Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-10-2017, 23:12   #61
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 94
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 43
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vejp- potreba, zavisnost ili hobi?

Pakleni kolko je ulozeno tu...
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2017, 23:41   #62
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 38
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 12
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Verovatno bi mnogo vise bi skrljao u analogne za 5 godna od kada ne pusi

Bar u mom slucaju bi tako bilo..

Ja sam davao za analogne u proseku oko 15 k meseno..Za 5 godina to mu dojde skoro milion..

Samo sto mi fali jedno 56 meseci do 5 godina nepusackog staza
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2017, 23:43   #63
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,546
Pohvaljen: 12,442
Nivo reputacije: 1915
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@shone
Mislim jako malo. Nikada ne odvajam više od 4000rsd od plate (a ne odvajam od svake) a u boksovima cigareta je to i više nego duplo manje...

OT

Mislim hobi...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-10-2017, 00:09   #64
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 145
Pohvaljen: 182
Nivo reputacije: 46
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

U ovo je prvenstveno uloženo mnogo razmišljanja i ljubavi...
Opštio si im sa majkama
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-10-2017, 00:45   #65
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,546
Pohvaljen: 12,442
Nivo reputacije: 1915
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pa to je poenta hobija. Barem meni u svim mojim hobijima do sada...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-10-2017, 04:03   #66
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 385
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 86
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Kad zakaze e cig ako sam na krace tu trazim cigaru ako sam na duze odem do kioska i kupim, ali to je cisto zbog uzivanja uz kafu/pivo, naravno da necu da se vratim na duvan ipak mi je e cig primarna i lepsa od duvana.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-10-2017, 07:33   #67
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,179
Pohvaljen: 1,354
Nivo reputacije: 209
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Dogodilo se samo par puta. Zaboravim, nemam rezervnu bateriju, ostanem bez tecnosti ili jednostavno namerno ne ponesem. Kada bi mi poslo za rukom da niti pomislim da "zaparim" sve je prolazilo skroz ok. Ali u trenutcima kada bih povukao a shvatim da mi e cig tog trenutka nije tu, e onda je onaj pusacki osecaj kao kada ostanes bez cigareta a nikako ne mozes doci do istih u kratko vreme. Panika, kriza i zivcana... Kao kada popijes pivo, samo jedno, popio bi jos koje, a na pecanju si, daleko od civilizacije, riba "radi" kao luda, a ti bas zedan. Jako nezgodan osecaj i jako teska mentalna borba. Samo par puta sam se nasao u takvoj situaciji i naravno najednostavnije bi mi bilo uzeti od nekoga cigatetu i resiti problem. Ali svaki put sam uspeo da se izborim i sve to prebrodim dok ponovo ne dodjem do e cig. I uspeva mi svaki put. Nikada mi jos ( od kada sam na elektricnim ) nije palo na pamet da zapalim, sem mozda jesnom ali iz razloga da probam kakav je osecaj zadimiti posle pare. A kriza usled nedostatka pare cini mi se, teze mi pada nego li pusacka kriza.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-10-2017, 18:14   #68
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 145
Pohvaljen: 182
Nivo reputacije: 46
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Ja sa sobom igram igru koja ide otprilike ovako - idem da prošetam kera, neću da ponesem mod, ili idem na pijacu, u nabavku, kod rodbine u posetu itd -ne nosim mod...generalno mi se ne dopada kako se para ponaša na otvorenom prostoru, pa tako gledam da parim samo unutar 4 zida (ne uvek al u 90 % slučajeva)...zahvaljujući takvim igricama nije mi nikakav problem kad napr zaboravim mod na posao ili da sam bez pare do 10-12 sati...
Kad idem na posao obavezno nosim samo jedan mod...zato što se vrlo brzo naviknem na jedan ukus, nije mi trip da parim, pa mi to smanji upotrebu e cig za sigurno 50-60%
Al zato kad idem u kafanu, bleju, koncert, probu itd ponesem dva moda i tri atija (obavezno različite tečnosti) i rokam bez griže savesti...
Zahvaljujući ovim forama obično spržim 3ml, ređe 4ml sa 4,5 mg nikotina a da se pritom nikad ne "svađam" sa sobom tj nema onih momenata - sad si preterao, ostavi mod, smanji malo itd
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-10-2017, 22:07   #69
shone29
Senior

Registrovan: Apr 2017
Pohvala: 94
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 43
shone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosishone29 ima čime da se ponosi

@c-hell nije mnogo kad se uporedi sa analognim, slazem se i valja covek da se casti. Dosta paznje i ljubavi ulozeno sto rece Vuk.
Na taj nacin se vidi kolko se ustedi novca sa e cigarama a opet moze da se napravi prelepa kolekcija opreme.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:44 sati.