Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-05-2018, 18:25   #1
vladimir1313
Iskusan član

vladimir1313's avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Hcigar VT 75 + SMM
Pohvala: 66
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 9
vladimir1313 je na dobrom putuvladimir1313 je na dobrom putu
Uobičajeno Koji RTA? Blitzen, Ammit 25?

E ovako ljudi, vec sam malo u priči i hoću da sam počnem da motam grejače.
Ono sto me je privuklo jesu GeekVape Ammit 25 i Blittzen iste firme.
Meni lično odgovara kada ima dosta vazduha i kada nije topao toliko vazduh, tako da prvo pitanje je koji od ova dva odgovara više ovim opisim.
I ako imate neku preporuku automizera sličnim ovima možete mi napisati.
Single Coil me trenutno zanimaju.
Veliki pozdrav svima!
vladimir1313 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 18:52   #2
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,513
Nivo reputacije: 449
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji RTA? Blitzen, Ammit 25?

Ni jedan ni drugi nisu singl coil

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2018, 19:10   #3
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Od single coil rta
Po meni najbolji:
Prvo mesto: Serpent SMM
Drugo mesto: Pharaoh mini ( malo zeza vata ali izbacuje ozbiljnu aromu)
Trece mesto: Zeus ili Obs engine nano ( zasluzno mesto jer nema vlazenja, curenja itd..)
ja bih ti preporucio ako nemas ozbiljne kolicine tecnosti i nisi spreman na to da ne ides u te vode, ja sam svaka dva dana bio u depresiji kad sam poceo sa rta (dtl ili direktno povlacenje u pluca) zbog finansija i nedostatka tecnosti.. to moze koristiti neko ko ima 100-150ml tecnosti nedeljno da potrosi ako kupujes gotove bar 3600 dindzi po mojoj proceni a ako muckas sam opet ti treba dosta... spasi sebe i slusaj iskusnije malo
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 19:12   #4
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
Ni jedan ni drugi nisu singl coil

Ammit 25 jeste.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 19:24   #5
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,513
Nivo reputacije: 449
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Sorry, prebacio sam se na Ammit dual.
Moja greška

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 19:32   #6
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 239
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 45
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Dule dobar je Vlada video sam ga ja u Bg bio kad je bio maraton ali preporucite mu neki za pocetnike da lakse napravi setup da nije komplikovano i pozdrav za ekipu i mog gurua Raku...pozzz za sve!!!

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 20:29   #7
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,953
Pohvaljen: 1,984
Nivo reputacije: 333
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Ammit 25 je odličan single coil RTA, svetlosnim godinama ispred Serpenta SMM što se arome tiče (ne može da tvrdi ko nije probao oba sa istim grejačima i tečnostima), Pharaon mini ima premalo vazduha ali daje odličnu aromu. Za svaki noviji D2L atomizer ti trebaju veći i komplikovaniji grejači (komplikovaniji od obične zice), što povlači veću snagu i topliju paru (i to možeš da rešiš, smanjiš snagu i odmah je hladnija para). Na kraju je izbor samo na tebi, šta ti se svidja a šta ne. Pogledaj Betove recenzije, mislim da je odradio manje više svaki noviji d2l rta koji je vredan pažnje.

Sent from my huawei P9 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 20:46   #8
vladimir1313
Iskusan član

vladimir1313's avatar

E-cig: Hcigar VT 75 + SMM
Pohvala: 66
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 9
vladimir1313 je na dobrom putuvladimir1313 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
Ammit 25 je odličan single coil RTA, svetlosnim godinama ispred Serpenta SMM što se arome tiče (ne može da tvrdi ko nije probao oba sa istim grejačima i tečnostima), Pharaon mini ima premalo vazduha ali daje odličnu aromu. Za svaki noviji D2L atomizer ti trebaju veći i komplikovaniji grejači (komplikovaniji od obične zice), što povlači veću snagu i topliju paru (i to možeš da rešiš, smanjiš snagu i odmah je hladnija para). Na kraju je izbor samo na tebi, šta ti se svidja a šta ne. Pogledaj Betove recenzije, mislim da je odradio manje više svaki noviji d2l rta koji je vredan pažnje.

Odgledao sam manje vise sve recenzije, od kojih su mi se najvise svideli Ammit 25 i blittzen. zbog toga sam i stavio ovakvo pitanje. I zato me interesuje Ammit 25 ili Blittzen?
Veliko hvala na odgovoru svima.
vladimir1313 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2018, 20:47   #9
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 35
Pohvala: 1,233
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 131
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Sljuka brate to je tako subjektivno. U pravu si da ne moze da uporedjuje ko nije probao oba I evo ja nisam probao amit 25 I nemam zelju. Medjutim probao sam mnogo drugih single I dual atomizera I smm stavljam ispred mnogih. Jedini atomizer koji se kod mene zadrzao vise od godinu dana I u vise navrata zeleo sam da imam vise primeraka. I ne smem da kazem da je najbolji jer je mnogo ljudi kojima se uopste ne svidja. Meni jeste najbolji. Svakako covek je rekao da voli vise vazduha a smm nema bas mnogo vazduha

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 21:16   #10
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Pohvala: 364
Pohvaljen: 311
Nivo reputacije: 82
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

Ammit 25
Ammit 22 za backup
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 21:20   #11
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ammit 22
Ammit 25 rezerva
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2018, 22:19   #12
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

SERPENT SMM moze da ne voli samo neko ko ga nije koristio, ne probao vec koristio!!!
Najbolji atomizer garantujem, aroma jedna od najboljih.
Ne zaludjujte se sa amitima i 3D vazduhom jeste to ok ali garantujem da ga SMM pojede za dorucak, jedina mana potrosnja! Zahteva kompleksne grejace, sve drugo je *******
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2018, 11:15   #13
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,260
Pohvaljen: 1,428
Nivo reputacije: 295
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

a bravo rta,mora da je duplo bolji od smm sa 2 grejaca

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2018, 11:51   #14
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,953
Pohvaljen: 1,984
Nivo reputacije: 333
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

@DusanM niko se ne zaludjuje, činjenica je da SMM nije baš sjajan što se arome tiče, oko sebe imam troje ljudi koji ga koriste (kojima sam ga ja preporučio i na kojima ja redovno menjam i pravim setup jer njih to ne zanima, ne vide ili nemaju strpljenja, nije ni bitno)...Preporučio sam ga zbog lakoće pravljenja setupa i konstantnog rada, da ga nisam koristio ne bih to mogao da kažem. Lako je reći da je nešto najbolje ako za bolje ne znaš, tj da "garantuješ". To je isto kao kada deca kažu da ne vole boraniju a boraniju nisu ni videli ni probali. Ja nemam ništa od toga da li će čovek uzeti Ammit,SMM, Blitzen itd...Ja sam samo pokušao da budem objektivan i izneo činjenice, bez favorizovanja, kako bi čovek mogao da odluči.
@oliverbanjas jeste subjektivno, nisam ja rekao ni u jednom trenutku da je SMM loš, naprotiv (da je loš ne bih ga preporučio) ... ali ne može neko da tvrdi da SMM daje najbolju aromu, kada je činjenica da ne daje.Ne tvrdim ni da je Ammit25 najbolji, ali tvrdim da je bolji od SMM-a što se arome tiče. Pharaon mini ih npr. pojede oba (opet govorim o aromi) ali ima premalo vazduha. Poenta je da se ja ne "vredjam" i ne cimam ako neko pljuje ono što ja koristim, svako koristi šta mu odgovara i samo pokušavam da budem objektivan.
@Vladimir1313 Ammit25 je singl coil, manje troši od blitzena, daje manje pare od blitzena, daje lošiju aromu od blitzena ali isto tako zahteva manju snagu od blitzena. Sve zavisi od tebe i na kojoj snazi želiš da pariš

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2018, 12:27   #15
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,260
Pohvaljen: 1,428
Nivo reputacije: 295
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

sve je subjektivno među objektivno dobrim atomizerima,što je opet subjektivno

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:03 sati.