Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-08-2019, 12:59   #301
Archy Kamaroo
Nov član

Registrovan: Jul 2019
E-cig: Istick pico 75w + NN rdta
Pohvala: 19
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 4
Archy Kamaroo je na dobrom putuArchy Kamaroo je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Prepravka Kanger single-coil glave na vatu

Citat:
Originalna poruka od evaporate Vidi poruku
Hm ono sto mozda je bitno istaknuti je da sam grejac ispobavao na atomizer koji nikada nisam koristio ranije. Atomizer sam dobio na poklon od kolege parioca sa ovog foruma koji je iz Makedonije (pozdrav MacVap ). Od njega sam dobio na poklon i kantal zicu i fiber . Sada sam nekako uspeo da uguram fiber (tanji nego sto treba) kako bi isprobao ukus, i opet osecam specifican ukus koji me potseca na aceton. Mozda sam "poremetio" atomizer kad sam ga cistio i spremao za koriscenje - jer sam uspeo da od originalno crnog atomizera dobijem atomizer metalik boje jer mu se boja oljustila nakon sto sam ga "provrteo" potopljen u vodu i sirceta u mikrobranovoj pecnici koji minut (plastificirana crna obvivka je nababrela i ispucala). Usnik mu je metalan i ne moze se razdvojiti, evo sad sam ugurao stapic sa pamukom i po vadzenju istog na njega se oseca taj acetonski miris sto me cudi jel je to ipak neki metal, a ne plastika. Tesko je i skontati kako je sam atomizer sklopljen (odozgo; usnik sa telom atomizera). Da nije mozda koriscena neka smola pa ista pod visokom temperaturom pocela da ispusta hemikalije?
Ako je mikrotalasna pecnica nikako metal u nju zato se i desilo
Archy Kamaroo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-08-2019, 14:55   #302
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 617
Pohvaljen: 3,317
Nivo reputacije: 614
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koja vata?

A da taj post koji citiraš nije malo star?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-08-2019, 14:57   #303
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Augvape, Fresia
Pohvala: 240
Pohvaljen: 176
Nivo reputacije: 43
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Sirce voda Atomizer u mikrotalasnu?
Blagi boze..
.edit.tek sad vidim da je post od pre 4 godine citiran auuu
Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-08-2019, 14:05   #304
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 518
Pohvaljen: 679
Nivo reputacije: 133
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

metal u mikrotalasnu. dobro mu nije eksplodirala

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-08-2019, 16:04   #305
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 617
Pohvaljen: 3,317
Nivo reputacije: 614
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Prepravka Kanger single-coil glave na vatu

Citat:
Originalna poruka od Archy Kamaroo Vidi poruku
Ako je mikrotalasna pecnica nikako metal u nju zato se i desilo
Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
A da taj post koji citiraš nije malo star?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Citat:
Originalna poruka od evaporate Vidi poruku
Hm ono sto mozda je bitno istaknuti je da sam grejac ispobavao na atomizer koji nikada nisam koristio ranije. Atomizer sam dobio na poklon od kolege parioca sa ovog foruma koji je iz Makedonije (pozdrav MacVap ). Od njega sam dobio na poklon i kantal zicu i fiber . Sada sam nekako uspeo da uguram fiber (tanji nego sto treba) kako bi isprobao ukus, i opet osecam specifican ukus koji me potseca na aceton. Mozda sam "poremetio" atomizer kad sam ga cistio i spremao za koriscenje - jer sam uspeo da od originalno crnog atomizera dobijem atomizer metalik boje jer mu se boja oljustila nakon sto sam ga "provrteo" potopljen u vodu i sirceta u mikrobranovoj pecnici koji minut (plastificirana crna obvivka je nababrela i ispucala). Usnik mu je metalan i ne moze se razdvojiti, evo sad sam ugurao stapic sa pamukom i po vadzenju istog na njega se oseca taj acetonski miris sto me cudi jel je to ipak neki metal, a ne plastika. Tesko je i skontati kako je sam atomizer sklopljen (odozgo; usnik sa telom atomizera). Da nije mozda koriscena neka smola pa ista pod visokom temperaturom pocela da ispusta hemikalije?
Da li neko obraća pažnju na datum posta.
Velika je verovatnoća da je ta mikrotalasna već odavno na otpadu.

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 23:47   #306
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 619
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 142
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ajde svi na videlo, koje vate koristite, zašto, gde ih uzimate i da li su originali (bacon itd)

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2019, 00:41   #307
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 42
E-cig: Thor pro Blitzen
Pohvala: 962
Pohvaljen: 627
Nivo reputacije: 100
st.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalu

Original Ebelin iz DM. Kupio jedno pakovanje i ne sećam se kada, možda pre par godina i dalje nisam potrošio. Čak ponekad pozajmim i ženi za njene potrebe.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2019, 00:54   #308
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,678
Pohvaljen: 16,624
Nivo reputacije: 2705
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kod:
https://www.fasttech.com/p/4580600?&m_override=1

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2019, 01:06   #309
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 295
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 87
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Muji standardno i uzeo pre mesec dana Vapefly Cotton clouds na probu,radi dobro.Negde oko 1,4€ su mi izašla ova 2 pakovanja.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2019, 01:21   #310
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 619
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 142
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

gde si uzeo?

htela bih da probam još neku jer trenutno uglavnom koristim bacon v2 i prime a i muji i kgd upadnu u miks

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2019, 01:30   #311
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 295
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 87
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Na Ali-ju.Evervape Store,ima opcija na 1,2,5 ili 10 kutija.
Edit
Pogledaj i na Vapefly store.
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2019, 09:05   #312
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Tesla
Pohvala: 250
Pohvaljen: 473
Nivo reputacije: 90
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Kod:
https://www.fasttech.com/product/9629110-authentic-flashwicks-flash-wicks-2-0
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:01 sati.