Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-08-2017, 21:40   #361
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,888
Pohvaljen: 14,356
Nivo reputacije: 2281
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pricajte

Može, ali nema nagradnih igara.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2017, 17:35   #362
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,155
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 104
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

c-hell i dalje nisam naucio kako da se prijavvim na podforum pa ovim putem da zapratim

---------- Post dodan 12-08-2017 u 18:38 ----------

Citat:
Originalna poruka od roonda Vidi poruku
Ih koliko sam ja želeo komodor 64! Da sam ga imao, pričali bi o danima a ne satima provedenim i buljenju u ekran! Tako da sve je to ok, naravno ukoliko imaju i drugi sadržaj, a kod tebe sam siguran da je to slučaj!
ja sam imao comodore 64 ali sam zeleo amigu
samo vi nastavite (pricu)
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2017, 19:08   #363
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Staro 16-10-2017, 12:13   #364
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

I ne, nemojte me pitati zašto koristim preskupi neprofesionalni srBski hosting...

Volim da se samokažnjavam 😂😂😂

Staro 02-12-2017, 09:38   #365
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,669
Pohvaljen: 1,984
Nivo reputacije: 371
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Još jedno nasilje u srpskim školama.

Kod:
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/stravicno-nasilje-u-ivanjici-stariji-daci-prvake-skidali-gole-u-skoli-pa-ih/10c6rkk
Ne znam koliko je medju nama vaprima na forumu roditelja, pretpostavljam dosta, pa zato postavljam link.

Potpuno poremećene institucije porodice i škole. Ovakve traume deca nose ceo život, a ta deca će u roku od deset godina biti nezavisne jedinke koje će činiti deset puta gore i surovije stvari.
Ne kažem da ovoga nije ranije bilo, ali imam utistak, od kada sam roditelj, i pratim ovakvestvari, da je mnogo zatupljenije, kako nam je društvo siromašnije, a potrbe i želje sve veće. Što je najgore ovakve stvari uglavnom čine deca imućnih roditelja koji su svojoj deci usadili kompleks više vrednosti i koja drugu decu zlostavljaju iz obesti i zezanja, a posledice neće biti jer će tata i mama preduzeti odgovarajuče korake da do toga ne dodje. I deca siromašnih čine iste stvari, ali iz drugih razloga, kao iznude para ili nekih vrednosti, ali generalno su nam deca sve surovija.

Imam dvoje maloletne dece upravo uzrasta dece iz linka 8 i 12, i mogu reći da se poprilično trudim oko njih, medjutim teško je u ovakvim vremenima gde isključivo materijalna vrednost ima primat, objasniti deci gde je početak, a gde kraj željama i mogućnostima, a gde je početak a gde kraj ljudskosti i,etike preko koje nesmeju da predju.

Eto toliko sam 'teo da kažem.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-12-2017, 16:44   #366
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,859
Pohvaljen: 3,639
Nivo reputacije: 601
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Apsolutno se slazem... Losa neka vremena dosla...

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2018, 14:40   #367
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,029
Pohvaljen: 7,525
Nivo reputacije: 1092
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ah te uspomene...

Kad sam imao 17 godina, naterao sam majku (medicinska sestra sada u penziji) da se prijavi da je estradni umetnik da bih ja mogao da uvezem Maranzovo pojačalo. Nije moglo drugačije.

Keva vrh, sve odradila...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2018, 16:57   #368
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 386
Pohvaljen: 2,146
Nivo reputacije: 375
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Iste godine (ako pričamo o '87) , iz Germanije dovuko Marantz pojačalo i cd player, Pioneer double deck i Technics gramofon, bez da nekog učlanjujem u " estradne umetnike"

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2018, 18:28   #369
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Možda si dovukao na crno, da se poruči legalno nije moglo. Limit je bio oko 200 DM.

Staro 06-04-2018, 18:51   #370
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Pa kako drugačije🤣🤣🤣🤣

Staro 06-04-2018, 18:55   #371
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Odakle tebi dozvola i auto? Ja sam 17 godina napunio decembra '87. Ti si mlađi
od mene godinu dana. Išao si na kereću dozvolu? ��

Staro 06-04-2018, 19:24   #372
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,669
Pohvaljen: 1,984
Nivo reputacije: 371
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

88-9. moj brat od strica preko Luisa uvezao strašnu kombinaciju u vrednosti od oko 8kDM. U pitanju je bio maršal i vorvik bas gitara. Bavio se muzikom, a u to vreme su izuzetno bili plaćrni i preplaćrni. Imali su svadbe i veselja od 1. aprila do 31. septembra i dalje. Kuči su dolazili samo po presvlake i nastavljali dalje. Sviralo se po celoj timočkoj krajni, a para jr bilo kao pleve, svadbe trajale po 3 dana, gastarbajteri plaćali i zlatom. Inače drugi brat od tetke je bio u istom orkestru poznatog Slobodana Božinovića koji je legenda vlaške muzike u ovim krajevima, i sluša se i dan danas.
Recimo u jednom selu nedaleko od Kladova Šaban Šaulić je krunisan kao kralj narodne muzike, krunom od 18 karatnog zlata, kalkuliše se cifrom od neverovatnih 15k€. Cela svadba koštala oko 120k.
Skoro sam bio na svadbi gde su kod mladoženjine strane dolazili ljudi iz Čačka. Nisu mogli da veruju da se kod nas svadbe prave sa po 300+ gostiju i traju od ujutro do ujutro. Mladji su se malo emancipovali i ne pristaju na svasbe od 3 dana, ali se i dalje prave ogromne i skupe svadbe, pogotovo gastarbajteri insistiraju na tome. Nisi uspeo u životu, ako na svadbi sina nemaš bar 300 gostiju, a da je bar približno velika kao komšijina.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-04-2018, 19:30   #373
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Odakle tebi dozvola i auto? Ja sam 17 godina napunio decembra '87. Ti si mlađi
od mene godinu dana. Išao si na kereću dozvolu? ��
Pa jbg, " kombinacija G6" 🤣🤣🤣
Ja sam samo stranac na privremenom radu u Srbistanu.
A sad ozbiljno. Ćale mi je 40 god radio u Germaniji. On mi sve to dovuko...

Zahvalili :
Staro 15-04-2018, 15:38   #374
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,409
Pohvaljen: 3,236
Nivo reputacije: 411
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

hehe - @Vapoholic in @Raka1971...

caa 12 godina prije - 1976 sam kupio od prijatelja ubitačni combo - 1vi kao Hi-Fi u životu

i..

Marantz receiver sam vidio tada samo kod kolege koji su imali doma pileču farmu ....

Posle 3 godina prodao - došao mi čovjek iz S Slovenije - 250km - slušali nekih 6-7 albuma, pila se kafa, pa čaj, pa viski za kraj....kupio sav sretan

Pošao u studente - i vreme za i ozbiljnije stvari u domeni slušanja muzike...

Kod nas se tada nova roba kupovala posle ili na Hi-Fi sajmovima - morao si uplatiti preko kolege koji je imao deviznu knjižicu + dažbine državi. Ta je roba onda šetala i menjala i po 5-6 vlasnika - svi su je čuvali tako da je u večini slučajeva bila u odličnom stanju.

Kasne 80te su donijele i novu profesiju - schwerzzer tehničke robe ...ako nisi bio u stanju ili drzak da izvedeš sam - bilo je u oglasnicima puno oglasa gde su ti za cca 60-70% cene sa dažbinama u Yugi - ti maheri uvezli robu uredno sa svim papirima...

u 1990 su počeli puštati Twin Peaks seriju na TV - kad sam pogledao 1.epizodu - odlučio se da se to obavezno mora snimiti. Krenuo za Avstriju, par km pre granice rezervni točak iz predjela motora starog Citroena u žbunje - u Klagenfurtu nabavio jedan AKAI VCR i sa kutijom u motor - preko granice i pokupio rezerni točak - snimalo se....kad bi znao da če biti 25 godina kasnije sve na torrentima ne bi išao ponovo u te zavrzlane...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2018, 09:30   #375
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 892
Pohvaljen: 976
Nivo reputacije: 215
ezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvaluezgeta je za svaku pohvalu

Jel ima neko predstavu jer ovo vredi nešto iz 1967

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:41 sati.