Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-05-2017, 13:52   #16
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,247
Nivo reputacije: 540
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju
Uobičajeno Re: VG mix ?

Sa smirglom?

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-05-2017, 14:09   #17
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 344
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 81
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

moze i krupnija

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-05-2017, 14:13   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,411
Pohvaljen: 12,194
Nivo reputacije: 1877
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od alfini0507 Vidi poruku
Sa smirglom?

Jednu sam ručno, a drugu sa onim brusnim falusom što se uglavi u bušilicu. Pazi se da se ne savije, laganica samo i bude tupo...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2017, 14:15   #19
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,247
Nivo reputacije: 540
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Hvala druze

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2017, 16:09   #20
svarceneger
Nov član

Registrovan: May 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 2
svarceneger je na dobrom putu

Zahvaljujem na informacijama.

Jesam pocetnik u svemu ovome i zaista preporucujem svima da procitaju ceo ovaj forum i sve sto postoji bilo gde kako bi mogli da se informishu pravoremeno.Sve istrazi te i ne uzimajte nista zdravo za gotovo cak ni moje komentare i sta ja pishem. Sve proveri te pre nego sto bilo sta pravite ili radi te OBAVEZNO !!!!

Elem

Max VG je po meni mnogo bolji . Sto se tice aroma moras da znas od cega je napravljenja i koji su sastojci unutra (hemijski sastav) jer kao sto rekoh nije stvar ukusa vec cista HEMIJA.

FlavourArt ne koristi Dioxin ili bilo koju zabranjenu supstancu od strane EU (cini mi se da su iz Italije nisam siguran treba googlovati).
Najbolje je kada koristish aromu da pogledas sastojke ukoliko proizvodjac arome ima listu svojih sastojaka koje stavlja unutra. Mislim da EU zahteva da to moraju da imaju. Mozes pronaci na internetu . Ja sam nasao za FlavourArt.

Arome koje koristis su jako opasne ukoliko sadrze Dioxin zato gledaj da narucujes DX Free arome.

PG mi se ne svidja jer prvo covek moze da bude alergican a drugo udara u grlo tako da meni vishe prija max VG.Opet sve je stvar ukusa.

Aroma u max VG mora da se doda i ona je bazirana na PG sto znaci da je rastvor 80/20 VG/PG.
Ako se oslanjas na arome sumnjivog kvaliteta pazi i 0.1% moze da ti bude opasno.

Spriceve mozes naci na Internetu, mislim da ih kinezi valjaju na Alibaba, a ja sam koristio inace one za kuvare i poslasticare sa debelom iglom za punjenje i filovanje.To mozes da nadjes u radnjama koje prodaju kuhinjsku opremu.Moram da pitam druga gde je on to uzeo jer ako pokushas za vadis VG na obican spric i iglu nema sanse jer je tecnost toliko gusta da ima da ti presedne pravljenje.

Dakle josh jednom da ponovim iz ugla jednog amatera da sve komentare i sugestije uzima te sa odredjenom sumnjom i da se informishete ne samo ovde vec da procitate sve na tu temu pre nego sto se upustite u mixanje. Arome mogu biti jako opasne ako se ne znaju sastojci i proizvodjac !!!!!!!

---------- Post dodan 19-05-2017 u 17:47 ----------

Spric koji ja koristim imate na kupujem prodajem kada pretrazite

Špric za marinadu u kompletu sa 4 igle

dobijate spric koji je isti kao moj.
svarceneger nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2017, 11:27   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,342
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I ja licno sam poceo da koristim vecinski a i sam VG (razblazen vodom) sa aromama koje nisu duvanske. U pocetku mi je to bilo ok ( zbog kolicine i gustine same pare i zbog d2l parenja). Procenat arome i nisam nesto povecavao ali vremenom sam uvideo da pocinje da mi nedostaje jedna stvar. To je th. Posto koristim male procente nikotina u svojim mixsevima trenutno to popravljam kupivinom gotovih tecnosti sa visokim udelom nikotina i dodavanjem po par kapi u gotove mixeve. Medjutim to mi resenje i nije neko, posto se th duzim parenjem skoro pa skroz izbubi (ili se grlo navikne, kako god). Ipak mislim da je neki procenat PG-a potreban u mixu i pored onoga sto se nalazi u samoj aromi ako zelim da dobijem i taj meni neophodan th (za potpuniji dozivljaj. Sa druge strane, dok sam experimentisao sa aromama i ukusima i dok mi je fokus bio samo na cumu ukusa VG je davao odlicne rezultate. Sada cu u novoj turi mixanja ponovo uzeti bazu sa vise PG-a iz razloga da ne podizem nivo nikotina.
Kolega @svarceneger zakljucci koje si doneo na osnovu licnog iskustva su ispravni i vode te u dobrom pravcu. I ja bih ti "zamerio" takvu kupovinu jer ipak je rec o zdravlju. Postoje oglasi i na ovom forumu i clanovi sa velikom reputacijon od kojih mogu da se nabave (kupe) arome i baze i to mi se nekako cini sigurnije. Uz malo osnovnog znanja, saveta sa foruma i vodeci racuna o zdravlju, ni mixanje sopstvenih tecnosti ne predstavlja neku veliku nauku.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:29 sati.