Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 24-07-2018, 08:54   #241
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

Boga mi ne znam bas, skupo jeste uzasno, ali mnogo ljudi vidjam sa tim cudom u mojoj okolini
Pale se ljudi na to sta ces, fensi stvarcica
Nekako mi je u poredjenju kupis Iphone neki beli i beli IQOS i bas si cool
Mada ide lepo i uz beli novi Audi video komsiju drzi samo u autu kad je
Probao sam i ja ne svidja mi se
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2018, 09:21   #242
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 26
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Bzvz Vam je to poredjenje sa Audi, Iphone i slicno. Kao neko ko je koristio Iqos 7 meseci bez zelje da zapali obicnu cigaretu preporucujem svima. Naravno prvo da probaju sa ecig i ako ih zadovolji, za Iqosom nema potrebe.
Nije nista skuplji od obicnih cigareta tako da o tome ne treba raspravljati i pisati bzvz. Pa i duvan da sam motas bice daleko jeftinije od kupovnih zar ne?
Iqos jednostavno ima agresivnu kampanju, ljudima je lakse da opet drze nesto slicno klasicnoj cigareti pa je zato i broj korisnika sve veci.

Ja samo da se pohvalim (pupupu da ne ureknem) sada se skinuo i sa Iqosa i evo nekih 15 dana stara oprema i novi ukusi u upotrebi... protank 2 - parlament - mango kaktus

Kao sto nisam imao zelju za obicnom garom sa Iqosom, sada nemam zelju ni Iqos da "pripalim".
milanlaki je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-07-2018, 09:40   #243
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,566
Pohvaljen: 15,150
Nivo reputacije: 2426
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Js sam video jednu pevačicu ove turbo folk muzike sa metalik bordo ikosom 😆

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2018, 09:42   #244
milanlaki
Aktivan član

milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

xaxa to je special edition. bordo i plava metalik

edit: ja koristio ovu civilnu verziju, plava, teget obicna
Staro 26-07-2018, 08:25   #245
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

Registrovan: Jul 2018
E-cig: FUCHAI123ALIEN220QC200
Pohvala: 92
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 29
BlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosi

Moze da prica ko sta hoce ja se slazem sa Dusanom i smatram da se moze reci da je iqos nesto sto vise ljudi kupi da bi bili cool nego da bi ostavili cigarete ili smanjili stetu zdravlju(svaka cast izuzetcima koji uvek postoje).. i bas mislim da se moze porediti sa mentalitetom po meni ekstremno prostoumnih i glupih ljudi:
hocu ajfon! (kaze ona meni)
ali zasto kad je ovaj android bolji??(i onda navedem specifikacije ram cpu gpu hands on customizibility endurance fcking najbolji mob goddine ali I konkretno zasto je taj mob bolji za nju za te pare...)?
Necu Huawei!!! (mate 10 - u pitanju btw) hocu ajfon!,(7 plus) (verovatno videla kako neka drugarica fura ili po kaficima ove starletice ili na grandu ili gde god)
ali zasto zar ne zelis sebi da uzmes nesto sto je bolje?
NE I tacka! Eto zato!-merak mi je! ( drugim recima iskljucivo zbog socialnog statusa ili te kurcenja zeli da ima ajfon)
Sa druge strane po meni ovo je samo ocajnicki ali dosta genijalni potez Duvanskih velikana da odrze monopol… Hoces da pusis British American tobacco te pokriva neces da pusis oces da paris I to ti prodaju oni i jos se hvale kako je to zdravije mnogo isto se I mi falimo ali ko zna sta ce biti za 20 god realno…. A iqos je nesto izmedju ocu kakim necu kakim al da budem kul i svakako smrdim na govna!
BlazeR_420 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2018, 09:46   #246
milanlaki
Aktivan član

Ne moras da vredjas nekoga ko drugacije razmislja od tebe Svako neka kupuje ono sta hoce, totalno nebitni razlozi Ako devojcica hoce da bude cool trandy fancy ili sta si vec naveo kupi joj taj jbn iPhone i ne razmisljaj previse

Sve sto si napisao je bilo isto i za ecig i one kisobran baterijice olovcice kada su pocele masovno da se reklamiraju. Svi furali iz fazona drzali po rukama, vukli u sebe neko tamo "ulje" do besvesti i sve to na 2.5ohm

Ne volim ni da hvalim ni da kudim nesto sto ni sam ne probam tako da...
Kao sto rekoh koristio iqos 7 meseci, smrada na cigare nema ni u naznakama, jedini smrad mozes da osetis ako bas pomirises onaj drzac tj mesto gde se ubacuje patrona i smrdi kao piksla to je tacno, ali sto bi pobogu to mirisao zar ne? Nema smrada na rukama, nema smrada na garderobi i onaj "miris" koji ostaje u prostoriji do sada niko nije okarakterisao kao smrad duvana ili slicno, i jednostavno se izluftira i to je to. Ne ostaje po zavesama, namestaju garderobi itd... Pa ranije sam probao neke tecnosti koje za sobom ostavljaju smrad gori i od nekih cigara pa sta sad.

Razlozi zasto sam presao na iqos su da definitivno ne smrdi kao klasicne cigarete, nema neprijatnih mirisa posle varenja istog, dozvoljeno je koriscenje gde zelis (ja licno u kancelariji, razni trzni centri tj kafici po istim itd...) i najvise da se skinem sa obicnih cigara sto sam i uspeo.
Evo sada sam na ecig i nadam se da ostajem tu sve dok se ne izgubi :volja" i za tim.

Ono sto pisem nije da bih nekoga nagovarao da radi nesto sto ne zeli, da uvredim nekoga ko ima drugacije misljenje od mene, nije ni da branim ne znam ni ja koga a posebno duvandzije, vec pokusavam realno da napisem nesto iz ugla nekoga ko je koristio cigarete 20 godina, iqos 7 meseci i e-cig (pre 2 -3 god na par meseci i evo sada opet)

Ako smatrate da moji komentari nisu na mestu jer se razlikuju od Vasih ili da stete ovom forumu na bilo koji nacin molim Vas obrisite iste i necu vise pisati na ovu temu. Ja nastavljam da koristim forum jer svakako nalazim korisne stvari u vezi e-cig i hvala Vam na tome
Staro 26-07-2018, 10:03   #247
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

BlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosi

Nemoj da se vredjas mi svi imamo pravo na svoje mislenje i jednostavno je tako kako je bilo bi ekstremno glupo da se icije misljenje brise. (we can agree to disagree) btw rekao sam cast izuzecima gde spadaju svi koji ni ne pomisle na estetiku trend ili drustveni status svog gadzeta vec ga koriste kao iz plemenitih namera.... A da je bar devojka pa i da razumem sa 25 god da hoce da bude trendy i fency nego ovaj primer koji sam opisao je razgovor sa majkom od lre mesec dana.....

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Staro 26-07-2018, 10:08   #248
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

U odbranu iphona, i ja ga koristim od prvog modela, mozda sam preskocio samo 2 modela do sad
Iz pouzdanih izvora znam da je iphone 7 plus najbolji telefon koji je iphone izbacio
Staro 26-07-2018, 10:15   #249
milanlaki
Aktivan član

Nisi ti mene nikako uvredio vec neku drugu skupinu ljudi sto isto nije u redu. Ako ti se misljenje razlikuje od njih ne moras im govoriti da su glupi i prostoumni. Jednostavno zivi i pusti druge da zive. Ako ce tu devojku/majku uciniti srecnom da ima iphone i moze da ga kupi pa neka joj neka se raduje malo sta ima veze.

Mozda sam malo staromodan iako nisam bas toliko mator ali kako bre jedan iqos podize drustveni status i koje plemenite namere postoje za nesto sto nas truje i ubija.

edit:

@DusanM

Da li si iPhone kupio zbog socijalnog statusa qrcenja pred drugarima/devojkama ili ti se jednostavno svidja taj telefon i bio ti merak da isti posedujes? Reci nam razlog zast ne Huawei, Samsung i slicni...
Staro 26-07-2018, 11:54   #250
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

u mom zivotu je uvek bio Iphone na 1 mestu, Samsung na 2.
ja sam '92 godiste i iphone 1 se pojavio kada sam bio tinejdzer a cale mi bio u americi bas tad na poslovnom putu(u to vreme je iole jos moglo lepo da se radi i zivi) i ja sam strasno zeleo da imam taj telefon (Sestra i ja ) zbog same cinjenice da ga niko nije imao ovde i vise zbog tog imresionizma iphona.. sto mu dodje socijalnog statusa, komplexa itd..
ALI posle se jednostavno zavoli APPLE kao brand i sve sto ide sa njim, estetski izgled i cinjenica da u to vreme Samsung telefoni su jako bagovali a iphone nikad..
sada ako pogledamo iphone uopste nije zavidan po karakteristikama cak je i u proseku kineskih telefona od po 150-200$
ali jednostavno ta ljubav prema brendu me drzi, opet NE MOZE ME NIKO UBEDITI da svi vlasnici APPLE proizvoda ne kupuju te proizvode samo i iskljucivo zbog socijalnog statusa i samog osecaja posedovanja telefona,lap topa itd..
jer korisnici iphona nisu tehnoloski napredni ljudi vec ljudi koji imaju AKCENAT NA STILU I vole DIZAJN pre svega..
to je moje zapazanje jer stvarno u mojoj okolini sto prijatelja, familije itd imam dosta vlasnika apple proizvoda i svi na kraju pricaju kako se ljudima svidja i kako se zasniva na statusu i pokazivanju.. jbg shvatice te me sta mislim
to je surova realnost
a sto se tice karakteristika ja znam da je naprimer kineski telefon od 250$ sa 4-6 gb rama 64gb rom octa-core cpu bolji 10x od mog iphona koji je kostao dosta vise..
ali mene cini srecnim zbog ljubavi prema brendu i osecaju jer to je i sustina branda
Da se pozicionira u srcu potrosaca! pa kakav god da je

I sa punim pravom podrzavam kupovinu bilo cega sto ce nas usreciti u ovim nasim 'nesrecnim' zivotima i nesrecnoj drzavi, ako ne mozemo da uzivamo bar malo cemu onda sve ovo?! zasto se mucimo,radimo, radjamo, pravimo,sticemo? da bi umrli...?? neka hvala...
Iz istog razloga sam potrosio mnogo para do sad na vape, sve sam probao sto sam hteo, i nije mi zao da dam 100e na mod zato sto to mene cini srecnim, a pare... para nema ili ih ima nedovoljno, ali ne mogu biti rob tome stvarno!
Zahvalili :
Staro 26-07-2018, 12:13   #251
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,566
Pohvaljen: 15,150
Nivo reputacije: 2426
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Preko tehnologije do socijalne politike... 😂😂😂

Admin poruka
Sav off će MOŽDA biti obrisan. Držimo se teme.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2018, 12:32   #252
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Aj se ne lazemo, zna se ko nosi uvek najnoviji iPhone. Ja koristim jos uvek iphone 5 i bez problema obavi sve sto meni treba. Mali je procenat ljudi kojima zaista treba konfiguracija poslednje generacije tih telefona za posao ili da koriste sve njegove resurse. Uglavnom se moze videti kod onih koji ili imaju viska para ili pate od statusa u drustvu. Isto je i sa ovom spravom zvanom iqos, videla zaba da se konji potkivaju pa gurnula i ona nogu.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2018, 12:41   #253
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

Zar nismo svi mi robovi novca i sistema generalno gledano....? Ili bar 99% populacije...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Staro 26-07-2018, 13:43   #254
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,512
Nivo reputacije: 449
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

VO11 vrati se molim te😂😂😂

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2018, 23:59   #255
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 313
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Što se ove sprave tiče, svi kod kojih sam ga video u firmi u kojoj radim pre par meseci, oko 10tak ljudi, vratili su se na pljuge. Toliko.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:29 sati.