Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-01-2016, 16:09   #1
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu
Uobičajeno Pricajte

Ne znam zbog cega forum nema ovakav topic. Ako je protiv pravila izvinjavam se-obrisite. Ako nije, imate gomilu tema da mergujete sa ovim topicom.

Netflix u Srbiji:

Kod:
https://www.netflix.com/getstarted?locale=en-RS

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-01-2016, 16:48   #2
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,454
Pohvaljen: 4,431
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pricajte

Ukratko ovako stoje stvari kad se slegao pocetni hype, nema srb titlova (osim budzenja sa subflicks), nema najpopularnijih serija za Srbiju (osim budzenja preko vpn-a), 10e je HD paket i oskudniji sadrzaj u odnosu na druge zemlje, recimo nema House Of Cards jer je RTV otkupila prava tako da je apsurdno da ne mozes da gledas legalan sadrzaj koji si platio ali kazu rade na tome da to rese... Za sada nisam nesto odusevljen.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-01-2016, 16:57   #3
standza
Veteran

standza's avatar

standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Uzmes premium onda za 12 e

Ima mesec dana free. Kapiram da sa mojih tridesetak mejlova i par virtuelnih masina i Hide My Ass VPNom mogu da gledam zauvek za dz. Svakako cu probati.

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Staro 07-01-2016, 17:02   #4
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,454
Pohvaljen: 4,431
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Pa nije ni u premium varijanti dostupan sav sadrzaj u Srbiji.
Ja pricam o legalnim varijantama sto valjda i jeste poenta (bez VPN-a i krsenja TUS-a, tako je mogao da se koristi i pre dolaska u Srbiju), da platis i imas sve dostupno na klik i lokalizovano za svoju zemlju. Sadasnja varijanta Netflix-a u Srbiji je daleko od toga, a do tada long live torrents sto se mene tice...

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-01-2016, 17:22   #5
standza
Veteran

standza's avatar

Od kako sam u problemu sa filmovima, skidam serije. I to, iskljucivo, serije koje su zavrsile sa emitovanjem poslednje sezone. Mada kapiram da ce se stvari sa NetFlixom srediti i nije lose da nam bude dostupan. Mozda pocnem i da koristim. Ofc dzabe.

Staro 07-01-2016, 20:45   #6
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 148
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Nista posebno netflix. eztv je keva
Inace, ne znam @standza kako ti ide to sa 30 mailova, jer moras da se prijavis i sa paypalom ili karticom. sto znaci da imas i 30 kartica ili 30 paypal naloga?
P.S.
sad vidim da nisi probao, a to znaci nece da moze sa 30 mailova moras da imas paypal ili karticu, tako da dzaba mailovi, jer verovatno uporedjuju paypal naloge/kartice

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-01-2016, 21:40   #7
standza
Veteran

standza's avatar

Nisam probao jos uvek. Vise volim serije koje su zavrsile sa emitovanjem, nego da cekam odredjeno vreme i odredjeni dan da bih gledao seriju.

Nego, jel ide neko na vaterpolo u Arenu?

Staro 11-01-2016, 01:27   #8
standza
Veteran

standza's avatar

Jeste da je kurir al ajde:
Kod:
http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/zvacemo-ga-sigalovic-sigal-dobio-srpsko-drzavljanstvo-clanak-2089505
Smejem se oko usiju, cudi me da nije otvorio Evropsko prvenstvu u vaterpolu sa svojim bendom

Staro 11-01-2016, 10:31   #9
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,466
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 284
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Čekamo još Čaka, i Žan Kloda.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2016, 10:55   #10
standza
Veteran

standza's avatar

Umro i David Bowie :(

Staro 15-01-2016, 21:27   #11
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 2,233
Nivo reputacije: 388
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Pricajte

Ne znam gdje,pa cu ovdje...slucajno naidjoh na slike ove sprave,koja spaja bateriju i bocicu sa tecnoscu,pa da li mi neko moze objasniti sta je ovo?

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2016, 23:55   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,717
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-01-2016, 19:02   #13
standza
Veteran

standza's avatar

Jel zna neko koji akumulator uzeti i sta trenutno valja? Treba mi od 55 ampera.

Staro 18-01-2016, 19:32   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,717
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Lažu to za 55 ampera! VTC5 Jedva preko 20 ostaje stabilna.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-01-2016, 19:47   #15
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Black Horse- vidim pitao si za vaterpolo ima moj Bata kartu al vodi klinca koji je buduchi Shoshtar da ih gleda svaki dan
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:15 sati.