Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-02-2015, 17:59   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,737
Pohvaljen: 12,723
Nivo reputacije: 1972
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: IPV Mini

GOTO 10

Tapatalk potpis...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2015, 11:17   #32
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 348
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

IPV Mini 2

MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2015, 09:13   #33
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,144
Pohvaljen: 839
Nivo reputacije: 154
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Nadam se da će ova 70W verzija biti dobra kao i prethodna. Ja sam zadovoljan. 510 konektor uliva povjerenje i djeluje izdržljivo. Mod radi odlično i daje konstantnu struju sve do cut off-a. Ubacio sam LG 2500 bateriju. Uredno se puni na USB.
Što se tiče mana, izdvojio bih težinu i ergonomiju. Ne znam da li je morao da bude ovako težak. Što se tiče ergonomije, zamjerke idu za položaj power tastera i, što me još više nervira, poklopac baterije se grebe. Takođe, mislim da ovaj mod ne zaslužuje naziv "mini" jer je, čini se, ipak predugačak za taj epitet.
Trajanje punog osvjetljenja displeja bi moglo da bude duže.
Koristim ga sa nautilusom i subtank nano i krećem se od 13w do 20w.
Sve u svemu, ja ipak preporučujem ovu spravu jer definitivno radi pos'o!
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2015, 20:06   #34
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 351
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Bmga,,,70 W,,,Yihi chip,,,neznam,,,mene uverio,,,pada u korpu,,,chim nadjem odakle cu,,,pa boom gde boom.

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2015, 18:37   #35
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,642
Nivo reputacije: 893
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Družimo se nedelju dana bez prestanka.

Stigao u kutiji sa upustvom za raznim papirićima i USB kablom. Ocarinjen na 50e.

Plivajući pin, gold plated. Prvi dan korišćenja sam mislio da nije dobro odrađen, jer su atomizeri mogli lako da se odšrafe, međutim taj problem je nestao i sada je konekcija stabilna. Da li od korišćenja, ili šta/koga/čega već, radi svoj posao vrlo dobro, da ne kažem odlično.

Od natpisa na modu ima samo ovo:

Dugmići su metalni (i zveckaju) i hvataju gde god da se "okine", mada je poželjno stiskati bliže sredini jer se ponekad desi miss fire ako se stisne skroz u uglu.

Finiš je jako zaniljiv. Ne znam kako se zove, ne znam ni kako bih ga najbolje opisao. Nešto između gume i plastike, a naravno metal je u pitanju. Ono što nije dobro: klizav je i "peca" ogrebotine za sve pare i kusur.

USB port se nalazi sa donje strane i pass through je:

Sony baterije staju bez problema, a problem se javlja kad se koriste ljubičaste efestice (ko ne zna, one su šire od većine, ako ne i od svih 18650 baterija, nisam probao sve).
Ovaj đavo uokviren, se nalzi i sa suprotne strane:

I iako baterija može da uđe, ta 2 mala đavola uzrokuju ovo:

Vodite računa da se folija ne izgrebe do baterije!

Ekran je pozicioniran dublje u kućištu moda i zvog toga se pod određenim uglom sve vidi duplo. Prilično smara. Stigao je sa zaštitnom folijom koju sam skinuo.

Fade out-uje tj. smanjuje jačinu osvetljenja, istog trenutka nakon sto pustite dugme i to mnoge nervira. Ne znam zašto ih nervira jer se to dešava samo sa dugmetom za atkivaciju, dok pri korišćenju + i - dugmeta, ekran ostaje osvetljen duži vremenski period.

U imenu mu stoji Mini, ali to nikako nije. Tj. jeste Mini, ali samo u odnosu na ostale Pioneer 4 You proizvode:

U radu je konstanan i prazni bateriju do 3.15V. U ovih 7 dana mi je srastao sa šakom. Ne znam šta mi se toliko dopalo, ali eto...

Nisam se bavio detaljnom proverom, ali rekao bih da brže isprazni bateriju nego DNA30 tj. ista baterija, isti atomizer, ista snaga, a manje tečnosti potrošim na IPV-u (+ DNA ugasi ranije tj. baterija ne stigne do 3.15V).
Merenja su delimično odrađena jer mi je tankometar u fazi raspadanja i hoće da radi samo sa stabilnim konektorima na modovima (citaj: ne spring loading pin). Ono malo što sam uspeo da izmerim: radi precizno.

I još jednom Buda.

To je to.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2015, 19:22   #36
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,645
Pohvaljen: 1,297
Nivo reputacije: 291
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku

Ovaj đavo uokviren, se nalzi i sa suprotne strane:

I iako baterija može da uđe, ta 2 mala đavola uzrokuju ovo:
A da se nekom turpijom malo "skinu" ti uokvireni đavoli?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2015, 19:28   #37
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,642
Nivo reputacije: 893
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Valjda može, ali ono kao, da kažem kakva je situacija out of box.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2015, 19:37   #38
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ma za te pare savrshen ,iskreno se obicno razocaram u novu igracku ali ovoj za tri dana stvarno nisam nashao mane ,stvarno radi za sve pare

EDIT : ergonomija savrshena bukvalno i kad ga ne koristim drzim ga u ruci stvarno interesantan mod
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2015, 19:37   #39
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,144
Pohvaljen: 839
Nivo reputacije: 154
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Potvrđujem.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2015, 13:34   #40
Attila
Moderator

Attila's avatar

Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Nu,swe u swemu, od H Cabin narucio 25.02 shipped 28.02 preuzeo 16.03 Cena 65 Eu shipping bio 9 Eu popust 5Eu total znaci 69 jura za ipv 2. Posle Beta nema sta da dodam,loptu jedino,,ali swe u swemu ipv jako lepo radi posao i ja zadovoljan. E da,,obukao sam ga isto skin kao sigelei 100W sa 247skins.com.

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Staro 26-03-2015, 19:07   #41
johntravolta
Senior

johntravolta's avatar

Registrovan: Jan 2013
E-cig: Siren 2,Berseker,Merlin
Pohvala: 551
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 58
johntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosi

Da li neko mozda ima neki link seme i sl. stikera za ipv mini 30W, probao po googlu ali ne nadjoh nigde. Uzeo samolepljivi tapet pa gledam odakle da pocnem

I didn't quit, I upgraded
johntravolta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2015, 19:16   #42
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Mislim da je @Atila pomenuo gore 247skins,/// pa proveri
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2015, 19:24   #43
Attila
Moderator

Attila's avatar

Kod:
http://stores.ebay.com/Skin-Devil/Vapor-Skin-Pioneer-IPV-Mini-/_i.html?_fsub=8687105012&_sid=1135077902&_trksid=p4634.c0.m322

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Staro 26-03-2015, 19:29   #44
johntravolta
Senior

johntravolta's avatar

Registrovan: Jan 2013
E-cig: Siren 2,Berseker,Merlin
Pohvala: 551
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 58
johntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosi

Video sam taj sajt, mozda sam se ja malo pogresno izrazio, mislio sam da neko nema sematski sa merama neku sliku prema kojoj bi isekao samolepljivi tapet koji sam vec kupio, pa da mi olaksa malo

I didn't quit, I upgraded
johntravolta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2015, 19:33   #45
Attila
Moderator

Attila's avatar

a a a mislis shematski umesto sematski,,tvrdo S..sad razumem. Nemam.

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Tagovi
box, ipv, mini, pioneer4you

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:06 sati.