Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-01-2017, 22:41   #1
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 444
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 94
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Ispale NEparioca

Mislim da svi imamo u okolini ljude koje nas hobi ili uredjaje nazivaju cudnim i smesnim imenima, nekad znaju da nerviraju a nekad bude bas smesno.
Evo ja za upis imam jednog drugara koji je moju e cig zvao glinerica jos dok sam koristio ego bateriju i ce4, evo i dan danas je istick i ego one i dalje glinerica

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 23:08   #2
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 480
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 206
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ispale NEparioca

Hahaha!
Ja koristim "auspuh"!
😂😂😂😂
Tako kazu, a meni je to smesno pa i ja nastavim foru na svoj fazon. Sta drugo da radim kad ne kapiraju...
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 23:10   #3
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,493
Nivo reputacije: 736
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni su rekli da pušim toplomer, vibrator kasnije za cevi, a sada kada sam sa box modovima kažu kakav je to alko test.

sent from plastique

Izlogovan. Ne šaljite PP, ako nekome nešto treba, moj nick @hotmail.com

Hvala na saradnji.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-01-2017, 23:42   #4
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 42
Pohvala: 626
Pohvaljen: 664
Nivo reputacije: 138
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Mene samo gledaju,onako sažaljivo,ko da sam invalid.
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 00:01   #5
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 46
Pohvala: 114
Pohvaljen: 136
Nivo reputacije: 45
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Moj cale kaze: "A gde ti je lusha?" - aludirajuci na cuclu za decu..

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 00:06   #6
sreckosoic
Iskusan član

sreckosoic's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 71
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 28
sreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putu

Ali niko od vas ne nosi "FLOMASTER" na posao !!! Najgore je što sam i ja počeo tako da zovem VTC.Baš me briga...
sreckosoic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 00:48   #7
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,476
Pohvaljen: 695
Nivo reputacije: 130
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Jednom prilikom u drustvu nekih starih pijanaca... jedan pitao drugog (dobrog prijatelja) sta ja to nosim u ruci. Istick 100w bio je sa subtankom, sprava gabaritna. Sapne on njemu kao, on je budala nista ne pitaj, to je bomba, kao da se ne za***ava jer imam obicaj da nosim. I sad ja ti pojma nemam nista o tome, i izmotam ja spravu, okinem a covek se sakrije iza vrata i vidim kako me gleda nekako izbezumljeno. Pitam ja sta je bilo, i tad mi kazu. Ladno ga istripovali da imam bombu.

A vecito na poslu kad me vide, kazu nosim "Duvaljku", "Pljosku", "To tvoje" i cekaju da krenem u rancu da nosim akumulator od traktora

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 01:05   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,717
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kolega pre neki dan kaže:

"Ćelavi, ostavio si onaj crveni dildo kod mene u ofisu na punjaču. Ne zaboravi da ga poneseš... "

Esam pobedio?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 01:07   #9
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Pobedio si! Moze lock!

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 01:13   #10
urosmitic568
Iskusan član

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 46
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 19
urosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svimaurosmitic568 je poznat svima

Mene svaki dan pitaju kad me vide prvi put tog dana "Jos sisash ta' k****?" (kazite to moravskim naglaskom)

Jednom kad sam se zakasljao neko je rekao "To mu od onog k****" dok je drugi dodao "Mora da je bio ladan" Haha,pajseri.
urosmitic568 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2017, 01:17   #11
goricilo
Senior

goricilo's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: Evic vtc mini
Pohvala: 66
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 28
goricilo je poznat svimagoricilo je poznat svimagoricilo je poznat svimagoricilo je poznat svimagoricilo je poznat svimagoricilo je poznat svima

Sad i kuci pocelo da smeta parenje i cucla a meni lepo 4 meseca bez smrada i lep hobi
goricilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 03:03   #12
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,388
Pohvaljen: 2,182
Nivo reputacije: 387
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

bilo je tu svega i svacega, ali ubedljivo najzanimljivije mi je bilo...

Beranovac, subota, izmedju treninga i trke...drug sudija(inace drugar stvarno)... lele, shomy jos dimis taj Remus

i dan danas, kad se vidimo pita gde je remus

p.s. nemesis + kfl (tank 5ml)

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 06:29   #13
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
Godine: 42
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 531
Nivo reputacije: 105
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Još pušiš taj katanac (Egrip)

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 08:22   #14
ricma79
Aktivan član

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 43
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 19
ricma79 je na dobrom puturicma79 je na dobrom puturicma79 je na dobrom puturicma79 je na dobrom puturicma79 je na dobrom putu

Vidi, ima i televizor na ovu furunu

Послато са PSP3530DUO уз помоћ Тапатока
ricma79 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2017, 09:09   #15
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,466
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 284
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Mene na poslu prozvali bik koji hoda (zbog puno dima koji izlazi kroz nos), a najironičnije je što me tako prozvao kolega koji puši flomaster, par godina pre mene. Uglavnom mi modove zovu cuclom, a mehaniku pendrekom.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:17 sati.