Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-05-2017, 06:56   #1
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,576
Pohvaljen: 1,404
Nivo reputacije: 253
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Smoant Battlestar 200W TC mod

Brand: Smoant**
Model: Battlestar*
Material: Zinc Alloy*
Mod: Temperature Control Mod,VW Mod*
APV Mod Wattage Range: 1-200W*
APV Mod Wattage: 200w*
Temperature Control Range: 200 - 600 Deg.F / 100 - 300 Deg.C*
Battery: 2x18650
Product weight: 0.1050 kg*
Product size (L x W x H): 8.35 x 3.40 x 4.00 cm

Po meni nepravedno zapostavljen i ne izhajpovan Jako lici na RX2/3 ali je za nijansu kraci.Koristim ga par dana i prezadovoljan sam.Izuzetno je lak za koriscenje,jedina "mana" je sto nema opcije da se zakljuca otpor,ali on to uradi za nas.Kada se stavi novi atomizer lepo te pita "Novi koil ili stari?" i automatski zakljuca otpor,dakle posle nema setanja i skakanja otpora.Kada se drze sva tri dugmeta (+,-,fire) zakljucava se menjanje snage (temerature u TC modu),3 x fire ulazi se u meni,fire i + menja se osvetljenje ekrana (Crna pozadina bela slova,bela pozadina crna slova).Takodje je moguce menjati snagu i u TC rezimu fire i +(Mike Vapes kaze da ne moze).Vrata za baterije imaju 4 jaka magneta (bas jaka magneta),na mom primerku je bilo malo setanja vratanca ali sam to lako resio.Rupice za hladjenje chipa i rupice za ventilaciju se nalaze svuda,sto je odlicno.510 konektor je SS i centralni pin ima oprugu.Otpor cita inenadjujuce tacno,poredio sam ga sa analognim unimerom.U TC rezimu radi kao i ostali modovi koje imam,znaci sasvim lepo.Na njemu koristim iJoy Limitless RDTA Plus,0.41 oHm,LG HG2 baterije,60W i izgura oko 15ml tecnosti,sto je meni sasvim dovoljno.Nisam obratio paznju koliko prazni baterije,ali danas cu pogledati pa cu okaciti.Jos jedan plus po mom misljenju,posto volimo da smirglamo i farbamo,je to sto se izuzetno lako rasklapa i ostaje samo metalno kuciste.Ako vas zanima nesto detaljnije mozete pogledati Ripovu recenziju

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 15:29   #2
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Smoant Battlestar 200W TC mod

Prvo me privukao izgledom, tacnije ovim formatom, odnosom sirine i dubine, kako da objasnim...a sada postaje sve jasnije da je i tehnicki odlican.

Smoant izgleda na putu da postane ozbiljan igrac.

...i novi model Charon je meni predivan. Sasvim drugaciji, malo kopira tip Finder i Therion, ali skoro da mi je lepsi, nekako elegantniji, bez preteranih dekoracija.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 15:44   #3
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Baterije prazni apsolutno jednako.Proverio sam ih pre 2 sata,obe na 3.91V,sada kada sam ih stavio da se pune (ima jos jedna crtica) obe su bile na 3.65V...Prijatno sam iznenadjen

Staro 18-05-2017, 17:45   #4
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 492
Pohvaljen: 231
Nivo reputacije: 47
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

Koristim ga intezivno već nekoliko meseci. Mana na mom primerku je kvalitet farbe "fire" dugmeta i eventualno indikator napunjenosti baterija. Nekako mi se čini da prebrzo spusti indikaciju na dve crte od mogućih pet.

Nemojte se uplašiti ako vam je mod blizu ušiju i čujete zvuk sličan otkucavanju na časovniku, prosto tako radi svaki primerak izgleda i nije nikakva tempirana bomba u pitanju.
Nisam ga mnogo testirao u TC režimu osim sa SS setap-om gde se meni pokazao dobro. Već odavno sam parenje na kontroli temperature sveo na rekreativno, 99% vremena sam na VW režimu tako da nisam kompetentan pričati o tome.
A što se tiče VW režima, radi bez greške.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
gogic.bozidar je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 18:28   #5
dusan021
Iskusan član

dusan021's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 241
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 26
dusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svimadusan021 je poznat svima

Radi odlicno , jedina zamerka po meni je indikator baterija , ali kad spadne na poslednju crticu mož s'njim jos 4-5 ml 😀.

Sent from my windows 10 phone using Tapatalk.
dusan021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 18:50   #6
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,089
Pohvaljen: 1,529
Nivo reputacije: 292
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Slikaj te pored jos nekog moda da vidim gabarit.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 18:58   #7
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

Evo slika

Zahvalili :
Staro 18-05-2017, 21:09   #8
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,089
Pohvaljen: 1,529
Nivo reputacije: 292
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Rekao bih da je sasvim pristojne velicine za dve baterije.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 21:13   #9
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Da, izuzetno kompaktan. Ja nisam imao priliku da vidim manji mod sa dve baterije.

Staro 25-05-2017, 08:00   #10
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

U vezi onog kuckanja koje je @gogic.bozidar spomenuo.Pricitao sam malo pre na reditu,jedan od vapera im je poslao mail i pitao zasto kucka.Odgovor od smoanta je da je to sasvim normalno i da je predvidjeno da tako radi zato sto svake sekunde salje slab impuls na coil kako bi proveravao otpor.Kada se atomizer skine,nema sta da proverava i onda ne kucka...E sad,bilo je reci koliko to trosi bateriju ali su ustanovili da je taj impuls toliko slab da ne utice znacajno na potrosnju (bar korisnik to ne moze da oseti)...Sto znaci ima jako mali uticaj na potrosnju baterije ali toliko mali da je to zanemarujuce...

Zahvalili :
Staro 25-05-2017, 08:08   #11
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Kao stari dobri Evic VT

Sent from my iPad using Tapatalk
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-05-2017, 13:11   #12
Bain86
Aktivan član

Bain86's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 30
E-cig: Sbody Macro/Skyline,Alien/Mage RTA
Pohvala: 34
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 7
Bain86 je na dobrom putuBain86 je na dobrom putu

Mogu da potvrdim i kuckanje ali i sasvim normalno trajanje baterije.
Bain86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-05-2017, 16:04   #13
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

@Bain86
Loše si protumačio moje i Dušanove zamerke u vezi indikatora baterije, nije niko rekao da baterije manje traju na ovom modu nego smo rekli da je indikator malo netačan.
Suština je da mogu da izguraju mnogo duže nego što indikator pokazuje ako se napravi poređenje koliko recimo traje jedna crtica na većini drugih modova.

A možda si mislio na ovo, a ne na naše primedbe u vezi indikatora
Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
E sad,bilo je reci koliko to trosi bateriju ali su ustanovili da je taj impuls toliko slab da ne utice znacajno na potrosnju (bar korisnik to ne moze da oseti)...Sto znaci ima jako mali uticaj na potrosnju baterije ali toliko mali da je to zanemarujuce...
Uglavnom, sad je verujem sve jasno
Zahvalili :
Staro 25-05-2017, 19:50   #14
Bain86
Aktivan član

Bain86's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 30
E-cig: Sbody Macro/Skyline,Alien/Mage RTA
Pohvala: 34
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 7
Bain86 je na dobrom putuBain86 je na dobrom putu

Ma jok,samo sam se slozio sa Sljukom zbog onih koji se dvoume u vezi kupovine...
Bain86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2017, 14:39   #15
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Izasla je nova varijanta Battlestar moda, nazvana Smoant Battlestar MU, razlicita samo po materijalu kucista/oklopa, koje je sada od tkz. stabilizovanog drveta.

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:18 sati.