Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-02-2017, 21:26   #1
Jankop
Nov član

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 3
Jankop je na dobrom putu
Uobičajeno Aspire Archon i Aspire Cleito 120

Pozdrav, nov sam na forumu i svez korisnik e-cig. Koristio sam do skoro neki mod i Pro Tank II i bio poprilicno zadovoljan. Skoro sam dobio Aspire Archon mod i Aspire Cleito 120 ali mi se to ne dopada prvenstveno zbog nacina konzumiranja tj. uvlacenja direktno u pluca a i ukus mi je potpuno drugaciji i mislim da mi ne prija. Prodao bih ovaj komplet koji sam naveo ali mi je potreban savet od nekog od vas iskusnijih. Sta uzeti a da je manjih dimenzija (okruglih sa jednom 18650 baterijom) a opet sa kvalitetnim vaporizerom koji pruza lep ukus i gust dim. I koliko je vazno da na modu postoji podesavanje jacine i temperature posto na onima na koje nailazim a da mi odgovaraju nema tih podesavanja. Ocigledno nisam napredan korisnik, vec e-cig koristim kao zamenu za cigarete. Hvala unapred na pomoci.
Jankop nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2017, 19:16   #2
Jankop
Nov član

Jankop je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Aspire Archon i Aspire Cleito 120

Googlajuci i citajuci forum najvise mi se svideo Joyetec eGo ONE V2. Ako neko ima bolju preporuku... znacilo bi mi.
Staro 06-02-2017, 21:45   #3
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 82
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Citaj, listaj forum jos mnogo toga je objasnjeno na forumu i prezvakano cemu sluzi TC (meni nicemu) i druge opcije na modovima. Gledaj i po sajtovima domacih prodavnica, na jednom od njih imas predstavljeno za Joy. Cubis Pro mini kako se ponasa sa razlicitim grejacima i cemu su namenjeni (D2l ili M2L), neka ti to bude neka orjentacija kakve grejace da juris tj atomizere da imaju mogucnost koriscenja grejaca koji ti odgovaraju. A sto se tice posta od juce ako trazis neki citiram "kvalitetnim vaporizerom koji pruza lep ukus i gust dim" ili si pogresio u kucanju ili si debelo promasio forum.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2017, 19:08   #4
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 89
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 36
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Ja bih ti toplo preporucio kombinaciju iStick Pico i (klon) Kayfun mini V3. Sve to mozes naruciti na sajtu Fast Tech po pristupacnim cenama (gledaj da ispred Pico-a pise authentic). Na ovom sajtu imas video recenziju o kayfunu V3 u kojoj ima sve sto ti treba a Pico je veoma jednostavan za koristenje i veoma kvalitetan. Parish na snazi izmedju 10 i 14 w (recimo).
vukpavlovic74 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 22:00   #5
Jankop
Nov član

Jankop je na dobrom putu
Uobičajeno

Hvala puno na pomoci... za sada sam porucio Joyetech ego one V2. Probacu to kada stigne pa cemo videti dalje. Hvala jos jednom.
Staro 12-02-2017, 11:39   #6
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 89
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 36
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Ne znam da li uz to sto si porucio ide i RBA glava ali ako ne ide obavezno je naruci, da ne bi morao stalno da kupujes grejace...mislim da se RBA za tvoj model zove CLR Head
vukpavlovic74 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:18 sati.