Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 24-02-2018, 20:43   #196
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 26
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 133
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

A za uvece si u pravu, ja licno sam kupim cigare kad je neka pijanka, pa sto bih sebe mucio zaboga, jednostavno mi vise lezi cigara uz pivo nego bilo koja tecnost. Sta ostane poklonim pusacu i sutra se treznim uz e cig.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2018, 18:23   #197
apotekar
Senior

apotekar's avatar

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 697
Pohvaljen: 732
Nivo reputacije: 116
apotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvalu

Meni na primer, uz pivo leži svaka voćna aroma više od bilo koje pljuge. Ujutru ne povraćam piksle, mogu da parim čim otvorim oči a ne kao kad prepušim pa ne mogu da zapalim do uveče a tresem se od krize A što se tiče iqosa... Svima se desilo da dok smo duvanili nemamo upaljač pa palimo pljugu na ringlu Jel tako? Tako je E onih prvih nekoliko dimića blago ugrejane pljuge na ringli je meni potpuno isto kao ovo sran.ce. I po mom mišljenje je to uređaj za snobove koji se prave pametni u svom pametnom okruženju. Možda je manje štetno jer stvarno nema sagorevanja ali je sve jedno sran.e
Pozdrav drugari
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-02-2018, 20:02   #198
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 337
Pohvaljen: 1,425
Nivo reputacije: 198
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Prije 7 dana bio na lječničkom pregledu zbog posla. Samo da kažem da mi je na spirometriji izmjeren toliki kapacitet pluća da se med. sestra umalo prekrstila livom nogom kad sam joj rekao da sam pušio 18 godina po 1,5 kutiju cigareta dnevno i da sam preko 5 god. na vejpu .
Za ove šta koriste IQOS... izgurajte bar 5 godina na toj šklopociji, potrošite brdo para na to i javite se nakon toga sa rezultatima spirometrije.
Ovi IQOS emisari na e-cig. forumu tipa @diplomacy dođu nešto slično poput Jehovinih svjedoka koji bi da mogu najradije držali svoju propovijed u katoličkoj il' pravoslavnoj crkvi.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2018, 09:34   #199
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 26
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Uh imam Iqos sada jos samo da nabavim neki Audi BMW... i da postanem snob, mada ovo poslednje mozda i jesam vec
Sto ste tako iskljucivi, zar vam se ne desava da i posle toliko godina prisustva e-cig kod nas dodje neki pusac i krene da smara kako to ne valja kako je gore od cigareta blablabla

Kao prvo mislim da ako je neko vec presao na elektronske nema sta da trazi sa Iqosom, bilo bi totalno neodgovorno i suludo to da uradite

Sa Iqos se druzim 3 meseca, prelazak sa cigareta je bio totalno neprimetan odnosno kako sam uzeo iqos, paklu sam bacio i nisam vise zapalio (pravu) cigaretu. Neprimetan prelazak pripisujem tome sto sam vec odavno poceo da smanjujem cigare tako da sam u poslednjih par godina uvek bio na oko 10-12 cigara dnevno i plus sam presao na one tanje Marlboro i plus su bile light verzija Tako da oni koji vare vise od pakle dnevno i jos ako su 100s itd... tesko ce moci da predju na Iqos. Znaci priprema je pola posla xaxa
Da, ponekad imam utisak kao da varim sperplocu (tacno sam znao da mi je poznat ukus, ali nisam se setio dok ovde nisam procitao ) Cigara ili patrona je prilicno mala, ali navika je cudo pa i to je postalo dovoljno. Kao sto je vec napisano imas 14 povlacenja ili 6 minuta odnosno prosek neke obicne cigarete. Za mene barem koriscenje je jednostavno i tu nemam nekih zamerki, punjenje ciscenje itd. Kada "parite" nema onog klasicnog smrada cigare, zadimljene prostorije, ne smrdi mi vise odeca, ruke, prsti kosa itd... i eto tu je jedan veliki plus Takodje kontam da je manje stetno za ove "pasivne pusace" pa mi znaci i kada varim u kuci na poslu itd... Sada iz kancelarije ne izlazim, nema smrzavanja napolju xaxa i jos mogu i kaficu lagano da popijem.
Ste se tice mana, i za Iqos ostaje neki neprijatan miris, miris te arome i onako malo je "zagusena" prostorija. Meni naravno ne smeta vec tako kazu ljudi oko mene. Ponekad ove patrone budu vise suve nekad manje, nije ujednacen kvalitet svake pakle i to mi najvise smeta. Kada je sve OK dima ima odmah na prvom cimu i stavljanje patrone na grejac ide lagano. Kada je duvan suvlji onda je sve ovo gore drugacije.
Inace pre 2-2,5 godine sam par meseci bio na elektronskim i nisam nikako mogao da se naviknem Mislim da je za to vreme opremica bila zadovoljavajuca - istick 40w i protank 2, a u rezervi baterija eGo i protank mini (malo sam zardjao sa nazivima pa ako sam pogresio...) Jedno vreme sam probao i Kayfun i ni to mi nije leglo. Bio sam prilicno uporan, ali jednostavno mi nije islo :(, stalno sam imao probleme sa sinusima, nos zapusen grlo me zezalo itd... Bila neka tecnost Cuban i skroz mi odgovarala, medjutim ista se izgubila iz prodaje i posle nisam uspevao da pronadjem nesto sto lici na nju tj da mi tako legne kao ona.
Moj neki zakljucak je da ako ste presli na elektornske nikako i ne pokusavate nesto drugo osim i to da batalite ako zelite. Ako varite klasicne cigare i ne mozete da se naviknete na e-cig onda slobodno probajte Iqos, ne kosta nista vise od cigara koje sad varite.
Namera mi je da na ovom ostanem najduze do leta, a da se onda prebacim opet na e-cig i da probam ponovo. Nedostaje mi malo motanja grejaca
Izvinjavam se na poduzem postu. Nemam nameru da nekog ubedjujem u suprotno sto je vec napisao/rekao, samo iznosim svoje skromno misljenje. Ako imate neko pitanje udrite slobodno
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2018, 13:30   #200
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 748
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 118
Allegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosi

^
Interesuje me kolko cigareta moze da se prodje bez punjenje baterije, ili mora posle svake cigarete da ide baterija u powerbank (njegovu kutiju) da se nadopuni?
tnx

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2018, 13:35   #201
bullet
Aktivan član

Registrovan: May 2017
Pohvala: 6
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 11
bullet je na dobrom putubullet je na dobrom putubullet je na dobrom putu

Mora posle svake u bateriju, nemoguce je konzumirati dve patrone jednu za drugom.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
bullet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2018, 13:37   #202
Lonely Rider
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 23
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 5
Lonely Rider je na dobrom putuLonely Rider je na dobrom putu

Mora posle svake patrone, a što je "kutija" -powerbank praznija, to se "cigareta" duže puni...
Lonely Rider nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2018, 14:41   #203
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 26
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Da kolege su u pravu. Posle svake patrone mora da se dopuni. Zato i napisah da ce malo strastvenijim pusacima to biti glavna prepreka. Resenje da se dokupi samo taj drzac pa da uvek jedan imate spreman.
Zaboravi da napisem, kao registrovan kupac uredjaja dobijate ankete da popunjavate na svakih nedelju dana, a za uzvrat dobijate poene koji se pretvaraju u $ na Visa virtualnoj kartici. Za ova 3 meseca sakupih 6000 poena ili 60$. Kao zamorcici jbg Skupice se za neki Siren i bolji mod

edit: jedno punjenje powerbank-a je dovoljno za jednu paklu - 20 patrona.
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-03-2018, 12:24   #204
Lonely Rider
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 23
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 5
Lonely Rider je na dobrom putuLonely Rider je na dobrom putu

Tačno toliko, možda par patrona više.
Lonely Rider nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 15:42   #205
Milan94
Nov član

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 7
Milan94 je na dobrom putu

Meni je ukus IQOS-a kao smoki ili neka druga grickalica, ali mi pikavci previse smrde, nepodnosljivo. Po mom misljenu je bolje od cigareta tj zdravije ali opet sto je neoo reko duvanska industrija ih proizvodi tako da je i to pitanje. Nisam se usudio da ih probam zbog cene, tj zato sto na nasem trzistu postoje samo Marlboro i samim tim diktiraju cenu, kao sto je skoro porasla sa porastom cene cigareta, na kraju ce pakla biti jedno 320-330 dinara.... A i da najgore od svega je cekanje 5 minuta za sledecu cigaretu, tokom 11 godina pusenja sam naviko da uz kafu uvek ispusim 2 cigarete minimum za redom, tako da je meni od starta bilo neprihvatljivo sa probam IQOS.
Milan94 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 16:42   #206
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 460
Pohvaljen: 2,507
Nivo reputacije: 451
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Ako nisi probao, otkud znas da je ukus kao smoki ili neka druga grickalica i da pikavci previše smrde?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 18:00   #207
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,577
Pohvaljen: 650
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Ja lično ne razumem zašto ova tema postoji na vaperskom forumu.Ta glupost koja je isforsirana od strane duvanskih kompanija kao odgovor na vape nije vredna pomena pogotovu u našem svetu.Neka je i bolja od vape-a u bilo kom segmentu a nije, ne bih ih kupio nikad samo zato što dolazi od takvih monopolističkih korporacija koje žive na muci i zavisnosti miliona ljudi.
Uhhhhhh,uspeo sam da se iznerviram.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 18:54   #208
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,797
Pohvaljen: 2,332
Nivo reputacije: 427
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@Nikolang upravo zbog toga je ima na forumu. Kada dodje neki neodlučan početnik i pročita da je iqos to što si rekao , i da nije ni prineti vajpu, može da uštedi bačen novac na probu toga, i isti usmeri na vajp.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2018, 19:37   #209
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,577
Pohvaljen: 650
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Tačno...

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2018, 12:40   #210
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 571
Pohvaljen: 735
Nivo reputacije: 167
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Evo iqos dobio konkurenciju
Kod:
https://www.kupujemprodajem.com/Magneti-Za-Odvikavanje-Od-Pusenja-37410116-oglas.htm

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:00 sati.