Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 01-07-2018, 14:49   #226
msr.mladenovic
Nov član

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 10
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 2
msr.mladenovic je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

Pušač sam već 25 godina, ostavljao sam cigarete nekoliko puta, najduže 2 god. ali sam se uvek vraćao. Pokušao sam i e-cig. sa uljem ali nisam uspeo, možda nisam bio uporan. Sasvim slučajno sam naleteo nna iqos i kupio. Cena je bila 6000 sa boksoom cigareta. Prvih 10 dana je bilo kao da pušim šper ploču, ali to sam znao i bio sam uporan, jer sam imao problem sa jutarnjim pušačkim kašljom. Posle ok 2 nedelje navikao sam se, prestao da kašljem i sada me niko ne može vratiti na normalne cigarete, jer sam i njih probao da zapalim i od dva dima sam počeo da povraćam. Znam da postoji puno nepoznanica, znam da su dobili dozvolu u 20 zemalja(skoro u svim zemljama EU). Lično kupovao na Ciriškom aerodromu.Ali zar mogu biti otrovnije od običnih cigara... Mislim da ne. Ja bez nikotina ne mogu, i rešio sam ili iqos ili ništa. Mada moje lično mišljenje je da je duvansja industrija napravila zbog pada dobiti u razzvijenim zemljama gde se poštuje zakon o pušenju, a isto tako mislim da su pored ovih 6 grama duvana u heets cigarama ima veoma jakih, čak i jačih supstanci za brzo stvaranje zavisnosti i njeno održavanje. Mi pušači između svega biramo(tražimo) manje zlo. Samo prestanak pušenja je spas. Ja ne mogu, ali ću pokušavati.
msr.mladenovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2018, 14:56   #227
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,566
Pohvaljen: 15,150
Nivo reputacije: 2426
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Drago nam je da si uspeo da ostaviš cigarete. Mi koji koristimo e-cig ne inhaliramo nikakva ulja jer bi umrli istog trenutka da su ulja. Takođe mi koji sami pravimo tečnosti TAČNO znamo šta je unutra 👍

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2018, 15:02   #228
msr.mladenovic
Nov član

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 10
Pohvaljen: 1
msr.mladenovic je na dobrom putu

Veoma malo sam upoznat sa e-cigaretama, ali sad ću prečešljati forum da se upoznam sa činjenicama, a i sad imam koga da pitam. Sad sam veoma zainteresovan. Hvala puno. Drago mi je što sam se učlanio na forum. Čujemo se ubrzo u vezi saveta.
msr.mladenovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2018, 15:07   #229
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tu je neko od članova na forumu 24/7 ti se informiši i o jednom i o drugom pa sam donesi odluku... 🍻

Staro 02-07-2018, 00:20   #230
Cookie
Iskusan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker
Pohvala: 61
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 15
Cookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svima

Nemam toliko loše mišljenje o IQOS-u, jer mi je dosta pomogao da ostavim redovne cigarete. Možda bih ga i preporučio svakom strastvenom pušaču koji želi da prestane sa pušenjem ili bezbolnije pređe na vejp. Velika greška ljudi koji sa cigareta pređu na vejp je ta što jure ukus dima i pepeljare. Nijedna tečnost to ne može da ponudi, ali IQOS (po meni) može, i to bez smrada i dima.

Mane IQOS-a su kratko trajanje baterije (zbog toga sam svojevremeno kupio dva holdera), mali izbor ukusa (samo tri), cena i to što ne može da zadovolji 100% potrebe strastvenih pušača (onih koji pale više od dve kutije dnevno). Takođe, nikome nije jasno ni šta je zapravo unutra.... Duvan nije, više liči na neki ofarbani, aromatizovani karton.
Pretpostavljam da će mnogi nedostaci biti otklonjeni nekom novom verzijom. Ako bude nove verzije....

Inače, na tržištima postoje i slični proizvodi BLU (BAT) i Ploomtech (Japan Tobacco). Skontali su svi da im vejp uzima deo kolača.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2018, 00:41   #231
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Kad parite šlag i jagode na 300W i 1,5mg/ml nikotin naravno da vam e-cig ne radi. Kada su vam new school duvanski ukusi karamela i lešnik, naravno da e-cig nije logičan korak za prelazak sa cigareta

Zahvalili :
Staro 17-07-2018, 16:09   #232
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Alternative se samo množe 😊

Staro 17-07-2018, 16:37   #233
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 662
Pohvaljen: 302
Nivo reputacije: 70
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Kako im se Kinezi kake u posao.Pa Amerikanci novi set sankcija,a Kinezi novi set kopija.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-07-2018, 18:35   #234
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,587
Pohvaljen: 650
Nivo reputacije: 133
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Braća su čudo!

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2018, 17:31   #235
Cookie
Iskusan član

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker
Pohvala: 61
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 15
Cookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svimaCookie je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Kako im se Kinezi kake u posao.Pa Amerikanci novi set sankcija,a Kinezi novi set kopija.
Hm.... Nisam siguran da im se kake u posao. Svaki kupac tog kineskog aparata počinje da troši pare na heet stickove. Od toga je i najveća zarada Philip Morrisa.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2018, 17:56   #236
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Sledeće nedelje na ft HEETS Styled 😂😂😂

Zahvalili :
Staro 19-07-2018, 18:06   #237
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ma mora da postoji neka fora kad se osusi da se naprska malo vodom da radi opet...
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2018, 18:20   #238
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 201
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 288
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Пг/вг још боље

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2018, 20:17   #239
Stefan93sb
Nov član

Registrovan: May 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Stefan93sb je na dobrom putu

Ja ga kupio i. Probao meni nekako ima ukus ko klinac kad sam motao list od oraha da pusim
Stefan93sb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2018, 00:39   #240
tasicss
Aktivan član

tasicss's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 19
tasicss je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od DusanM Vidi poruku
Ma mora da postoji neka fora kad se osusi da se naprska malo vodom da radi opet...
citam ovu temu i meni je ovo palo napamet samo sto umesto vode poprskas PG-om i nastavis.
Probao sam ovo cudo i ne svidja mi se. Cela ova koncepcija oko IQOS-a je to da je neko nasao nacina da 3X manju kolicinu duvana proda za istu cenu u prevodu njima 3X veca zarada a pritom ti prodaju i uredjaj, sa ekonomske tacke gledista uzasno skupo zadovoljstvo ako uzmem u obzir predjasnje komentare da se trosi i do 2 pakle tih heet-ova na dan. Sve u svemu mislim da ovo nema neku svetliju buducnost, barem kod nas na brdovitom balkanu.

When you dream there are no rules. People can fly. Anything can happen. Sometimes there's a moment as you're waking and you become aware of the real world around you, but you are still dreaming...
tasicss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:08 sati.