ruku!

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2017, 07:16   #89
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 27
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 489
Nivo reputacije: 137
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

To je sve zato sto smo mi generalno ogranicen narod ko piksla bez obzira na stecenu strucnu spremu

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2017, 08:36   #90
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 45
E-cig: Armour PRO= iNtake
Pohvala: 538
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 153
nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu

Strasno. Razumem ispale ljudi koji ne znaju detalje ali alergolog bi trebao strucnije da reaguje

Послато са PSP3452DUO уз помоћ Тапатока

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:58 sati.