Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-10-2017, 08:06   #16
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Cthulhu Hastur MTL RTA

Lepo sam ja pricao, zbog radi mira u kuci, podeliti mtl atije u vremenske okvire . Paleolit, neolit .. itd
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2017, 11:29   #17
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 1,396
Nivo reputacije: 263
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ne znam ja koristim SMM za mtl i meni je on najbolji

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2017, 12:38   #18
vukpavlovic74
Banned

E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Ova tema se već dosta vuče...Dg ima svoja dva MTL setup-a i ako ni jedan ne upali, odmah pada diskvalifikacija atomizera
Sa druge strane, ima više znanja nego svi mi koji volimo Merlina kao MTL i nove MTL atije uopšte...tako da definitivno treba uvažiti njegovo mišljenje i ukazati mu dužno poštovanje
Tako da probajte sami i donesite svoj sud...ili poslušajte Dg-a
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2017, 12:47   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,561
Pohvaljen: 15,140
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako ne odgovarate na post neposredno iznad svog, citirajte post na koji odgovarate...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2017, 01:19   #20
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

@vukpavlovic74 nemam ja nikakva dva setupa, ja parim MTL a to sto puno ljudi ne razume sta je MTL to je vec drugi problem, MTL nije sve sto se vuce usta pluca, neko ovde kaze da svaki atomizer je dobar kad se reducira ja se ne slazem, ne mora mene niko da slusa, ja ne delim savete samo kazem sta mi se svidja a sta ne, a da se vratimo na temu ovaj cthulhu mi se uopste ne svidja.
Staro 21-10-2017, 03:15   #21
vukpavlovic74
Banned

vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Koliko sam ja pratio tvoje postove, koristiš 0,25mm i 0,32 mm kantal, na prečniku 2mm...ako to ne legne, odustaješ (u 99% slučajeva)
Od svih prevashodno DL atomizera, meni se jedino Merlin svideo kao MTL atomizer
A da se vratimo na temu, meni se ovaj Ktulu svidja-intuitivno naravno, jer ga niko nije probao
A to što kažeš - MTL nije sve što se vuce usta pluca, paaaa....da MTL je baš to!
Staro 21-10-2017, 08:20   #22
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 201
Pohvaljen: 1,325
Nivo reputacije: 290
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Нагласио је у којем случају мтл, са редукцијом. И ја спадам у те диносаурусе за мтл, како неко на форуму негде написа
Прави мтл се зна шта је, а не да му се додају којекакви улошци и редуцири. Знам шта чоек хоће да каже

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2017, 08:37   #23
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Man te se mtl-anga vidite da je kancerogeno
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2017, 12:11   #24
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

@vukpavlovic74 nemam ja ni vremena ni zivaca da objasnjavam neke stvari, ti si jedan od onih koji misli sve sto je okruglo moze da se reducira, a ne moze. Ali pari sta god hoces samo nemoj mene da provlacis kroz postove, dg ovo dg ono... ja imam stav i znam sta je mtl, a to nikako nije ovaj atomizer, a to nikako nije merlin kog pominjes...

Edit: Bozo posle 4 ipo godine pare pre par dana odem kod doktora (grlo me ebe) ona me poslusa i kaze da bih trebao da prestanem da pusim wtf....

I need a beer
Staro 21-10-2017, 15:50   #25
vukpavlovic74
Banned

Prihvatam opasku i ne pominjem više nikad...
Izvinjavam se!
Staro 21-10-2017, 16:29   #26
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
@vukpavlovic74 nemam ja ni vremena ni zivaca da objasnjavam neke stvari, ti si jedan od onih koji misli sve sto je okruglo moze da se reducira, a ne moze. Ali pari sta god hoces samo nemoj mene da provlacis kroz postove, dg ovo dg ono... ja imam stav i znam sta je mtl, a to nikako nije ovaj atomizer, a to nikako nije merlin kog pominjes...

Edit: Bozo posle 4 ipo godine pare pre par dana odem kod doktora (grlo me ebe) ona me poslusa i kaze da bih trebao da prestanem da pusim wtf....

Predji na d2l i oporavices se
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2017, 18:06   #27
Kinkel
Banned

Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Dodatna oprema .. ma bice ovo prava mtl puslica
Staro 21-10-2017, 19:19   #28
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 119
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

kinkel optimista sto mi se svidja
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2017, 17:49   #29
Kinkel
Banned

O tome da li je moj optimizam opravdan tek za 10-tak dana
Staro 22-10-2017, 18:08   #30
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 119
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

super (ima ko da javi utiske(ako hoce)))
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:59 sati.