Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-06-2017, 08:46   #91
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 43
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,876
Nivo reputacije: 370
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ispale NEparioca

Ma ja više i ne obraćam pažnju.. Vreme će pokazati. Al do sad nikako neko da umre od e cig,a tu su već 10 god a i duže

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2017, 00:53   #92
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 353
Pohvaljen: 1,520
Nivo reputacije: 213
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ono, ima svakakvih, al' ovo šta je meni prije par dana "naišlo" nije nikad otkad parim, a bogami 100% više nikad i neće... Ovo je bila odvala "level: extreme".
Daklem, sidimo isprid kuće u dvorištu nas 3, 4 u debeloj ladovini i pijemo pive... Tema svakakvih (logično) i najednom dođe na red i e-cig.... Ali ne e-cig. kao takva, nego je bio fokus na tekućinu, odnosno sastav iste. Kaže meni lik da je tekućina za e-cig. - zapaljiva. Odgovorim ja njemu jel on dobro vidi dal' ja iz usta izbacujem paru ili rigam vatru k'o zmaj?!! Ma ne priznaje on to, nego traži da nakapam nekoliko kapi na stol (stakleni) da se on sam u to uvjeri jer da je to nekakva kemija i mora u sebi imat neki sastav koji sagorijeva jer inače otkud toliko "dima"...
I tako, nakapam ja par kapi, a on uze upaljač i pokušava "upalit" tekućinu... Vidi da ne ide upaljačem pa uze komad papira, zarola ga, naloži pa pokušava sa njim... a kad ono, logično - ne ide Mi ostali gledamo i ne virujemo... a on ostade bez teksta i vrati se na mjesto.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2017, 01:03   #93
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 3,086
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 150
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Neuspeli eksperiment! 😂

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2017, 08:16   #94
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 45
Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 916
Nivo reputacije: 252
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

To mu je jedna briga manje u zivotu

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2017, 08:30   #95
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 227
Pohvaljen: 1,493
Nivo reputacije: 323
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Да је било више пиве, заролао би он течност у папир па запалио да проба 😂😂

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2017, 13:45   #96
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 480
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Pre neki dan na stanici prolazi covek ,,vremeshni,, i tek onako priupita = Jel tera to komarce ?
Rekoh mu prodji me se cale idi nekog drugog za***. te tako i uchini ,al pazi shta je choveku palo na pamet!!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2017, 15:03   #97
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,987
Nivo reputacije: 384
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ja mislim sa ih privlaci , sinoc me ojadise
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2017, 15:08   #98
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 27
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 489
Nivo reputacije: 137
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Pa kad tamo imate i Dunav i Pek i neka jezerca i bare

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 06:44   #99
Brane
Aktivan član

Brane's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 50
E-cig: Ego One V1, Pro Tank II, Pico 75
Pohvala: 13
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 22
Brane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svima

Najbolji su oni pušači koji kažu... Ma to je isto otrovno, onda je bolje pušiti....

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока
Brane nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 09:13   #100
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Nije dobro ni jedno ni drugo, ali cigarete su definitvno manje dobre.

Sent from my T03 using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2017, 19:05   #101
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 48
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,355
Pohvaljen: 1,454
Nivo reputacije: 229
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Mene covek na poslu gleda kako parim Merlina sa malim tankom, i pita:"Moze li u to tvoje da se sipa neka droga?" Naravno da moze, samo se ne isplati. "Naravno da se ne isplati kada treba puno droge da se to napuni." Verovatno mu izgleda mnogo vece od sprica, pa kada se covek preracuna...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-06-2017, 00:15   #102
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Pohvala: 3,086
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 150
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Nista novo☺ kad zacenim od smeha obavezno neko u sali dobaci: "Ko zna sta ona tu sipa!"

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2017, 15:21   #103
x-man
Veteran

x-man's avatar

x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Situacija od malopre
Nisam bas dugo upalio cigaru i prodje jedan drugar da mi, upalim i ode, bas me interesovalo kako ce da.mi bude. Stojim ja, drzim onu cigaru, muka mi od nje, prolazi covek u poznim godinama i pita me koliko dugo pusim. Da se ne bi objasnjavao sa njim kazem da mnogo retko palim. Pocinje on da mi prica o otrovima, zavisnosti, zdravlju, novcu, u sustini me covek ispreskace a nejgore je sto je apsolutno upravu. Prvi put vidim coveka. Znaci ostao sam zapanjem, ne znam sta da kazem...

Послато са C6903 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
Zahvalili :
Staro 18-07-2017, 15:36   #104
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Opomena .. ne cini vise takve glupisti
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2017, 15:57   #105
x-man
Veteran

x-man's avatar

I ja sam tako shvatio

Послато са C6903 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:59 sati.