Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-12-2016, 09:15   #16
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 125
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: HCigar VT75/VT75 Nano

Dobar pregled. I pored nekih "njegovih negativnih ocena" ipak mislim da je jedan od najtrazenijih modova. Zaista izgleda bezobrazno dobro

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 22:29   #17
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Smok Alien + OBS Engine Nano, Subtank mini
Pohvala: 68
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 46
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Da li je neko probao da koristi ss316l zicu u power modu, posto kada sam probao mod mi je konstantno menjao otpor i napon za odredjenu snagu i da li je to normalno, posto mi na vtc mini to nije radio nikad nego je uvek stojao otpor koji prvo ocita?
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 06:42   #18
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 930
Pohvaljen: 432
Nivo reputacije: 91
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Probaj da zakljucas otpor u W modu

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 08:18   #19
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 481
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 206
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Ne dobija nista.
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 08:48   #20
pupufna
Senior

pupufna's avatar

pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Hmmm...cemu onda to zakljucavanje u w modu?!

Vazno da se mi druzimo
Staro 06-12-2016, 09:31   #21
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 481
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 206
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

E to vec ne znam. Kazem, ne dobija nista jer i kod mene varira vrednost otpora u W modu kada okidam. Mislim da treba preko escribe-a da se podesi otpor samog moda.
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 10:31   #22
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Meni je zakucavao na 1.5ohm, radi malo 10ak povlacenja I zakuca ravno na 1.5.Odvrno zavrno 510 I sad ok radi.

Vazno da se mi druzimo
Staro 06-12-2016, 15:03   #23
likvidator
Senior

likvidator's avatar

likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Ne radi u w modu zakljucavanje, to je za tc mod, a kada je u w modu konstantno menja otpor, i odrzava koliko mu se zada snaga ali mislim da to nije resenje posto bi trebao da daje istu voltazu koja mu je zadata sa pocetnim otporom.
Staro 06-12-2016, 15:31   #24
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Upravo zakljucao u w modu

Vazno da se mi druzimo
Staro 06-12-2016, 15:47   #25
likvidator
Senior

likvidator's avatar

ti zakljucas taj otpor ali se on i dalje menja, iako stoji katanac, nema veze to, posto sam procitao u uputstvu.
Zahvalili :
Staro 06-12-2016, 16:37   #26
pupufna
Senior

pupufna's avatar

dna a? ...kesa, pico je mama

Vazno da se mi druzimo
Staro 06-12-2016, 17:04   #27
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,020
Pohvaljen: 1,001
Nivo reputacije: 188
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Pa valjda je normalno da tako rade modovi sa SS zicom? A to sto pico to ne detektuje verovatno je bug u njihovom softu
Ja verujem da tebi to zapalo za oko bez vate dok si probao grejac?
Evo ja probao tri razlicita moda, DNA, SX Mini, Vaporflask, zica SS316 28awg svi do jednog rade isto.. ali kad stavis vatu, tecnost, krenes da paris nema skakanja otpora.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 18:15   #28
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 125
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Sad nateraste i mene da gledam u mod . Trenutno ss na o.3 , 25w, 160 stepeni i 2.6v. Na fire i temperatura seta sa 116 na 160. 24-25w. 0.0, 1.8, 2.8, 2.3v u par sekundi - znaci promenljiva !
Sve ovo na balrogu ... Mozda tako treba ???

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2016, 18:23   #29
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Sa temperaturom na ss skace otpor insce ja sam ss probao na klasican wattage mode

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Staro 06-12-2016, 20:08   #30
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Citat:
Originalna poruka od likvidator Vidi poruku
ti zakljucas taj otpor ali se on i dalje menja, iako stoji katanac, nema veze to, posto sam procitao u uputstvu.
Kod mene toga nema, moguce da imamo razlicita upustva

Nije me mrzelo da vidim sta je sa otporom u W modu....elem nov setup 1.2ohma, W mode, katanac, fire i otpor se menja.Ono sto mislim da jeste a to je, davno jos polemisano kad je tc bio u usponu, da se otpor zakljuca i mod ga pamti(vrednost pri zakljucavanju) a da samo prikazuje tu promenu na ekranu.Sad se setih nisam pratio dal menja voltazu kad je otpor zakljucan Pri parenju ne mogu da osetim neku bitnu razliku...

Vazno da se mi druzimo
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:06 sati.