Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-07-2017, 13:52   #376
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 201
Pohvaljen: 177
Nivo reputacije: 53
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: iStick 30W

traje osetno duze (30%?!). Dal bi mogla jos duze sa elektronikom koja je bolja i predvidjenja za izmenjive baterije? Ne znam...
Mislim da elektronika samo gleda napon u bateriji, ako je ispod X, onda ti kaze da je batt prazna, kad je punis, na Y naponu prestne da puni i smatra je napunjenom. Ako potrefis spec baterije koja je dolazila u iStick, a to je 4.2V hi-drain, pojma nemam kolko amp, al recimo nek je 20-25A, elektronika bi trebalo da se ponasa normalno odnosno da te ne sputava ni u cemu.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-07-2017, 14:08   #377
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 523
Pohvaljen: 413
Nivo reputacije: 76
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

.. ja sam u moj iStick 20W stavio VTC5 2600mAh .. i radi sasvim solidno. Znam da elektronika nije kao u w30, ono sto sam primetio je kada ikona baterije pokazuje totalnu ispraznjenost baterije, ja mogu jos ceo tank da poparim.

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-07-2017, 14:13   #378
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

isto je i kod mene na iS 30W sa ovom LG baterijom kad koristim ~10W na 1.5~1.6ohm grejacima (oko 4V). Sa 0.6ohm grejacima baterija duzi osetno krace, a nisam primetio da je para nesto wow bolja pa ih ni ne motam vise....

PS. Ako neko ima crknut iS 30W ili 20W ili 50W, kontaktirajte me na PM, treba mi za delove

Staro 20-09-2017, 15:25   #379
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 340
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 80
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Promenio bateriju i stavio Samsung INR18650-35E 3450mAh - 10A sa NKON-a. Kad sam je namontirao bila je prazna, bar istick tako kaze, mnogo ali mnogo dugo se puni i nikako da se napuni, juce 10 sati u kolima uz povremeno koriscenje bilo joj malo falilo da bude puna i evo vec 6 sati stoji na joyechkovom 1A punjacu i jos nije puna. Videcu kad se nekad napuni koliko ce da traje baterija pa cu posle da je zakacim na punjac i bas da merim koliko joj treba da se napuni.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 15:40   #380
Marko021
Senior

Marko021's avatar

u zavisnosti kolko je zaista prazna bila, moguce je da se ostetila celija i ne moze da postigne 3.6V. 3 sata punjenja je vise nego dovoljno da se napuni baterija tog kapaciteta. U prevodu, nakon 3 sata, to ti je sto ti je. :/

Staro 20-09-2017, 16:15   #381
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,085
Pohvaljen: 1,528
Nivo reputacije: 290
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Zavisi koliko struje pusta elektronika za punjenje .Ako pusta manje od 1 a bice duze punjenje
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 16:20   #382
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 1,731
Nivo reputacije: 346
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

x-man a bateriju si zamenio zbog cega ? Hocu reci mozda je i stara baterija bila ok nego stik poceo da zeza sa punjenjem ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 16:32   #383
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Zavisi koliko struje pusta elektronika za punjenje .Ako pusta manje od 1 a bice duze punjenje
Baterija pusta izmedju 0.8A i 0.89A, kako koja. Ja moju LG (braon, 20A, 3.6V, High-Drain) 3000mAh na iStick 30W napunim za cca 2 sata...sa USB-a iz kompa, dakle 0.5A. Oko 1.5 sat na 3A na eksternom punjacu (dakle koristi maksimum koji baterija moze da povuce, recimo 0.85A)

Staro 20-09-2017, 20:50   #384
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 712
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Ако пуниш на 0,5 А онда се та напуни за 5-6 сати а за 2 се само допуни.....или ти мод искључи на вишљем напону.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 21:12   #385
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 1,731
Nivo reputacije: 346
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Poznato je da iStickovi imaju cut-off na oko 3.4V , baterija nazivnog kapaciteta 3000mAh vremenom opadne blize 2500mAh nego 3000 pa otud i "napunim za cca 2 sata" ..

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 21:44   #386
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 340
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 80
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Kada sam je zalemio ikonica na isticku je bila skroz prazna, nisam srafio atomizer da vidim da li ce da radi.
Staru bateriju sam zamenio zato sto je stara tri godine koliko i istick. Kada sam ga otvorio baterija je bila naduvena na polovima a i u poslednje vreme kada se skoro isprazni baterija izbacivao mi je obavestenje protection i ikonicu baterije sa uzvicnikom u njoj.
Pocinjem da ga koristim od sutra non stop do se ne isprazni i stavicu ga opet na joytech-ov punjac da se puni i merim vreme, moze da se desi da bude dosta krace vreme.
Ipower koji ima 5000mAh mi se napuni od 0-100% za otprilike 7-8 sati na tom punjacu, znaci po nekoj logici Istick 30w sa ovom baterijom od 3450mAh ne bi trebalo vise od 5 sati.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2017, 22:07   #387
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Originalna poruka od BobanNB Vidi poruku
Ако пуниш на 0,5 А онда се та напуни за 5-6 сати а за 2 се само допуни.....или ти мод искључи на вишљем напону.

Postoji zastita, baterija se ne trosi ispod 30%, tako da nikad ne punis 100% vec 70%. A reko sam za kolko mi se napuni iStik. Dal je to pun charge ili ne, ne znam. Mod/baterija kaze da jeste i ne puni dalje, ugasi displej.
Kad se premeri unimerom, kaze da je oko 3.55V. Al to je bilo kad sam je stavio i dok je sve bilo rasklopljeno. Sad tesko da cu da rasklapam sve da bi se ovde prepirao sa vama

Citat:
Kada sam je zalemio ikonica na isticku je bila skroz prazna, nisam srafio atomizer da vidim da li ce da radi.
iStick pokazuje d aje baterija skroz prazna cim padne na 30%. Ona je mozda i praznija, mozda je na 2-3%, to iStick ne ume da pokaze. Elem, tolko prazna nije zdravo za bateriju. Ovo pisem samo kao primer. Desilo mi se d asam kupio "novu" (iz radnje) bateriju koja je nakon punjenja imala charge od oko 3.1V i drzala pola sata jedva...

Staro Juče, 04:22   #388
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 712
Nivo reputacije: 172
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Ма ни те батерије нису више што су биле....само ја знам да ти модови када се пуни преко њих, њихова електроника скрати век батерији подоста.

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 07:31   #389
Marko021
Senior

Marko021's avatar

i sad ja treba da bacim 30 evra za nitecore i jos 50e za mod da bi baterije punio bolje, umesto da ih samo menjam u bat modu koji vec imama..okej...vazi....

edit: bacam oko na onaj 5000mAh mod od joyetec. Ima da traje valjda duze od svake bat.

Staro Juče, 09:41   #390
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 385
Pohvaljen: 440
Nivo reputacije: 96
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od BobanNB Vidi poruku
Ма ни те батерије нису више што су биле....само ја знам да ти модови када се пуни преко њих, њихова електроника скрати век батерији подоста.

Ja bas imam suprotno iskustvo. Mnogo duze mi izdrze modovi sa integrisanom baterijom, do sada svi bez izuzetka, nego baterije koje punim na punjac

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:21 sati.