Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-08-2015, 01:32   #61
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 51
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima
Uobičajeno Re: Pocetnicka oprema - neke od kombinacija

i to je ok, ali kontam prvo menja flavor wick, pa se onda upusti u reparaciju, a materijala ima odma' pri ruci

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2015, 01:38   #62
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 198
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Misljenja sam koga interesuje da radi oko toga, uz odlicna uputstva ovdje na forumu, moze se odmah upustiti i premotavanje. Ja kad sam pocinjao nabavio sam sa FT-a gotove nr-r-nr grijace sa fiberom i bez greske premotavao, kasnije umjesto fibera poceo vatu da provlacim i posle je vec krenulo dalje
Tako da ne vidim razlog zasto i pocetnik nebi reparirao grijac
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2015, 01:47   #63
draganius
Senior

draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

lepo, ali za kanger single coil nepotrebno
znam masu ljudi kojima je bilo kakvo angazovanje oko e cig predstavljalo/a problem, manji broj se zbog finansijske prirode upustio na polu-reparaciju (promenu flavor wick-a),
pojedinci postali eksperti u full reparaciji,
"odabrani" otisli dalje

najvise njih kombinuje sa nikotinskim stapicima (finansije i okruzenje), ili batalilo ecig (na neko vreme)

Staro 27-08-2015, 01:50   #64
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 198
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Rijetki su oni koji su ostali na elektronici a nisu naucili ocistiti i reparirati grijac. Nego odosmo duboko off
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2015, 01:53   #65
draganius
Senior

necemo vise

Staro 27-08-2015, 07:50   #66
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 867
Pohvaljen: 1,182
Nivo reputacije: 212
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Ne mogu da se iskustvom merim sa ljudima koji su prethodno dali preporuke ali ću svakako ispričati kratko svoje iskustvo - meni je upravo Joyetec Ecom C twist bio prva e cigareta i umnogome zahvaljujući njemu sam momentalno prestao da pušim. Para koju daje C2 glava mi je u kombinaciji sa US mixom istog proizvođača trenutno legal i svaki pokušaj da zapalim klasičnu cigaru se završavao sa izrazom gađenja na licu i bacanjem iste.
Problem sa ovim kompletom je reparacija glave i to što i nisu baš jeftine, a ni preterano trajne - 10 do 15 dana maksimalno.
Sada sam baš na kombinaciji koja je čoveku prva opcija sa još par klirova koji ponosno stoje odmah pored DIY tečnosti, kantala, fibera i NR-R-NR žičica.
Ni jednog jedinog dinara mi nije žao za Ecom C twist, šta vise baterija je još uvek u upotrebi a klir čeka da eventualno padnu cene glave pa da ga opet povremeno pripalim.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-08-2015, 23:31   #67
bazz
Nov član

Registrovan: Aug 2015
Pohvala: 27
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 16
bazz je na dobrom putu

Elem da se vratimo na moj slucaj��. Imam dvije opcije, kupovina u domacim radnjama u kojima bih uzeo mini PT II i Spinner 1000, ili kupovina preko ft, sto mi se cini dosta boljim rijesenjem. Prema preporukama iskusnijih clanova uzeo bih istick 30W i na njega opet mini PT. E sada ono sto mi treba pomoci je sta jos fali da se mini PT navrne na istick i koji AFC. Ako neko ima vremena da mi posalje linkove sa FT za porudzbinu istick-a sao ostalim dijelovima, ima raznih caka koliko sam skonto da li je stvar authentic, da li istick dodje sa punjacem itd. Ili ako neko na forumu ima prodati provjerenu stvar, mozemo se dogovoriti.
bazz nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 01:07   #68
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 145
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10011027/2082306-authentic-eleaf-istick-30w-2200mah-variable
Kod:
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&sku_list_id=9739
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3007/10014415/2438800
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10004861/2259701-authentic-kangertech-genitank-mini-bottom-dual
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3007/10014415/2438802
Mini 2 V2 je rasprodat na FT...

AFC V2, recimo u Srbijii košta skuplje nego ceo Genitank mini na FT, pa ti je bolje da naručiš njega, jer se dobije V3 uz njega, a i nećeš naći bilo koji mini AFC ispod 5-6 dolara bez uračunate poštarine...

Genitank mini, radi kao Aero mini, a sa modom poput ajstika, možeš da se igraš i sa naručivanjem jačih grejača kasnije, ovih vocc glava ima do 0.8 ohm...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 01:11   #69
draganius
Senior

Sta god da uzmes, drasticno jeftinije nego pljuge.

Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 07:42   #70
bazz
Nov član

bazz je na dobrom putu

@alexdja , moze li obican Protank II ici na ovaj AFC V3?
Staro 28-08-2015, 08:40   #71
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 145
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Da (mini)

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 19:53   #72
bazz
Nov član

bazz je na dobrom putu

Imam jos dva pitanja.
1. Idu li isti grijaci na PT 2 i PT 2 mini?
2. Da li je bolji PT2 mini od PT2, u tehnickom smislu. Velike su debate bile oko ovoga, ovaj curi ovaj ne curi, vata, fiber AFC, originalni grijaci, motani itd. I da naravno, uzeo bih IStick 30W.
Staro 28-08-2015, 20:21   #73
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 66
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

meni je PT2 sa afc, za klasu bolji od pt mini. Ako ga uzimas uzmi odmah i nr-r-nr zicice sa FT. Mozes da uzmes i kajfun ili subtank umesto PT samo ja nisam uspeo da nadjem neku razliku u ukusu tecnosti medju njima. PT 2 sa afc je za mene najbolji izbor.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 20:26   #74
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 37
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od bazz Vidi poruku
Imam jos dva pitanja.
1. Idu li isti grijaci na PT 2 i PT 2 mini?
2. Da li je bolji PT2 mini od PT2, u tehnickom smislu. Velike su debate bile oko ovoga, ovaj curi ovaj ne curi, vata, fiber AFC, originalni grijaci, motani itd. I da naravno, uzeo bih IStick 30W.
Isti su grejaci.
Isti djavo u tehnickom smislu bi trebalo da bude...
Posto uzimas istick, a ne ego, ja bi bez razmisljanja uzeo PT2 + AFC v1 ili v3. Lepse izgleda na isticku ta velicina. A sto je bitnije, mislim da bi mi smetao tako mali tank.

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2015, 20:50   #75
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,442
Nivo reputacije: 605
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Evo ti slika iStick 30w + mini protank 3 koju je okacio neko od clanova (ista je dimenzija klira kao i mini protank 2, mozda je 1-2mm razlika, zanemarljivo), inace i mini protank 3 moze da radi sa glavama od dvojke ako mu zamenis bottom cap. Uopste ne izgleda lose ni kombinacija sa minijem, jos ako bi neko okacio sliku kombinacije protank 2 + istick 30w mogao bi i vizuelno da uporedis sta ti vise odgovara.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:00 sati.