Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-01-2021, 20:31   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 618
Pohvaljen: 1,727
Nivo reputacije: 308
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Freemax maxus 50w kit

Freemax maxus 50w colors:

- Green black
- Orange yellow
- Yellow green
- Black blue
- Red orange
- Blue red

Specifications:

Size: L51.41xD23.0mm
Capacity: 3.5ml
Material: SS904L/Tea Fiber Cotton/Resin
Working Wattage: 8-50W
Thread: 510
Drip Tip: 510

Output Voltage: 0.5-8V
Output Wattage: 5-50W/100--315℃/200--600℉
Output Mode: Power/VPC/TC-TI/TC-SS/TC-NI/TCR
Resistance Range: 0.1-3ohm
Battery Capacity: 2000mAh
Charger Specification: 5V/2A

In the box:

- Freemax Maxus 50W VW Mod
- Freemax Fireluke 22 Tank Resin Edition (Freemax DTL Mesh Coil 0.25ohm Pre-installed)
- Extra Freemax DTL Mesh Coil 0.5ohm
- Extra Pyrex Tube 3.5ml
- Extra O-rings set
- Type-C Cable
- Warning Card
- Warranty Card
- User Manual

Maxus 50w kit se sastoji od maxus moda i fireluke 22 resin atomizera. Pakovanje u kom stize ovaj komplet je sasvim okej, u pakovanju cete dobiti rezervno staklo, dva drip tipa i dobicete dva grejaca sto je odlicno. Ovaj komplet ima male dimenzije i sam komplet po mom misljenju lepo izgleda.

Da krenem od atomizera, fireluke 22 atomizer resin verzija je po meni dosta lep atomizer. Ima lepih detalja na top capu i na bazi, meni se licno svidja. Kvalitet izrade atomizera je dobar i nemam nikakve zamerke na kvalitet izrade.

Atomizer dolazi sa 510 drip tipom i ovaj drip tip je jako udoban za koriscenje. U pakovanju dobijate jos jedan drip tip pa mozete da koristite i njega. Ono sto je jako lepo je to sto mozete ovde da koristite bilo koji svoj 510 drip tip ukoliko vam neki od drip tipova iz pakovanja ne odgovara.
Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane i ovaj sistem mi se svidja jer top cap ne moze da se otvori sam. Na top capu imate obelezeno gde treba da gurnete top cap ali tek kada podignete top cap sto mi se svidja. Ovde mozete da sipate tecnost lako i bez problema.

Ovaj atomizer stize sa obicnim tankom i kapacitet tanka je 3.5ml sto je okej kapacitet po meni. U pakovanju dobijate jos jedan obican stakleni tank sa istim kapacitetom. Bilo bi jako lepo da se u kutiji dobija i bubble tank.
Uz ovaj atomizer dobijate dva grejaca. Jedan grejac je dtl mesh grejac koji ima otpor 0.25ohm. Drugi grejac koji dobijate uz ovaj atomizer je dtl mesh grejac koji ima otpor 0.5ohm.
Na bazi se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha i na njemu su detalji radi lakseg podesavanja vazduha. Ovde imamo stoper i vazduh se podesava lako i bez ikakvih problema. Na prstenbu za vazduh se nalazi jedan veci slot i jedna rupica pa mozete da birate sta cete da koristite za podesvanje vazduha. Ispod prstena za vazduh se nalaze 3 rupice za vazduh i jedan slot pa mozete da koristite jednu rupicu za vazduh ili vise odjednom.

Ovaj mod radi do 50w i ovaj mod ima integrisanu bateriju. Mod je mali, a ivice moda su zaobljene pa je mod veoma udoban za koriscenje. Kvalitet izrade moda je dobar, deluje sasvim solidno u ruci, a sve je uradjeno kako treba.
Sa gornje strane moda se nalazi konekcija koja je blago podignuta sto mi se svidja jer se mod nece guliti sa gornje strane. Navoji su ovde sasvim okej, nisam imao nikakvih problema sa atomizerima.
Na prednjoj strani moda se nalazi prekidac, ekran, plus i minus dugmici i usb port. Ovaj uredjaj ima integrisanu bateriju od 2000mah sto nije lose. Bateriju cete puniti preko usb c porta i ovaj mod podrzava punjenje od 2A pa ce se baterija napuniti jako brzo. Prekidac i dugmici rade lepo i nikakvih problema nisam imao za sada. Prekidac ima dosta dobar klik i udoban je za koriscenje. Ekran na ovom uredjaju nije u boji sto ce se nekima svideti, a drugima nece, ja licno vise volim ekrane u boji.

Uredjaj se pali i gasi pritiskom 5 puta na prekidac, a kada upalite uredjaj u vw rezimu rada na ekranu cete videti sledece:

- Power
- Indikator baterije
- W
- Ohm
- Puff

Kada kliknete 3 puta na prekidac ulazite u meni, a u meniju mozete da vidite sledece:

- Mode (power, vpc, tc ti, tc ss, tc ni, tcr 1, tcr 2, tcr 3)
- Set (timeout, puff, time, coiltest, reset, exit)
- Info
- Exit

Uredjaj mozete da zakljucate kada zadrzite plus i minus dugme, na isti nacin se uredjaj i otkljucava. Ovde mozete da rotirate i ekran kada zadrzite prekidac i minus dugme ukoliko to hocete.

Moje misljenje:

Kvalitet izrade celog kompleta je po mom misljenju sasvim dobar. Atomizer stize sa dva grejaca sto je odlicno. Atomizer se puni sa gornje strane i ovaj sistem punjenja mi se svidja. Kapacitet je 3.5ml sto je dobar kapacitet ali bi bilo lepo da u pakovanju stize i bubble tank sto ce biti mana. Vazduh se podesava lako i bez problema, a ovaj atomizer mozete da koristite i za mtl i za dtl parenje. Koristio sam atomizer u oba rezima i atomizer radi veoma dobro, mtl grejaci se kupuju posebno. Sto se arome tice, aroma je odlicna, kao sto sam vec i rekao, ja najvise volim fabricke grejace od Freemaxa sto se tice arome.
Sto se tice moda, dizajn moda mi se svidja. Ivice moda su lepo zaobljenje i mod je udoban za koriscenje. Prekidac i dugmici rade sasvim lepo. Ekran nije u boji ali na ekranu se sve vidi lepo bez problema. Mod ima integrisanu bateriju od 2000mah i ovaj mod podrzava brzo punjenje pa cete moci da napunite brzo bateriju. Mod se u radu ponasa sasvim lepo, za sada nema nikakvih problema.
Meni licno se svidja ova maxus serija modova od freemaxa, koristio sam sve verzije i sve mi se svidjaju, sto se njihovih atomizera tice, takodje mislim da su odlicni, od mene ovaj komplet ima preporuku.

Mane:

- Nema bubble tanka za atomizer u pakovanju

Dobre strane:

- Dva grejaca u pakovanju
- Atomizer je kompatibilan sa 510 drip tipovima
- Dobra aroma
- Moze da se koristiti za mtl i za dtl parenje
- Dobar kvalitet izrade
- Mod je udoban za korisceje
- 2000mah baterija
- Usb c
- Prekidac i dugmici rade dobro

Atomizer se moze videti ovde:
Kod:
https://www.freemaxvape.com/maxus-50w-kit/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:59 sati.