Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-08-2017, 19:15   #1
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,470
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno ETAliens E.T-X3 Box Mod 100W

Ovaj mod mi je stigao zahvaljujući nagradnoj igri na forumu i @Heaven Gifts sajtu kojima ovim putem zahvaljujem. Red bi bio da kažem koju o istom, pa bi ovo bili neki moji prvi utisci.

Pre svega, težina. Nemam vagu kako bih tačno izmerio ali mod je i bez baterije i atija poprilično glomazan i težak. Toliko je težak da ga ne bih baš preporučio ženskoj vape populaciji. Velike šake su i te kako poželjne da bi mod lepo ležao u ruci. Težina daje i osećaj da se u ruci nalazi sprava od kvalitetnog materijala.

Sledeća stvar je dizajn. Giger fanovi bi ovo morali da poseduju i tačka. Ko se ne loži na Alien franšizu možda neće biti oduševljen, ali će ga izrada i detalji sigurno oduševiti. Ne znam kako je u drugim bojama, ali ova je totalni mrak. Čak je u USB kabl nestandardne izrade, od upredene plastike sa imenom moda na manjem konektoru. Pakovanje je klasična kutija, ali je unutrašnje ležište od gume koja zasigurno čuva mod pri transportu. Unutra je i kratko uputstvo koje i nije baš od pomoći, naime nema objašnjenja kako se ulazi u menu, kako se menjaju profili ili kako se zaključava mod.

Sve gore navedeno je i jedino što je moguće podešavati, naime sa tri klika se dolazi do izbora kanthal\ss316\Ni\Titanium wire. Podešavanje temperature je u Farenhajtima i kada se podesi temperatura moguće je samo menjati vrednosti W, ako se želi promeniti temperatura mora se ponovo na tri klika ući u SS 316 menu. Iako možda zvuči komplikovano, poprilično je jednostavno, ja sam imao samo SS žicu tako da druge profile nisam probao, pretpostavljam da sve radi kako valja. Meni je na 380 F i na 20 W radio bez problema. Takođe sam testirao setup bez tečnosti i naravno nije se žarila žica na suvo.

U VW (kanthal) modu radi bez problema.

Nikakvih dodatnih podešavanja nema, tako da kontam da su svi koeficijenti fabrički podešeni i to vam je što vam je, nema daljih čačkanja što će možda nekome smetati ali bitno je da radi posao kako treba, tako da i početnici lako mogu da se snađu pri podešavanju. Dakle TCR ne postoji na ovom modu, ne znam da li će biti nekih softverskih nadogradnji, ali i bez njega sve funkcioniše, bar u SS modu.

Postoji i opcija rotiranja ekrana za 180 stepeni koja mi nikad neće biti jasna čemu služi.

Još jedna da kažemo mana je to što se na 5 klikova mod zaključava, ne postoji način da se isključi osim da se izvadi baterija. Baterije koje su kompatibilne sa modom su 26650 i 18650 sa adapterom koji dolazi uz mod.

Takođe sve što je šire od 26 mm neće moći da se zavrne na Aliena.

510 je solidan, Subtank mini leže bez zazora ili nasilnog zavrtanja.

Sa donje strane je poklopac sa navojem za bateriju i rupe za bezbednost u slučaju havarije sa ćelijom. Sve je precizno izrađeno i bez otpora se zavrće i odvrće.

Sve u svemu zanimljiv mod pre svega po izgledu, neko će mu zameriti manjak opcija u meniju i pitaće se čemu uopšte služi ekran, nekome će to biti plus. Masivan i na prvi pogled precizno i pouzdano radi.

Još jednom hvala forumu i @Heaven Gifts sajtu na ovoj izuzetnoj nagradi.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2017, 19:30   #2
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: ETAliens E.T-X3 Box Mod 100W

Lepo bi mu lezao neki crni mali siroki DL atomizer.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2017, 19:43   #3
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Sigurno, ali ja nemam ništa slično, kod mene samo silver metal varijanta

Staro 14-08-2017, 20:03   #4
klaudesque
Senior

klaudesque's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: CLR @ VTCM/NX75
Pohvala: 311
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 32
klaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svima

Šta mu je završna obrada? Nešto gumirano ili samo tako izgleda?
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2017, 20:34   #5
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Samo tako izgleda, skoro da nema vizuelne razlike kada staviš gumiranu zaštitu (slika 2) i bez zaštite (slika 4). Samo pod rukom osetiš kada je guma u pitanju

Zaboravih reći da ta silikonsko-gumena zaštita dolazi sa modom, da mu kao što rekoh stoji kao salivena. Malo je smor skinuti ali sigurno će da štiti od guljenja finiša u slučaju pada na beton ili nešto tvrdo.

Zahvalili :
Staro 14-08-2017, 20:44   #6
klaudesque
Senior

klaudesque's avatar

E-cig: CLR @ VTCM/NX75
Pohvala: 311
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 32
klaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svima

Nekako mu leži da ima gume. Obično kondomi smetaju, a na ovom mi leži. Hvala.
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2017, 21:26   #7
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,402
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 263
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Pa ovo bre ružno za sve pare. Atomizer mu stoji kao piletu sise. Ukusi su različiti...

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2017, 21:30   #8
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Ovaj mu stoji očajno, ali ja nemam bolji da probam TC, a realno ne posedujem nijedan koji bi mu legao kako dolikuje. Ovo je za neku crnja od noći boju atija, ili nešto malo šire od ST mini. Meni je najvažnije kako radi, estetika me nikada nije zanimala, a nisam ni rob simetrije

Staro 14-08-2017, 22:26   #9
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,402
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 263
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Slažem se u vezi izgkeda, ako radi dobro ne mora da izgleda. Legao bi mu kraći i širi atomizer do 24+mm, ammit 25 recimo.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-08-2017, 09:57   #10
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,081
Pohvaljen: 6,326
Nivo reputacije: 933
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ne znam kako mi je promakla tema.

Joke, bate, fala na trudu!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:20 sati.