Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-03-2018, 21:43   #1
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 133
Pohvaljen: 160
Nivo reputacije: 29
Sfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosi
Uobičajeno Starter mod

Očekujem isporuku moda..prvi mod za mene..pa me zanima jel bolje da sam pravim tečnost rekao bih da više troši nego obična e cig. Koristim X2O prov bateriju sa mini pro tankom..i parim tečnost 18-24 mg..verovatno neću moći tu jačinu na modu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sfsleshster nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 21:44   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,560
Pohvaljen: 15,137
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Starter mod

Veoma veliki skok sa opremom...

Korišćenje mehaničkog moda i drip atomizera zahteva ogromnu količinu znanja... Nadam se da si se spremio 👍

EDIT

Naslov teme treba da bude mod za napredne korisnike 😊

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 21:58   #3
radna skela
Veteran

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 360
Pohvaljen: 313
Nivo reputacije: 102
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

ako sam dobro skontao to je mehanicki sqounker @Sfsleshster, skroz druga prica, dobro procitaj po forumu o dtl parenju, driperima...
Otprilike popeo si se sa zoljice na yamahu R1, tolika je razlika. Potpuno, potpuno drugacije! Cak moze biti i opasno, dobro bi bilo da nadjes nekog iskusnog vapera koji ti je u blizini pa da sednes sa njim da ti objasni te stvari!
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 22:00   #4
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 129
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ko nauci voziti na yugu moze i bmw voziti
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 22:07   #5
radna skela
Veteran

radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

sa zoljice se ne seda na Yamahy R1! Nije sala igrati se sa mehanikom! Treba opomenuti i ukazati na rizike!
Staro 14-03-2018, 22:16   #6
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 129
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ma salim se, naravno! Najlakse je kupiti nesto.. znaci nista ti se ne poklapa trenutno za to..
Ne pravis sam tecnosti( driperi mnogo trose)
Paris 12-18mg( na driperu je od 0-5 mg)
Verovatno nemas punjac za bat kvalitetan
Verovatno nisi upucen u tematiku i problematiku i rizike
Verovatno nisi savladao ni motanje grejaca dobro
Iz prilozenog sam ovo izvukao bez ljutnje
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 22:20   #7
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 571
Pohvaljen: 735
Nivo reputacije: 167
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Sa bicikla u avion. Jos pitas hoces li moci da paris tecnosti 18-24mg nikotina!!! Nije mi jasno kako se tako zalijecete u nabavku opreme o kojoj nista ne znate? Ja sam par mjeseci iscitavao po netu kad sam prelazio sa ego na iStick i kayfun

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 22:27   #8
radna skela
Veteran

Svaka ti kaa Njegoševa @Zadimljivac Prostora! Strasno moj druže kuda ovo vodi!
Staro 14-03-2018, 22:33   #9
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Sfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosi

Nisam motao grejače oupšte..samo mi se smučilo gorenje ovih single coil grejača za pro tank atomizere.i generalno mi se smučila elektronika..da punjač sam našao i baterije isto..motanje ću već naučiti..pitanje je jesam li kupio dobar ili loš mod?

Staro 14-03-2018, 22:38   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,560
Pohvaljen: 15,137
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kupio si sasvim dobar mod sa kojim ćeš se minimum vratiti na cigarete, a maksimum imati opekotine drugog stepena ako ne kreneš sa čitanjem dok mod ne stigne.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 22:41   #11
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Citat:
Originalna poruka od DusanM Vidi poruku
Ma salim se, naravno! Najlakse je kupiti nesto.. znaci nista ti se ne poklapa trenutno za to..
Ne pravis sam tecnosti( driperi mnogo trose)
Paris 12-18mg( na driperu je od 0-5 mg)
Verovatno nemas punjac za bat kvalitetan
Verovatno nisi upucen u tematiku i problematiku i rizike
Verovatno nisi savladao ni motanje grejaca dobro
Iz prilozenog sam ovo izvukao bez ljutnje
Čitam o tome sve što nađem..skontao sam da ne mogu jake tečnosti da koristim..videću koliko to čudo troši već..ne poznajem nikoga ko koristi mehanički..čak mislim da u Zaječaru nema takvih..

Staro 14-03-2018, 22:42   #12
radna skela
Veteran

Nisi kupio los mod, sam to je nesto potpuno drugo u odnosu na ono sto si dosad koristio. Znas li sta znaci dtl?
Staro 14-03-2018, 22:42   #13
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 460
Pohvaljen: 2,507
Nivo reputacije: 451
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Problem je što više niko ništa ne čita i ne pita pre kupovine. Svi trče na YT i gledaju one zaluđene Amere. I onda dodjemo u situaciju da pojedinci pitaju koje fabričke grejače da kupe za driper jer neznaju sami da motaju i da li je 18 mg OK za D2L, pošto je do sada pario 24mg M2L

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 22:43   #14
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Hvala vam ljudi na savetima,puno mi znače

Staro 14-03-2018, 22:45   #15
radna skela
Veteran

Zato smo tu!
Znasli sta je dtl?
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:46 sati.