Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-04-2019, 13:12   #226
Reyhan
Iskusan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 90
Nivo reputacije: 24
Reyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svima
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

Imam jos i 0,32mm kantal, koliko namotaja i na koliko mm da napravim da bi radilo dobro i bio dobar th?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2019, 13:32   #227
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 432
Pohvaljen: 429
Nivo reputacije: 84
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Meni je sa 0.32mm kantalom skroz ok. I na 2, i na 2.5mm. 5-6 namotaja. Mada je lepša aroma na prethodnom.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2019, 13:35   #228
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 190
Pohvaljen: 135
Nivo reputacije: 33
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Meni se takav ukus javlja kad koristim metalni drip na v1.5. Neznam možda uobražavam al kad stavim plastiku odma druga priča.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-04-2019, 13:58   #229
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 303
Pohvaljen: 415
Nivo reputacije: 89
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ne uobražavaš,jer nema ništa grđe od metalnih dripova na bilo kom atomizeru.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-04-2019, 15:10   #230
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 575
Pohvaljen: 642
Nivo reputacije: 142
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

... sem na ruži(drugi ni ne može)
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 00:06   #231
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 29
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Jel to izasla verzija 22mm ili ja ne vidim dobro
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 00:13   #232
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Mini da, odavno.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2019, 01:10   #233
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 597
Pohvaljen: 1,425
Nivo reputacije: 261
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Berserker mini 1.5 dolazi u sledecim bojama:

- Stainless steel
- Matte black
- Gun metal
- Rainbow

Specifikacija:

- Precnik: 22mm
- Visina: 33.8mm
- Stakleni tank: 2ml
- Metalni tank: 2.5ml

U pakovanju:

- Berserker mini 1.5 rta
- 2ml stakleni tank
- Grejaci
- 510 drip tip
- Rezervni delovi

Posle berserkera 1.5 od vandy vape-a stize i berserker 1.5 mini. Za razliku od prethodnog modela ovaj atomizer je 22mm u precniku, a takodje postoje jos neke razlike pa je ovaj atomizer jos laksi za koriscenje od prethodnog modela odnosno od 24mm verzije. Pakovanje je odlicno i u pakovanju se dobijaju dva tanka, jedan metalni i jedan stakleni tank sa razlicitim kapacitetom, a takodje u pakovanju se dobija dodatni drip tip i dobijaju se grejaci. Od detalja na top capu se nalaze gravure za lakse sipanje tecnosti, na prstenu za vazduh su takodje gravure koje olaksavaju da se vazduh lakse podesi. Sa donje strane atomizera se nalaze standardne gravure o proizvodjacu i dizajneru, a takodje se ovde nalazi i serijski broj. Kvalitet izrade je vrlo dobar, nemam zamerki na kvalitet izrade, navoji su dobri, a na crnom primerku koji ja imam mi se dosta svidja mat finis.

Uz atomizer dolaze dva drip tipa, jedan drip tip stize na atomizeru, a drugi je u pakovanju. Na atomizeru stize drip tip koji je isti kao kod prethodnog modela, ovaj drip tip ima takav dizajn da sprecava da se toplota siri i ovaj drip tip se sastoji od dva dela, u pakovanju se dobija jos jedan gornji rezervni deo pa mozete da stavite koji vam se vise svidja. Precnik rupe na metalnom drip tipu je 3mm. Drip tip koji se dobija u pakovanju je iz jednog dela i ovaj drip tip je dosta vislji. Meni se licno vise svidja metalni drip tip tako da ja uglavnom koristim taj drip tip. Mogu da se koriste i drugi 510 drip tipovi, pa ukoliko volite stare drip tipove od berserkera mozete ih bez problema koristiti ovde.

Na ovoj verziji je jos vise unapredjeno punjenje odozgo tako da je punjenje tanka vrlo lako kod ovog modela. Na top capu se nalze detalji pa se top cap moze uhvatiti vrlo lako. Za razliku od prethodnih modela ovde imamo sistem gde se top cap samo malo okrene i skine sa atomizera, dakle ovde nemamo nikakve navoje. Po meni je ovako dosta bolje jer se mnogo brze atomizer puni, a za razliku od prethodnog modela ovde ne ostaje tecnost na top capu kada se atomizer napuni sto ce biti dobra strana kod ovog atomizera. Kada se top cap skine mogu se videti dve rupe gde se sipa tecnost i kao sto sam rekao tank moze da se napuni vrlo brzo i vrlo lako. Takodje kada se tank napuni nema nikakvog curenja niti grgoljenja, sve radi savrseno i kako treba.

Uz atomizer stizu dva tanka, jedan je metalni tank, na metalnom tanku se nalaze gravure "BSKR V1.5 mini mtl rta". Kapacitet ovog tanka je 2.5ml pa ukoliko zelite malo veci kapacitet mozete da koristite ovaj tank. U pakovanju se dobija i stakleni tank koji ima kapacitet 2ml. Ja vise volim da koristim stakleni tank zato sto se lepo vidi koliko tecnosti ima u tanku. Licno bih voleo da postoji i bubble tank za ovaj atomizer jer volim veci kapacitet, ali svakako 2ml za ovakav atomizer mislim da ce biti sasvim dovoljno za vecinu korisnika. Takodje tank moze da se dopuni i sa donje strane, medjutim u tom slucaju hoce da ostane malo tecnosti sa spoljne strane tanka, sto necu uzeti kao zamerku jer je punjenje odozgo odlicno, ali svakako je dobro sto se tank drzi lepo na gornjem o ringu pa moze da se zameni grejac ili vata kada jos uvek ima tecnosti u tanku.
Komora je vrlo mala i komora ima vrlo lep konus sto svakako poboljsava aromu.

Build deck je vrlo prost za postavljanje grejaca kao i prethodni model. Na decku se mogu videti dva srafa koja drze nogice grejaca, a u pakovanju se dobijaju jos dva srafica. Ispod grejaca se nalazi slot za protok vazduha koji je isti kao kod prethodnog modela. Dakle kao i do sada grejac se postavlja vrlo lako i mislim da niko nece imati problema, takodje rupe za vatu su iste kao kod prethodnog modela pa vata treba da se stavi u rupe za vatu sto je vrlo lako da se uradi, na slici se vidi kako sam ja postavio vatu.
Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha i prsten moze da se skine kada treba da promenite o ringove koji se nalaze ispod prstena. Na bazi se nalaze ukupno 5 rupa za protok vazduha i to: 1mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm, 1.8mm. Vazduh se podesava dosta lako i ovde se nalazi stoper sto se meni licno svidja. Fals vazduh ne postoji kod mog modela, a vazduh moze da se podesi tako da bude dosta tesan protok vazduha.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Da krenem od kvaliteta izrade koji mislim da je odlican i tu nemam nikakvih zamerki, sve je odradjeno lepo i kako treba. Sto se tice drip tipova meni se dosta svidja metalni drip tip, isti takav drip tip koristim i na prethodnom modelu i meni prilicno odgovara za koriscenje tako da ja samo njega koristim.
Punjenje odozgo je jos vise unapredjeno na ovoj verziji tako da apsolutno ne postoji ni jedan problem sto se punjenja tice, atomizer ne curi ni malo niti grgolji, a na top capu se ne pojavljuju tragovi tecnosti, bas mi se svidja kako su resili punjenje odozgo na ovom atomizeru.
Protok vazduha je odlican kao i podesavanje vazduha, kao i do sada ukoliko volite vrlo tesan protok vazduha ovde to moze da se podesi, vazduh je vrlo dobar po mom misljenju. Postavljanje grejaca je vrlo prosto kao i do sada. Probao sam par razlicitih grejaca ovde i najvise mi odgovara da koristim grejac sa 2.5mm precnikom, tako mi najbolje radi atomizer. Kolicina pare je odlicna, a aroma po meni malo bolja od 24mm verzije, mini izvalici vise iz tecnosti i aroma je malo intenzivnija, bar sa duvanskim tecnostima koje sam ja probao do sada. Meni licno zbog svega je berserker 1.5 24mm bio do sada najbolji od svih berserkera, starije verzije sam koristio vrlo kratko, ali zbog arome je to sada mini, tako da u rotaciji koristim oba i meni licno su ovi atomizeri jedni od omiljenih koje koristim u stalnoj rotaciji.

Mane:

- Od mana bih jedino izdvojio to da bi bilo fino da postoji bubble tank za ovaj atomizer

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Vrlo lako postavljanje grejaca i vate
- U pakovanju dva tanka
- Dva grejaca u pakovanju
- Vrlo dobra aroma
- Odlican protok vazduha
- Prsten za vazduh se skida
- Dva drip tipa u pakovanju
- Mala komora
- Nema fals vazduha
- Punjenje odozgo je poboljsano i radi odlicno
- Nema curenja niti grgoljenja kada se tank napuni

Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rta/atomizer/rta/atomizer/rta/Berserker-v1.5-mini-mtl-rta/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2019, 21:49   #234
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5 24mm / V1.5 mini 22mm

Evo sad iz ove perspektive, mogu slobodno da kažem da je V1.5 24mm,odličan atomizer, ima i on svojih malih mana, ali ako pronadjemo tečnosti koje mu leže, koje su u većini u odnosu nad onim tečnostima koje mu ne leže, ovo je super glava! Vrlo sam zadovan sa njim, nakon više eksperimentlnih istraživanja sa različitim tečnostima, ali sve je ovo individualno, ja volem ono što on daje, ali ne sa svim tečnostima, volem ovaj njegov drip koji je idealan za mene, i tako. Potrebno mu je prići i sa žicama i sa pamukom, odlično natapanje odradjuje, ali treba eksperimentisati. Treba eksperimentisati i sa žicama i sa aromama i sa pamukom i sa snagom. E sad kome je to teško bolje da ga ne nabavlja, al ja evo razmišljam i treći da nabavim. Naravno ovo je subjektivno razmišljanje, svi smo mi nenormalni na svoj način!!
Zahvalili :
Staro 28-04-2019, 23:02   #235
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,086
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 117
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Subjektivno,vrlo dobar 4+ Za svakodnevno korišćenje što se mene tiče.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-04-2019, 23:04   #236
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Apsolutno!
Staro 03-05-2019, 00:13   #237
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 597
Pohvaljen: 1,425
Nivo reputacije: 261
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Za berserker 24mm se hvata bubble staklo od kylin M, provereno.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2019, 13:18   #238
Stevan
Iskusan član

Stigao u mini verziji SS sa Alija. Sve uredno upakovano, bez mirisa i prljavstine.
Ne mogu bas da se setim ,davno bilo, arome na v1 i miniju pa da uporedim.
Aroma nije losa uopste, para nije topla, i sto je najvaznije grgolj free.
Nema tragova tecnosti na afc, a ni na topcap-u kako god vata da se namesti i kad se sipa odozgo.
Bas je noob frendly
Standardni setup u njemu 0.32mm na 2mm, 7 namotaja razdvojeno 11w, vata ofrlje (namerno) nagurana.
Atomizer radi tiho bas, ali jedino mi se cini da vise trosi od prethodnih verzija, blizi je sireni2 po potrosnji.
Zahvalili :
Staro 14-05-2019, 13:32   #239
Mejden
Senior

Mejden's avatar

@Stevan kad imaš dobar atomizer pa onda i dobru tečnost, čas ode tank, i ne primetiš. I to je ono pravo. Doduše na V1.5 mini manja je i zapremina, tako da to brže ide. E sad u odnosu na 24mm V1.5, ne bi trebalo da više troši, oni su u principu isti, sem zapreminski što se razlikuju. Ali mali je extra, tu nema šta.
Staro 14-05-2019, 14:16   #240
Stevan
Iskusan član

Ma naravno, kad je tecnost dobra ode uz 2 srka kafe, nego mi se cini da vise trosi od prethodnog minija. Mozda tripujem ko zna. Ali stvarno su sve greske sa curenjem, slinavljlenjem otklonjene. bayonetcap radi odlicno i nigde nema tragova tecnosti.
Za sad ostaje u svakodnevnoj upotrebi. Doduse jedva ima negde stariji zerkeri da se naruce
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:01 sati.