Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-08-2017, 08:51   #1
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 472
Pohvaljen: 826
Nivo reputacije: 199
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu
Uobičajeno Hugo Vapor Boxer Rader 211W TC

Na nagradnoj igri @Heaven Gifts dobio sam ovaj mod i zamolili su me da napisem recenziju i da postavim fotke kada mi bude stigao mod...

Pretrazivao sam forum i nisam uspeo da nadjem da postoji tema o ovom Boxer-u i otvorih je ovde.

Na sajtu proizvodjaca Hugo Vapor ne postoji nikakva informacija o modu, a dok se po online prodavnicama sve zna.

Ocekujem mod, kada bude stigao pusticu ga u "pogon", testiracu i napisacu svoje impresije.

Sa sajta Heaven gifts:

Product Introduction

The*Rader by Hugo Vapor*is the latest compact box mod. It features high quality nylon material, dual 18650 cells, a maximum output of 211 watts and a bright 0.91-inch OLED display. This device is also the lightest dual-battery mod currently on the market, so you will enjoy an excellent vaping experience freely and easily. The Rader also adopts a new all-in-one DUO CORE GT211 chipset to provide a stable performance. 5*colors for your selection.
*

Parameters

Size: 84mm x 42mm x 40mm
Variable Wattage: 1-211W
Shell Material: High quality Nylon
Battery: 2 x 18650 batteries(not included)
Input Voltage: 5-8.4V
Output Voltage: 0.5-8.4V
Input Current: Max 30A
Output Current: Max 40A
Resistance: 0.06 Charging Current: 2A
*

It comes with

1 x Boxer Rader Mod (no cells)

1 x USB Cable

1 x Manual

1 x Warranty Card

1 x Silicone Case
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2017, 11:22   #2
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 102
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Hugo Vapor Boxer Rader 211W TC

Jedna od onih firmi kod kojih se malo ne zna ni ko pije ni ko placa, tj. izbacuju modele i varijante i podvarijante i izmene, pa je pomalo tesko pohvatati sta je sta i koji je koji model...

Ovaj bi, ako sam ja dobro pohvatao, trebao da bude laganija verzija modela Boxer V2.

"Laganija bukvalno, jer je mod mozda najpoznatiji upravo po svojoj tezini - takmici se za titulu najlaganijeg 2x18650 moda, rekao bih sa Tesla WYE. Zato kuciste, kao i kod WYE nije metalno vec plasticno (Nylon). Mod je jos dodatno vec 'fabricki' u silikonsoj futroli.

Sto se meni i dopada - bolje to nego farba koja otpada, ili se lako zagrebe. Mod koji bi trebao da izdrzi razna maltretiranja ! Daleko naravno od Aegis, ali OK...

Recenzija ja ne nadjoh na engleskom, za sada...tako da samo radi slika (odnosno ovaj prvi video na italijanskom ima titlove)

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-08-2017, 11:45   #3
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Vrlo malo klipova na Youtubetu...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Staro 23-09-2017, 09:40   #4
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Ja Још увек га чекам, ево нове рецензије:

Sent from my Oreo
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:19 sati.