Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-06-2017, 22:16   #121
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,081
Pohvaljen: 6,326
Nivo reputacije: 933
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: iStick TC40W by Eleaf

Ne zapoveda svima isto.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-06-2017, 22:19   #122
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 317
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

A i to je šta kažeš... vrlo bitna stavka.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2017, 11:47   #123
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick 40W + Tron S
Pohvala: 167
Pohvaljen: 208
Nivo reputacije: 36
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Okej, ovo možda jeste napredno pitanje ali čisto da proverim da li se neko zezao sa time...

Da li može da se sredi dužina prikaza ekrana koji prikazuje koliko dugo držim fire dugme?

U smislu držim dugme 3 sekunde, na ekranu ispisuje vreme držanja ali ga skloni bukvalno pola sekunde nakon što pustim fire dugme... Ja bih iskreno ostavio da prikaže bar još 2 sekunde nakon što pustim fire dugme.

Da li se neko zezao sa tim? Možda?
Piki je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2017, 11:53   #124
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,506
Pohvaljen: 1,742
Nivo reputacije: 348
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Ne moze se podesavati duzina prikazivanja puffa na ekranu ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2017, 12:48   #125
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Lepo se oženiš, i kad se stiša gužva, smire se strasti, deca poodrastu pitaš lepo ženu: "Kol'ko piše? A sad? A sad kol'ko? A sad? A sad?"

Staro 04-07-2017, 23:09   #126
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

Nakon 7 dana korišćenja, moram da se pohvalim da mi izdržava 2,5 dana baterija. Za sad. Parim max 3-4 ml dnevno i ne trudim se baš da ga silujem.
Ali verujem da bi izdržao maks dan i po kada bih ga "upreg'o"

Prezadovoljan sam LOCK funkcijom, prvobitno sam mislio " Za šta će mi ovo" i onda sam shvatio koliko je korisna. TC još uvek nisam probao, ali s' obzirom kako radi VW nema potrebe.

Displej i dalje bez mane, jedino ta dužina puffa me je u početku nervirala pa sam se navikao refleksno da gledam.

Za sada šljaka kako treba, nadam se da će i tako ostati.
Zahvalili :
Staro 04-07-2017, 23:13   #127
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 385
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 97
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Uvali li su ti kopiju, kod mene je original i bateriju punim bar 2 puta dnevno

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2017, 23:18   #128
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Treba da se žalim fasttechu ne radi mod kako sam očekivao
Staro 05-07-2017, 08:48   #129
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Aj ti lepo napiši koji sku je to sa FT. Nije isključeno da su u novijim serijama bolje baterije.

A možda je i prosto do potrošnje, ni meni nije mogla ceo dan da izgura 8ml desetak wati, ti pariš upola manje... Ako uspeš da se zadržiš na do 4ml, pobedio si.

Staro 05-07-2017, 08:52   #130
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Prvobitno sam naručio ovaj 2642000
A pošto ga nisu imali na stanju, pisalo je ships in 2 days a nisu ga slali nakon dva dana, support me je kontaktirao i poslao ovaj: 2642400 da ne bih gubio živce/čekao bezveze.

edit: A dobro, ne parim ja sad toliko evo juče sam ga napunio oko 14 i napunio ujutru sa 3,5 ml tečnosti. Baterija je "pala" za jednu "crticu" i presotalo mi je pola ml tečnosti u tanku. (tron S atomizer.)
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:18 sati.