Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-09-2018, 20:45   #676
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,798
Pohvaljen: 2,347
Nivo reputacije: 427
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Razredjivanje i mesanje baza

Koji nikotin koristiš. Vrlo bitna stavka u tvom problemu.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2018, 20:54   #677
hekata
Iskusan član

Registrovan: May 2018
Godine: 48
E-cig: ego mega twist+cubis pro
Pohvala: 217
Pohvaljen: 122
Nivo reputacije: 22
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

8mg nikotina
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2018, 22:14   #678
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Mislim na proizvodjača. Pitam jer sam i sam imao problem sa jednom bazom od domaćih proizvodjača. Možda ti nikotinska baza koju koristiš ne odgovara što je jako moguće. Elem, ta baza sada nije loša ali i mogu je pariti, ali smrdi do zla boga. Neću je spomenuti da ne reklamiram, ali ću reći samo 40 vg.

Staro 28-09-2018, 06:43   #679
hekata
Iskusan član

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Totally Red
Staro 28-09-2018, 07:46   #680
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Ta baza je dosta reska reže grlo, vlo moguče da je do nje. Ja od nje nisam kašljao, ali moguće da ti ona smeta. Probaj neku drugu bazu, ili kupi gotovu tečnost što je jeftinije, pa ukoliko ne bude smetnji znaćeš da je do nje. Ako se odličiš za drugu bazu probaj još da smanjiš i PG na 30 posto u tečnosti, a uz to i koji mg manje nikotina. Greota je sada odustati kada ne pušiš već neko vreme. Nisam ispratio, ali i mesec dana nije malo, a verovao si duže bez duvana.

Zahvalili :
Staro 28-09-2018, 09:50   #681
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 26
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Kada god zakacim neki virus/prehladu imao sam problem sa parenjem, ubi grlo, a i sinusi. To je i bio razlog sto sam pre par godina prekinuo sa parenjem.
Sada ima nekih 2,5 meseca kako sam se vratio na sve ovo i imao jednu krizu sa grlom, opet svi u kuci fasovali neki virus. Smanjio parenje i za par dana sve proslo.
Ide zima idu prehlade i virusi, a ja se sve nadam da cu ovoga puta imati vise srece
Ne vraca mi se na cigarete ili iqos ponovo

Probaj malo da odmoris od svega ovoga, par dana neko umereno konzumiranje e-cig cisto da te mine zelja mozda neka lozenga za grlo, ispiranje zalfijom ili sta vec koristis kada te grlo muci.
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-09-2018, 11:04   #682
hekata
Iskusan član

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Ta baza je dosta reska reže grlo, vlo moguče da je do nje. Ja od nje nisam kašljao, ali moguće da ti ona smeta. Probaj neku drugu bazu, ili kupi gotovu tečnost što je jeftinije, pa ukoliko ne bude smetnji znaćeš da je do nje. Ako se odličiš za drugu bazu probaj još da smanjiš i PG na 30 posto u tečnosti, a uz to i koji mg manje nikotina. Greota je sada odustati kada ne pušiš već neko vreme. Nisam ispratio, ali i mesec dana nije malo, a verovao si duže bez duvana.
ja od juna meseca nisam zapalila nijednu, a krenula sam u maju. Probacu da uzmem neku drugu tečnost, ali kako se sećam, ja sam odmah u junu kupila totally red bazu i bilo sve ok, posle mi ponestalo tecnosti i u to vreme sam prešla na cubis. sad opet imam aromu i napravljenu tečnost ali ubi grlo. videću, šta je, a nemam nameru da odustajem u smislu da se vraćam na analogne, nego sam mislila da ako ovaj sport ne ide bataljujem ga skroz i analogne i ove
Staro 11-10-2018, 00:00   #683
dobrivoje55
Nov član

Registrovan: Aug 2018
Pohvala: 1
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
dobrivoje55 je na dobrom putu

Napravio sam pre mesec dana 500ml tecnosti sa 5mg nikotina. Da li smem da sada dodam nikotina posto mi je mali TH i zelim da to podignem na 8mg nikotina. Znaci da li je dozvoljeno naknadno dodavanje nikotina u vec smuckanu tecnost, nakon mesec, dva , tri , ili cetiri meseca?
dobrivoje55 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2018, 00:21   #684
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 38
E-cig: SubTank Miniji, Siren 2
Pohvala: 252
Pohvaljen: 230
Nivo reputacije: 69
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

naravno da smes. Ne pravis methamfitamin vec mesas najprostije sastojke...

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:47 sati.