Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-12-2018, 22:02   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 506
Pohvaljen: 886
Nivo reputacije: 185
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Smoant NaBoo kit

Smoant naboo kit dolazi u nekoliko boja:

- Green
- Black
- Pink
- Rainbow
- Red
- Stainless steel
- Blue

Specifications and features of naboo mesh tank:

- Size: 25mm (diameter) X 52mm (Height)
- Wide bore drip tip size: 16mm(diameter) X 9mm (Height)
- Materials: SS304+ Quartz Glass+ Resin drip tip + 100% Japanese OCC
- Available coils: Mesh 0.18ohm(40-80W) & Mesh 0.17ohm(60-100W)
- Capacity: Pre-install 4ml / Extra Replacement 2ml
- Easy to Clean, all components can be disassembled
- Adjustable Airflow Control system
- Be compatible with Smok TFV12 prince coils.
- Color: Black, red, ss, rainbow, gradient blue, green and pink available

Specifications and features of naboo mod:

- Compact size: 48mm(L) X 31mm(W) X91mm(H)
- Takes 2X 18650 battery
- Display: 2.4 inch TFT color screen
- Touch Button
- Lock/Unlock function
- Center 510 connector
- Three different UI modes (Dial mode/ Classic mode/ Music mode) available to choose
- Output range: 1 – 225 W
- Output modes: VW (Min, Normal, Max)/ VW Curves / Temp (Ni, Ti, SS) / TCR / TC Curves
- Resistance range: 0.1 – 2.0 Ohm for TC mode / TCR mode / TC Curves
0.1-3.0 Ohm for VW / VW Curves
- Balance charging
- Firmware upgradeable (pls download it at
Kod:
http://smoant.com/firmware/Naboo-update.rar
- Reverse protection/ Over-heating protection/ Low voltage protection/ Overload/Short-circuit protection/ Over-time protection
- Color: Black, red, ss, rainbow, gradian blue, green and pink available

U kutiji:

- Naboo mod
- Naboo tank
- Usb kabl
- Rezervni delovi
- Grejac
- Rezervni tank
- Uputstvo, garancija, upozorenje

Da pocnemo od atomizera, naboo mesh tank ima precnik 25mm, a visina ovog atomizera je 52mm. Atomizer je napravljen od nerdjajuceg celika i mogu da kazem da je kvalitet izrade sasvim dobar. Od detalja na atomizeru se na top capu mogu videti detalji koji olaksavaju skidanje top capa kako bi se napunio tank, a takodje na prstenu za vazduh se nalaze detalji koji pomazu pri podesavanju vazduha. Sa dodje strane atomizera se nalazi gravura "smoant" i nalazi se gravura "Naboo sub-ohm tank".

Naboo sub-ohm tank stize sa samo jednim drip tipom, ovde ne mogu da se koriste 510 i 810 drip tipovi, ovde je drip tip koji ima samo jedan o ring, to jest drip tip je isti kao kod smokovih atomizera, tako da se mogu koristiti drip tipovi kao sto koristi smok. Ovaj drip tip je meni odlican za koriscenje i ja nemam potrebu da koristim bilo koji drugi. Sto se izgleda drip tipa tice meni se svidja drip tip, ima vrlo lepe sare koje se meni svidjaju. Sirina drip tipa je 16mm, a visina drip tipa je 9mm.
Atomizer se puni odozgo, a navoji na top capu su odlicni pa nema nikakvih problema sa odvrtanjem top capa, a takodje kod odvrtanja top capa dosta pomazu gravure na top capu pa je odvrtanje top capa vrlo prosto. Gravure su prilicno lepo uradjene i nisu ostre ni malo. Kada se top cap odsrafi mogu se videti dve prilicno velike rupe za dosipanje tecnosti takod a nije tesko sipati tecnost u tank.

Kad atomizer stigne na njemu ce biti bubble stakleni tank, buble stakleni tank ima 4ml kapacitet, sto je po meni sasvim okej. Takodje u pakovanju stize jedan obican stakleni tank, kapacitet tog tanka je 2ml, tako da ako neko voli obicno staklo moze da ga koristi, meni se svakako vise svidja sa bubble staklom sto zbog kapaciteta sto zbog izgleda.

Uz atomizer stize jedan grejac koji ce biti u atomizeru, a u pakovanju se dobija jos jedan grejac. Grejac koji stize u atomizeru je grejac koji ima otpor 0.18ohm, ovo je mesh grejac, preporucena snaga ovog grejaca je 40-80w. Grejac koji stize u pakovanju je takodje mesh grejac, ovaj grejac ima otpor 0.17ohm, a preporucena snaga za ovaj grejac 60-100w. S obzirom da su navoji svuda dobri nema problema prilikom menjanja grejaca. Na grejacu se nalaze 4 velike rupe za dotok tecnosti. Ono sto je vrlo lepo kod ovog atomizera je to sto je atomizer kompatibilan sa smok tfv12 grejacima.
Na bazi se nalaze dve rupe za protok vazduha, rupe za vazduh su velike, a vazduh se podesava vrlo lako, sam prsten vrlo lepo radi, a takodje gravure koje se nalaze na prstenu za vazduh olaksavaju podesavanje vazduha. Sto se vazduha tice ima stvaro puno vazduha.

Koriscenje atomizera:

Pre svega bih da pohvalim kvalitet izrade koji je vrlo dobar, jednostavno sto se kvaliteta tice ne mogu da nadjem ni najsitniju zamerku sto je vrlo lepo. Punjenje odozgo je odlicno i nema curenja prilikom punjenja atomizera, barem se meni nije desilo. Kapacitet tanka je po meni odlican ali sa bubble tankom, obican tank skuplja malo tecnosti sto se mene tice tako da ja obican tank ne koristim.
Mesh grejaci standardo lepo rade, ja sam koristio grejac koji dolazi sa atomizerom, kolicina pare standardno dobra i aroma vrlo korektna. Ono sto je mana kod ovih grejaca je sto mora grejac da progura 2-3ml pre nego sto pocne da radi kako treba, nakon toga grejac radi odlicno. Naravno mala napomena ukoliko neko ne zna, pre sipanja tecnosi u tank bitno je da se prvo sipa par kapi tecnosti u grejac kako ne bi doslo do dry hita, nakon toga kada se atomizer sklopi i kada se napuni tank, atomizer moze odmah da se koristi. Grejaci fino natapaju sa mojim tecnostima i nisam imao problema sa natapanjem, a nisam imao problema ni sa curenjem. U principu za jedan sub-ohm tank radi vrlo korektno.

Mane:

- Ne moze da se koristi 810 ili 510 drip tip
- Kroz grejac treba da prodje par ml tecnosti kako bi lepo radio

Dobre strane:

- Vrlo lep drip tip, meni se licno mnogo svidja
- Kvalitet izrade odlican
- Vrlo lako sipanje tecnosti bez curenja
- Detalji na top capu i prstenu za vazduh vrlo dobro uradjeni
- Mesh grejaci rade odlicno i daju vrlo lepu aromu
- Mogu da se koriste grejaci od smok tfv12
- Vazduh nije glasan i vazduh je dobar
- Uz atomizer se dobijaju dva grejaca, jedan za manju snagu i jedan za vecu snagu

Smoant naboo mod je pre svega barem po meni vrlo lep mod. Mod radi sa dve 18650 baterije i maksimalna snaga ovog moda je 225w. Dimenzije moda su: 48mm x 31mm x 91mm. Sto se boja tice, mod se moze kupiti u 7 razlicitih boja sto nije ni malo los izbor. Sam dizajn moda se meni licno svidja, ivice su zaobljene sto ga cini vrlo udobnim, vrlo fino lezi u ruci, mada imajte u vidu da je mod malo buckastiji sto mozda za nekoga nece biti udobno ako ne voli buckaste modove. Kvalitet izrade je dobar, mod deluje kvalitetno ali ima jednu sitnu zamerku koju cu kasnije pomenuti sto se tice kvaliteta. Sto se boje tice posle nekih nedelju dana koriscenja, svakodnevno, mod nema ni jednu tackicu.

Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija koja ima detalje na sebi, a konekcija se nalazi na sredini, navoji su vrlo dobri, a pin je pozlacen i samopodesavajuc. Konekcija je blago podignuta, vrlo blago, jedva primetno ali dovoljno da se mod ne guli od stavljanja atomizera sto se meni licno vrlo svidja.
Sa donje strane moda se nalaze rupice za ventilaciju, a takodje sa donje strane ze vidi mali zarez gde treba povuci noktom vrata za baterije kako bi stavili baterije u mod. Poklopac moda ima vrlo lep dizajn i na njemu se nalazi gravura "NaBoo". Vratanca stoje na modu uz pomoc 3 magneta, na modu se nalaze 2 manja magneta na gornjoj strani i jedan veci magnet na donjoj strani. Magneti su jaki i vratanca ne mogu nikako sama da se otvore, ali vratanca imaju malo lufta, prstima mogu da se malo pomeraju gore dole, dok na primer ako se samo mod protrese vratanca ne mrdaju i stoje u mestu, takodje u toku koriscenja vratanca ne mrdaju. Na ovo sam mislio kada sam pricao o kvalitetu na pocetku, ovo je ta mala zamerka. Slotovi za baterije izgledaju vrlo lepo i uredno, lepo je obelezeno belom bojom kako se stavljaju baterije sto je vrlo lepo.
Na jednoj strani moda se nalazi usb port koji sluzi za punjenje baterija i upgrade software-a. U ovom modu mogu da se pune baterije, to jest ovde postoji balansirano punjenje baterija, ali svakako od mene ide preporuka da se baterije pune u eksternom punjacu.
Sa druge strane moda se nalazi prekidac, a ispod prekidaca se nalazi lock dugme. Prekidac je pozicioniran na dobrom mestu pa je zgodno koristiti ga i kaziprstom i palcem, ali ovde kod ovog moda moze da se klikne samo na gornjoj polovini prekidaca. Prekidac je kliktav i vrlo lepo radi, nema miss fire-a niti bilo kakvih problema sa prekidacem, vrlo kvalitetan prekidac. Dugme koje se nalazi ispod prekidaca sluzi da se mod zakljuca, odnosno da se zakljucaju touch dugmici na modu.
Sa prednje strane moda se nalazi jedna gravura "Smoant", veoma veliki ekran, a tu su i dugmici na dodir. Ono sto najvise krasi ovaj mod je veliki ekran koji je tft 2.4 inca, ekran je u boji i vrlo je lep, a takodje ovaj mod krase i dva dugmica koja reaguju na dodir.
Dugmici na dodir rade vrlo lepo i za sada nikakvih problema nisam imao sa njima.
Ekran izgleda vrlo lepo, a ono so je bitno je da je osvetljenje ekrana odlicno i sve se bez problema vidi na ekranu, tako da ko voli modove sa velikim ekranom u boji sa ovim ekranom ce biti definitivno zadovoljan, zaista prelep ekran.

Koriscenje moda:

Kao i sa svakim drugim modom mod se pali na pet klika na prekidac, a na isti nacin se mod i gasi. Za ulazak u meni treba se kliknuti tri puta na prekidac, a koriscenjem dugmica na dodir se krecete kroz meni, a za ulazak u zeljeni pod meni treba koristiti prekidac. Kada se udje u meni, tu se nalazi sledece:

- Vw mode
- Tc mode
- Setting
- Wallpaper

Ulazkom u vw rezim rada moze se podesiti pre heat, a od pre heata imamo min, normal i max pre heat. Sledece sto imamo u ovom pod meniju je podesavanje krive.
Ulaskom u tc pod meni moze se videti sledece, nickel, titanium, stainless steel, tcr, a takodje i ovde postoji opcija da se podesava kriva.

Sledeca su podesavanja i tu se moze podesiti vise stvari. Ovde se moze podesiti osvetljenje ekrana, a kao sto sam vec rekao kad je osvetljenje podeseno do maksimuma ekran se vidi vrlo lepo i jasno. Nakon toga u ovom pod meniju mozemo podesiti vreme, to jest ovaj mod ima sat, tako da ako neko voli da ima na modu sat ovo ce mu biti veliki plus.

Sledeca opcija je display i tu se moze izabrati izmedju 3 razlicita pocetna ekrana, ovo je vrlo interesantna opcija i meni se licno svidja. Od opcija pocetnih ekrana ovde imamo:

- Dial mode
- Classic mode
- Music mode

Ako se koristi dial mod, na ekranu ce biti brzinomer, a svaki put kada se pritisne prekidac strelica skace do zadate snage sto izgleda vrlo interesantno. Takodje u ovom modu na sredini ekrana se nalazi zadata snaga, ispod toga rezim rada, zatim duzina trajanja povlacenja i pre heat koji je podesen. Takodje ovde na ekranu se nalazi sat, otpor grejaca, tu je i voltaza i naravno indikator napunjenosti baterije. Vrlo lep i interesantan pocetni ekran, meni licno se bas svidja, mada svakako imajte u vidu da ce ovakav ekran sa ovako dobrim osvetljenjem trositi baterije, sto meni u principu ne smeta ali mozda nekom hoce.
U classic modu na ekranu imamo pozadinu koja moze da se menja, na gornjoj strani ekrana je mali sat kao i dva indikatora napunjenosti baterije.
Na donjoj strani ekrana se nalazi u vw rezimu zadata znaga u vatima, preheat, otpor grejaca i volti.
U music modu je pocetni ekran takodje drugaciji, na vrhu ekrana su dva indikatora napunjenosti baterije kao i sat, a na sredini je zadata snaga, rezim rada i veliki muzicki efekti. I ovde se na donjoj strani ekrana nalazi otpor grejaca i volti. U music rezimu takodje svetle dugmici na dodir kada mod registruje neki zvuk bez obzira dal su zakljucani ili ne.

Zatim imamo screen saver, gde moze da se podesi dal ce biti sat ili pozadina koja moze da se menja. Ono sto je vrlo interesantno kod ovog moda je to sto moze da se ubaci bilo koja slika u mod i da se koristi za pozadinu, mozete ubaciti sliku sa vaseg kompjutera preko usb kabla i koristiti kao pozadinu ili screen saver na modu.

Sledeca opcija je timeout koja moze da se podesi od 10-240 sekundi, a onda imamo opciju da vratimo mod na fabricka podesavanja i poslednja stvar je da se podesi dal ce dugmici na dodir da vibriraju prilikom pritiska na njih ili nece.

Zadnja opcija u meniju je wallpaper gde moze da se izabere zeljena slika, kao sto sam rekao, mogu se ubacivati slike u mod, a kada mod stigne u njemu ce biti ubaceno 9 slika od kojih mozete da odaberete koju cete koristiti na pozadini.

Sto se tice podesavanja snage sa ovim dugmicima na dodir nisam imao nikakvih problema, rade vrlo lepo, a jednim dodirom na dugme mod povecava odnosno spusta snagu za 0.1w dok naravno ukoliko se zadrzi mod ce ubrzano povecavati odnosno spustati snagu. Elektronika sasvim solidna, dosta brzo daje zadatu snagu, skoro pa odmah. Takodje nikakvih problema ni u radu nisam primetio kod ovog moda. Mod kao sto ste mogli da vidite ima gomilu opcija sto ce se nekom svideti, a verovatno ce nekom biti sve to nepotrebno, sto se mene tice meni je zanimljivo tako da uzimam ovo kao dobru stranu moda, tako da preporuka za ovaj mod ide nekome ko voli modove sa malo vise opcija kao i mod sa velikim ekranom jer sa ovim ekranom svakako nece pogresiti, a uz sve to ide dobra elektronika i dobar kvalitet izrade, dok s druge strane ako mislite da je sve to nepotrebno mozete preskociti ovaj mod.

Mane:

- Poklopac baterije ima malo lufta, nista strasno ali da napomenem

Dobre strane:

- Kvalitet izrade
- Blago podignuta konekcija da se ne guli mod
- Veliki ekran koji je odlicno osvetljen
- Pozadina koja moze da se menja
- Dobra elektronika
- Dugmici na dodir sa vibracijom
- Gomila opcija
- 3 drugacija pocetna ekrana
- Sat
- Balansirano punjenje

Kod:
https://www.sourcemore.com/smoant-naboo-225w-kit-with-naboo-tank-black.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:51 sati.