Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-04-2020, 19:46   #16
Ragnarok
Nov član

Registrovan: Apr 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 1
Ragnarok je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Malo ostecen deo atomizera

Citat:
Originalna poruka od BobanNB Vidi poruku
А вид мене "парање"

Послато са Mi 9T помоћу парне машине
to ladno nisam ni izvalio inace nema nikakvih srafova na atomizeru tk da sam bezbedan

Admin poruka
NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

Ragnarok nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2020, 02:08   #17
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 49
E-cig: VTinbox,1928,Nemesis,kf4
Pohvala: 1,678
Pohvaljen: 992
Nivo reputacije: 171
Bratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Ragnarok Vidi poruku
U pitanju je atomizer nicolas. nmg da proverim zasigurno al ovi koji su napisali da je od ss..
Ovaj deo je ogreban kad sam pokusavao da odvrnem doljni deo. nije htelo i uzeo sam deo gume da ga ne ostetim al je nekako izmako i zakacio deo kljesta... ne vidi se toliko ne smeta mi za izgled nego reko jer bezbedno.

Sledeci put preko dela obavezno gumene rukavice ili debelu krpu pre odsrafljivanja a verovatno ne bi ni zapeko da je redovno odrzavan.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2020, 03:48   #18
Ragnarok
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Bratzza Vidi poruku
Sledeci put preko dela obavezno gumene rukavice ili debelu krpu pre odsrafljivanja a verovatno ne bi ni zapeko da je redovno odrzavan.

Ocigledo nisi ni procitao celu temu cim ovako nesto pises. Atomizer nema ni 2 nedelje nije mogao da bude neodrzavan. Cist ko suza! Stavio gumu al jbg skliznula i zakacio sam deo.
Nisam mogao da otvorim jer sam stezao doljni deo na modu zbog necega i eto belaja.

Admin poruka
NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

Zahvalili :
Staro 17-04-2020, 10:03   #19
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,592
Pohvaljen: 745
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Navoji na svakom atomizeru su uvek krivi za teško rasklapanje istog. Ne neodržavanje. Ja sam muke žive imao sa Expromizerom v4 novim. Sve je do navoja. Bers v1 tuga i propast. Tako da nije čovek kriv nego navoji. Kad neko proizvede 100.000 komada atomizera, teško da svaki od tih sto hiljada ima savršene navoje da se ne lažemo.
Druga priča je kad neko mnogo zateže delove ili mu izgore grejači, on to ne primeti, promeni samo nov grejač i ništa ne opere i tako 5 puta. E onda čadj na sve strane i sve zapekne pa i navoji, ali ovo je relativno nov atomizer u pitanju kolko sam shvatio.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2020, 14:23   #20
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Bratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputaciju

Koliko proterate tecnosti za “ni 2 nedelje” kroz ati menjajuci ili ne samo grejac? Koliko grejaca promenjenih za “ni 2 nedelje”. S’obzirom da je pocetnik (koliko mogu da primetim a da se postovani kolega ne uvredi, celih 8 postova, da ne gledam drugu statistiku, ne znam koliko tema procitanih, mozda mnogo mozda ič) verovatno nije odrzavao/prao ceo ati ili mozda jeste, da ne gresim dusu.
Dovoljno su rekli Nexus i Pakleni. Kako god, kako rece novi kolega, mogu tako nesto da pisem zbog svega gore navedenog, da mi ne zameri i sigurno da pari. Opusteno

Zahvalili :
Staro 17-04-2020, 15:35   #21
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,592
Pohvaljen: 745
Nivo reputacije: 132
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ma nema zbog čega ko da se uvredi. Svi pišemo ono što mislimo i to je to, nekome će pomoći, nekome neće, šta sad.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2020, 15:37   #22
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Nema ljutis, upravo i zato postoji ovaj forum.

Staro 17-04-2020, 16:29   #23
Ragnarok
Nov član

Ne ljutim se ja samo ne volim kad neko nesto napise a ne procita ceo text. Za to vreme promenjeno 2 grejaca 1 od 1.8 mi se nije svideo pa sam ubacio 0.6. Atomizer za to vreme opran 5x 2x jer sam menjao tecnost a ostala 3 redovno svaka 4 dana se detaljno pere u mlakoj vodi. Grejace cu menjati na 2 nedelje. Trosim oko 3ml tecnosti na dan. Koristim ne kremaste tecnosti. msm da sam sve rekao. Pre ovoga krostio aio uredjaj. oko 2 meseca sam na el cigarama.

Glavni razlog sto nisam mogao da otvorim je verovatno sto sam stavio podlosku gumenu izmedju namotaja na atomizer i modu. Jer su mi otvori za vazduh bili izmedju dela za bateriju a koristim pico
Staro 17-04-2020, 18:30   #24
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Zli forum, koji ne voli nedovoljno objasnjene probleme.
Sta da radimo, ljudi danas nemaju naviku da citaju.

Staro 17-04-2020, 19:08   #25
Ragnarok
Nov član

dobro dobro veteranu sta se vredjas odma...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:59 sati.