Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-02-2017, 19:41   #1
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 30
Pohvaljen: 169
Nivo reputacije: 31
boza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Za ljubitelje oružja

Drugari,
pokrenuli smo kanal na YouTube-u koji će se baviti recenzijama oružja, opreme, lovom, testovima municije, uporednim testovima oružja i municije. Daćemo doprinos u popularizaciji i skidanju predrasuda vezanih za oružje i poboljšanju bezbednog rukovanja istim. Takođe ćemo pokušati da kroz naše epizode podignemo glas u borbi za prava legalnih vlasnika oružja. Kanal je namenjen svim ljubiteljima oružja, streljačkog sporta, lova na prostoru bivše Jugoslavije. Postavili smo prvi video u kome govorimo o pištolju Zastava M88, sledeće nedelje puška M76. Svake subote nova epizoda. Ako vam se sviđa ovako nešto prijavite se (subscribe) na naš kanal i podelite sa prijateljima. Pozdrav!!

boza128 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 19:51   #2
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Za ljubitelje oružja

Da li ce biti nekih scena ubijanja ili mrtvih zivotinja. Ako nema odmah lupam subscribe

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-02-2017, 20:06   #3
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 539
Pohvaljen: 404
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

@Boza,odlicna recenzija,ali daj malo taj teren da bude vise u stilu Hickok45.Posedovao ga ali m88a bez kocnice,lose odradjen skroz,QC katastrofa u odnosu na rane verzije 99-ke,do '92.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-02-2017, 20:46   #4
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Pratim

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2017, 14:10   #5
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 86
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Svaka cast na recenziji, lepo si i kvalitetno to odradio. Kad sam nabavljao oruzije (legalno naravno) dvoumio sam se izmedju M88 i CZ 99 u kalibru 9 mm. Na kraju kupih cz 99 u kalibru 40 sw..Mada postoji mala zal za M88 jer mi se mnogo dopada izgled..ja sam malo retro tip. Odbili su me komentari o cestom zaglavljivanju metka..

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2017, 19:44   #6
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

boza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosiboza128 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od x-man Vidi poruku
Da li ce biti nekih scena ubijanja ili mrtvih zivotinja. Ako nema odmah lupam subscribe
Posecivacemo u buducnosti lovce i izlazicemo u lov sa njima, ali eksplicitne scene ubijanja nece biti.

Citat:
Originalna poruka od teodorica Vidi poruku
@Boza,odlicna recenzija,ali daj malo taj teren da bude vise u stilu Hickok45.
Voleo bih i ja streliste kao sto ima stari Hickok, ali na zalost po nasem zakonu to nije moguce.

Citat:
Originalna poruka od nebulle Vidi poruku
Svaka cast na recenziji, lepo si i kvalitetno to odradio. Kad sam nabavljao oruzije (legalno naravno) dvoumio sam se izmedju M88 i CZ 99 u kalibru 9 mm. Na kraju kupih cz 99 u kalibru 40 sw..Mada postoji mala zal za M88 jer mi se mnogo dopada izgled..ja sam malo retro tip. Odbili su me komentari o cestom zaglavljivanju metka..
Ja nemam sa ovim pistoljem nesto mnogo iskustava, jer nije moj. Ispalio sam iz njega oko stotinak metaka i ni jednom nije zaglavio. Samo u dva slucaja nije zadrzao navlaku u zadnjem polozaju pri poslednjem ispaljenom metku. U svakom slucaju nisi pogresio sa CZ99 u tom kalibru
Staro 14-02-2017, 17:51   #7
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 157
Pohvaljen: 713
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Пратићу вас.....да видим ја шта ви то има да кажете

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-02-2017, 18:34   #8
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

Nova epizoda!!

Staro 26-02-2017, 19:10   #9
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

Nova epizoda! Za ljubitelje sačmarica!!

Zahvalili :
Staro 05-03-2017, 18:54   #10
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

Nova epizoda. Čuveni tetejac, balistički gel i još po nešto

Zahvalili :
Staro 07-03-2017, 19:27   #11
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Svaka čast,svetski uradjeno a naše.Rezenzije su jako interesantne,čak su mnogo bolje od stranih rezenzija sličnog tipa.

Čuveni m-57,u vojsci sam ga zaduživao kada sam poverljiva dokumenta nosio u Generaštab kao službeni pištolj,mislim da bih i dan danas znao žmurećki da ga rastavim i sastavim iako je prošlo 23 godine od tada.
Najači "gedžet" mu je alkica na okviru kada heftaš nekoga u glavu po potrebi
Udarač na prvom zubu je pod obavezno kada je metak u cevi,bravo što se tiče akcenta na bezbednosti to je najvažnija stvar koju mnogi zaboravljaju kada uzimaju oružije u ruke.
Pratim kanal i čekam nove rezenzije

Zahvalili :
Staro 07-03-2017, 19:41   #12
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 124
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Sta su ti ovi beogradjani... Em ćate u vojsci, em sluze u svom gradu

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2017, 19:50   #13
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Evo sa pravog naloga ,teško da sam 94-95 služio u svom gradu.
Tad je Armija još uvek bila prava.

Staro 07-03-2017, 19:57   #14
boza128
Aktivan član

boza128's avatar

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Svaka čast,svetski uradjeno a naše.Rezenzije su jako interesantne,čak su mnogo bolje od stranih rezenzija sličnog tipa.

Čuveni m-57,u vojsci sam ga zaduživao kada sam poverljiva dokumenta nosio u Generaštab kao službeni pištolj,mislim da bih i dan danas znao žmurećki da ga rastavim i sastavim iako je prošlo 23 godine od tada.
Najači "gedžet" mu je alkica na okviru kada heftaš nekoga u glavu po potrebi
Udarač na prvom zubu je pod obavezno kada je metak u cevi,bravo što se tiče akcenta na bezbednosti to je najvažnija stvar koju mnogi zaboravljaju kada uzimaju oružije u ruke.
Pratim kanal i čekam nove rezenzije
Hvala na lepim rečima. Bazbedno rukovanje oružjem je jedan od mnogih razloga pokretanja kanala.
Zahvalili :
Staro 07-03-2017, 20:29   #15
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,412
Pohvaljen: 12,202
Nivo reputacije: 1878
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Božo svaka čast! Nego ne treba youtbe u code. Samo iskopiraj sve iz adresne linije pretraživača, briši slovo s iz https i pljus u post. Ispravljamo Šomi i ja od prvog posta
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:49 sati.