Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore
Zaboravljena šifra? Registracija

MTMStore mtmstore.eu

MTMStore

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-05-2014, 05:51   #61
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: NajnajNovija grupna-rok do 7.maja do 20h

Sacekajte me do 16 i 45 h molim vas ! Unapred zahvalam ! Mislim na klupici ispred ushca.
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 20:21   #62
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 350
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Preuzeta porudzbina! Sad mi ostaje da smuckam i probam bazu i aromu!
Hvala Davore!
Pozdrav!!!!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2014, 20:50   #63
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 254
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Takođe se pridružujem ovakvim komentarima,sve kako valja i dolikuje,isporuka tačna drugim rečima sve naj naj...Ajmo sad kad će sledeća xexexe
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2014, 22:46   #64
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 49
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi

Stigla i meni porudzbina, ali ja nisam zadovoljan ne toliko onim sto sam dobio, vec poslovnoscu MTM-a... i zbog toga od mene NEGATIVNA ocena.

Prvo, za poruceni klir nije napisano na sajtu sta se dobija.
Stavljene su 4 slike na kojima se vidi klir sa 2 dodatna grejaca.
Posto je zena preuzela posiljku, kada sam otvorio u njoj je bio samo klir.
Nakon sto sam se par puta cuo sa momkom od koga smo preuzeli posiljku, dobio sam informacije da su proverili, da treba da idu grejaci ali su grupne porudzbine uvek komplikovane i desi se da se nesto zaboravi...izvinjavaju se, grejaci ce biti naknadno poslati postom ili na sledecoj grupnoj. Nako toga stizu poruke da grejaci nece stici, *ebiga, vrati klir dacemo ti novac ako ti ne odgovara..
Meni licno grejaci nisu bitni, ali poslovnost i odnos prema kupcu jesu.

Ukoliko prodavac nije naveo sta dolazi u paketu, kupujes ono sto vidis na slici.
Ja na slikama vidim klir i dodatne grejace, nigde ne vidim informaciju tipa "dobijate samo klir, grejaci su na slici...eto tako za ukras"

Da ne duzim pricu, 2 grejaca od par eur mi zaista nisu bitni, ali je njihovo ophodjenje prema kupcu totalno nekorektno.

A da bi prodavac skapirao da ne zavisi musterija od njegovog biznisa vec njegov biznis od musterije, odustajem od porudzbine koju sam napravio sa kolegama sa posla u iznosu od oko 250 eur (po koji mod, baze, arome, klirovi..)

Ne zbog grejaca, vec iskljucivo zbog poslovnosti.
Srecom nismo stigli da se skupimo za ovu porudzbinu, ko zna sta bi stiglo u odnosu na ono sto je na slikama na sajtu.

Svaka cast momku od kog smo preuzeli porudzbinu, covek me zvao 10x i poslao ne znem ni sam koliko poruka vezano za to... ali je MTM na kraju rekao svoje..

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 22:53   #65
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 166
Pohvaljen: 211
Nivo reputacije: 48
mtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Argentto Vidi poruku
Stigla i meni porudzbina, ali ja nisam zadovoljan ne toliko onim sto sam dobio, vec poslovnoscu MTM-a... i zbog toga od mene NEGATIVNA ocena.

Nakon sto sam se par puta cuo sa momkom od koga smo preuzeli posiljku, dobio sam informacije da su proverili, da treba da idu grejaci ali su grupne porudzbine uvek komplikovane i desi se da se nesto zaboravi...izvinjavaju se, grejaci ce biti naknadno poslati postom ili na sledecoj grupnoj. Nako toga stizu poruke da grejaci nece stici, *ebiga, vrati klir dacemo ti novac ako ti ne odgovara..

Ukoliko prodavac nije naveo sta dolazi u paketu, kupujes ono sto vidis na slici.
Ja na slikama vidim klir i dodatne grejace, nigde ne vidim informaciju tipa "dobijate samo klir, grejaci su na slici...eto tako za ukras"

Da ne duzim pricu, 2 grejaca od par eur mi zaista nisu bitni, ali je njihovo ophodjenje prema kupcu totalno nekorektno.

A da bi prodavac skapirao da ne zavisi musterija od njegovog biznisa vec njegov biznis od musterije, odustajem od porudzbine koju sam napravio sa kolegama sa posla u iznosu od oko 250 eur (po koji mod, baze, arome, klirovi..)

Srecom nismo stigli da se skupimo za ovu porudzbinu, ko zna sta bi stiglo u odnosu na ono sto je na slikama na sajtu.

Svaka cast momku od kog smo preuzeli porudzbinu, covek me zvao 10x i poslao ne znem ni sam koliko poruka vezano za to... ali je MTM na kraju rekao svoje..
A druze,ovde momak-ti si me zvao ubrzo posto je tvoja zena pokupila narudzbu i rekao si da ne valja-ja sam ti odmah rekao da vrati i da ce dobije novac nazad..zavrsili smo da cu da proverim u cemu je stvar..onda sam na svoju ruku rekao da ces dobiti i 2 grejaca..ovo na zalost nije tacno,al stoji da ako ne odgovara,lepo vratis i dobijes novac nazad..mislim stvarno ovde je pocelo ko da neko hoce nesto da podvali itd-jasno je receno-sta ne valja vratite
mtmstore nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 22:57   #66
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

mtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosimtmstore ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Argentto Vidi poruku

Poštovani,

nažalost ne mozemo odgovarat za svaku sliku, za bas taj proizvod je slika sa kutijom, ali nazalost ne dolazi sa kutijom i dodatnim grijacima. S obzirom da je slanje dva grijaca iz Zagreba dosta velik trosak, ponudili smo vam povrat novaca zajedno sa postarinom, mislim da je to fer. Kolega vam je prvo reko da ce stic grijaci jer nije znao da ne dolaze u kompletu, ja sam odmah reko da vam ponudi povrat sa svim troskovima placenim.

Matej, Mtmstore
Staro 09-05-2014, 22:59   #67
mtmstore
Product Support

mtmstore's avatar

Arome

Vezano uz arome koje su izgleda našom greškom zbog ne promjesane boce sa aromom nesto drugacije nego sto bi trebale biti, velika isprika. Svakom cemo ponovo poslat nove arome+jednu gratis.

Molim samo da svatko tko zeli zamjenu da se javi na mail matej@mtmstore.eu

Hvala puno na razumiijevanju
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > MTMStore

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:53 sati.