Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-03-2018, 01:14   #1
gica
Nov član

gica's avatar

Registrovan: Mar 2018
Godine: 24
E-cig: Mech pro , blitzen RTA
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 4
gica je na dobrom putu
Uobičajeno Pulse squonk kit

Cao ,da li ima neko neka iskustva sa vandy vape squonk kitom???
citao sam i gledao za pulse 24 komentarisu svi da je dobar atomizer, a i za box mod vecina youtubera su rekli da je dobar nznm da li je neko koristio pa ima neki komentar???
i zna li neko gde mogu da nabavim ijoy 20700???

hvala unapred ^_^
gica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2018, 02:08   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,567
Pohvaljen: 15,151
Nivo reputacije: 2427
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pulse squonk kit

Članovi

@Sale6
@DusanM
@Pablito

Ovako iz sećanja...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 06:21   #3
Sale6
Iskusan član

Sale6's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 141
Pohvaljen: 177
Nivo reputacije: 36
Sale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosi

Odlican squonker svaki dinar vredi , samo sto je mehanicki mod i ne preporucujem pocetnicima nikako , vidim ti imas samo 7 postova , posavetuj se o sigurnosnim merama sa mehanickim modovima pre nego sto kupis !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sale6 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2018, 08:31   #4
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 44
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,914
Pohvaljen: 3,698
Nivo reputacije: 611
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Koliko ja nesto ispratih ima i regulisana varijanta

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-03-2018, 08:33   #5
Sale6
Iskusan član

Sale6's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 141
Pohvaljen: 177
Nivo reputacije: 36
Sale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosiSale6 ima čime da se ponosi

Ma sada ima al to je velika drama bila sa VV , Tony B. Protiv voopoo-a nisu ispali korektni nimalo

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sale6 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 09:47   #6
gica
Nov član

gica's avatar

gica je na dobrom putu

Znam sve to vec , nisam nesto dugo korisnik ali 3-4 meseca istrazujem o mech modovima , baterijama , omov zakon i ostalo, samo sam cuo na par mesta da zbog onog "lock" mehanizma ima mali drop pa zato pitam da li je neko imao problem sa time...
Staro 28-03-2018, 10:19   #7
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Moja preporuka, ne moras tu bat, imas ulozak za 18650...
Definitivno dual coil na single bat meh modu mi ne ide.. jedino neki build kantal
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 11:09   #8
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 239
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 45
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Evo i ja da kazem moje misljenje,znaci prvi squonker sam uzeo od DusanM i on mi je objasnio najbitnije,mada me je na kolima sacekala cestitkaposle toga samo squonkere uzimam i od Sale6 sam uzeo meh tubu,mene licno pulse odusevio al me na primer atomizer pulse single coil nije odusevio,bolja mi je aroma na klonovima narda....Sto se tice regulisanog naravno da cu poruciti al sam pre neki dan bio sa Caleg i Rakom(dva kralja) i posavetovao se dal da porucim pulse regulisani ili rsq,theriona...
Ipak cu pulse mene licno odusevio a moj savet je da se vidis sa nekim malo ti objasni i kupis e sad dal ces odmah meh ili regulisani to je na tebi al bolje prvo uzmi meh.pa vidi dal ti se svidja pa onda uzmi regulisani i ako si iz Bg rado cemo se videti i doneti da pogledas dal ti se svidja,za mene su zakon squonkeri al naravno pored mora da se ima i neki regulisani mod za mtl,bar ja.
Sve sto te zanima pusti poruku javicu ti se i objasniti sta te zanima,kao sto je i meni dosta ljudi sa foruma objasnilo,ja volim prvo da se posavetujem sa nekim iskusnim i da mi objasni pa onda odlucim dal da uzmem ili ne,a sve je na tebi,pozdrav..
Mehanika je za mene zakon a za pulse imam samo reci hvale,al po meni atomizer nije to to bolji su klonovi al opet sve je do coveka npr Sale6 obozava pulse 22mm

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 11:33   #9
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

"mehanika je za mene zakon..." uzeo te @caleg pod svoje

Staro 28-03-2018, 11:44   #10
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@Alfini0507 auuu kad sam video sta ima od mehanike nisam verovao i lepo mi Caleg i Raka1971 sve objasnili ma kraljevi i sad samo mehaniku mada sam zavrsio masinsku kao masinski tehnicar,cuveni MOC i eto zavoleo sam mehaniku samo tako,znaci sad porucio znas kakave tube auuu bolest,zaraza.
Ja sam sve isprobao i pronasao se u squonkeru i mehanici a naravno da imam i regulisani mod al to mi je kao za mtl,cisto da imam i ja obozavam mehaniku
Samo nove bat.i dobar punjac i malo paziti oko kocnice mislim da ne zaboravis kad krenes kolima da zakocis i to je to da ne bi bilo

Staro 28-03-2018, 13:09   #11
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Me'anika ima nesto posebno... Raspravljasmo mi o tome 100x na forumu... Definitivno je vejp na mehanici drugaciji i definitivno svaki uredjaj ima svoje za i svoje protiv a na korisniku je da izvaga i izabere... Greske jedino nema kad se izabere vejp u odnosu na klasicno pusenje i tu si uvek na dobitku...

Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 15:23   #12
gica
Nov član

gica's avatar

gica je na dobrom putu

Imam regulisani mtl , i narucio sam preko fasttecha pulse bf, e sad neki dan sam kupio mech pro mod , da se upoznam sa mechovima pre nego sto mi stigne ovo i za sada sam jako zadovoljan, kao sto sam rekao dnevno sam provodio par sati gledajuci, i citajuci o mechovima jer mi se nekako cinilo privlacnije nego regulisani , ali nisam znao da postoji ovaj forum uopste , jer u mojoj okolini nema nikog ko koristi vape, sad mi je drago da imam gde i da se posavetujem i da pitam, hvala svima na odgovorima divni ste ^_^
Zahvalili :
Staro 28-03-2018, 19:29   #13
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Sta god treba slobodno pitaj,bolje da pitas bar ja uvek pitam ono sto ne znam,nije sramota pitati kad nesto ne znas bar za mene..
Pozdrav!!!

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:19 sati.