Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-03-2017, 13:31   #1
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,402
Pohvaljen: 12,182
Nivo reputacije: 1875
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Ave ljudva!

Osim što neće da kaže cenu prajmera, plaća poštarinu i pari krabu, ok je dećko
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2017, 14:47   #2
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,465
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ave ljudva!

Dobar je Lju2, nema šta da se doda.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2017, 22:20   #3
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 235
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 65
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Pa gde ga ima gde sve nisam zvao samo kod andreye al veleprodaya,prc
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2017, 22:58   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pa u Šidu...

EDIT: Ajmo grupnu

1. c-hell

@placebo
Zahvalili :
Staro 23-03-2017, 04:20   #5
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,348
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Vidis kako ti prajmer lepo odradio mod, nema trunke guljenja.

Elem, videcemo kada odradis tu presu (ako je presa), ko zna kakav su materijal Kinezi na njoj primenili

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2017, 11:02   #6
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Ajmo grupnu

1. c-hell

2. placebo

@ljudva koja boja za felne je bila. Meni treba za IPV D3 izmedju ostalog, pa ako samo to izdrzi bicu zadovoljan, posle para skrkanih u prethodnim pokusajima.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2017, 11:20   #7
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,402
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 263
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Poslaću mu i ja moju presu da utvrdi gradivo.
... @zajchik

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2017, 14:12   #8
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 1,348
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 168
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

@placebo Zaista se ne secam marke boje za felne.Jedino sto znam da sam prvo isao sa nekim obicnim auto lakom i on se nakon nekog vremena poceo ljuskati, prajmer ispod citav.Onda sam sve ponovo radio, uzeo auto lak za felne (navodno otporan na sve zivo, svasta mi napricali) i preko njega u 2 sloja bezbojni lak.IPV mini jos uvek u zivotu... Sad, kontam da sve zavisi od legure koju zuti koriste, a sa tim se nikada ne zna.Plastifikacija je najbolje resenje i tu greske nema.

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2017, 17:30   #9
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Znam. Dizem ruke od farbanja.
Ali i za plastifikaciju treba da se snadjem, posto hocu i RX200 da sredim, a da bi se rasturio mora da se odlemi i posle plastifikacije ponovo zalemi, a to ne znam gde da odradim.

A vreme je. Nemam mod za pic paradu

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2017, 17:43   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Testiram ja ovaj 1K, pa javim...
Zahvalili :
Staro 29-07-2017, 02:55   #11
ezgeta
Senior

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 133
Pohvaljen: 200
Nivo reputacije: 59
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

ja sam od davno jednom slao bajs MTB od hromoly legure na plasifikaciju i posle ne mojom krivicom se slupao posle 3 salta rotacije u vazduhu(ja iskocio sa strane pre rotacije) sa mercedes kabrio direkt,jedan u drugi.mercedesu puko vezni lim,šoferka,i ulubio se rol bar,a farba se u opste nije skinula sa bajsa.tako da preporucujem od srca a i moze se videti sa tim servisima za bajseve kod ušća dal rade tako nešto
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:55 sati.