Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-06-2017, 20:05   #121
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 259
Pohvaljen: 318
Nivo reputacije: 54
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Koja vata?

Meni su rekli i koliko sam ja shvatio po isčitavanju foruma/interneta da ne bi valjalo da se uzimaju hemijske tretirane vate, a pored toga i vate sa gromuljicama u sebi. Juče sam uzeo tu Niva CikCak i rasčeprkao je malo i skontao da ima male pamučne gromuljice u sebi.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 21:18   #122
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,493
Nivo reputacije: 736
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Koliko sam video ta Farmacotone je oxygen bleached, to je okej.

Sent from my T03 using Tapatalk

Izlogovan. Ne šaljite PP, ako nekome nešto treba, moj nick @hotmail.com

Hvala na saradnji.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 21:48   #123
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ja sam trenutno na cik caku ,valja kad nema bolje
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2017, 22:09   #124
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 163
Pohvaljen: 847
Nivo reputacije: 198
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

У недостатку су добре све, само оне са крилцима тееешко испуштају течност 😂😂

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-06-2017, 00:11   #125
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 444
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 94
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Ali dobro upijaju

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-07-2017, 15:18   #126
Piki
Senior

Piki's avatar

Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi

154 dinara u DMu.
Prevod s Nemačkog na Engleski kaže:
Oxygen bleached, without chlorine-free fragrance
Malo me nije zadovoljila Niva cikcak zbog nekog čudnog slatkastog mirisa.

Tako da verujem da je ova ok?
Zahvalili :
Staro 27-07-2017, 15:20   #127
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,717
Pohvaljen: 12,696
Nivo reputacije: 1965
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ta dobro provodi ali smrdi prvih xy vremena (meni)
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-07-2017, 15:37   #128
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 626
Nivo reputacije: 169
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja sam se navukao na viskoznu vatu, sad nema sanse da se vratim na pamuk, nista ne osecam. o.O
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2017, 18:32   #129
Piki
Senior

Piki's avatar

Update/Ažurirane informacije (kako već želite)

Ova Ebelin Bio Watte (kako piše na pakovanju) može lagano da se provuče(figurativno govoreći) kao nisko budžetni muji. Kada sam uzeo Niva CikCak, nekako mi je ona sva homogena u smislu kada je rastegneš sva je nekako... ne vlaknasta. Ova lagano ima strukturu kao muji. Subjektivno govorim - ima neki šmek neki u početku koji prođe vrlo brzo, ali meni sve vate imaju taj neki šmek u početku dok ne prođe 1-2ml kroz nji' tek onda se oseća aroma. Što se tiče postavljanja sasvim je okej. Meni Niva npr može da se provuče kroz iglene uši a da se ne rascepa, Muji koji sam dobio na poklon (Hvala Vapoholic) mi se nekad raspada nekad ne, a ova je tu između.

Slika vlakana koja možda i nije najbolja, ali šta je tu je. Rasporiću je kad stignem i onda slikati crevca

Staro 10-08-2017, 19:01   #130
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 267
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 87
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

i ja samo viskozu
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2017, 00:10   #131
Danone
Iskusan član

E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 55
Pohvaljen: 74
Nivo reputacije: 16
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

Ja koristim vatu koju sam dobio u pakovanju sa lemo drop atomizerom..

Na kesici nista ne pise tako da nemam pojma koja vata u pitanju..Ali natapa odlicno i nikakvih neprijatnih mirisa nema..Nijedan dry hit jos nisam doziveo sa njom..Menjam je na svaka 2-3 ne zbog toga sto pocne da zagoreva nego cisto preventive radi

U lokalnoim prodavnicama imaju ista pakovanja (bez ikakve oznake na njima) po smesnoj ceni od 20 dina za 5 kuglica..Nadam se da je i ista vata..Kupici i probati kad potrosim trenutne zalihe

Meni se bolje pokazala nego Muji na kojem sa osecao ukus pamuka na pocetku.. Postoji mogucnost da je to bilo i do mene jer sam Muji koirstio kad sam tek poceo sa pravljenjem grejaca
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2017, 08:42   #132
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 267
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 87
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

I meni ova kupovna najbolja

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2017, 08:46   #133
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Smok Alien + OBS Engine Nano, Subtank mini
Pohvala: 68
Pohvaljen: 165
Nivo reputacije: 45
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

@danone
Nije svaka vata ista, za nas se koristi vata koja nije beljena itd tj hemijski tretirana. Meni muji isto ima neki smek ali veoma kratko, a i koristio sam ga dugo i navikao sam se, ali sada koristim cotton bacon v2 nema nikakvog ukusa, laksa za rad od svih do sad sto sam koristio.
@ezgeta
Sve su kupovne niko od nas ne gaji pamuk

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
likvidator je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-09-2017, 12:44   #134
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,466
Pohvaljen: 1,494
Nivo reputacije: 284
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Samo da dodam, padovi od 6x5 sa GB su bolji od padova sa FT 8x9 (nisam siguran za veličinu). Ovi manji su bez početnog ukusa, dok veći sa FT imaju taj ukus dok ne prodje nekih 20-30 povlačenja. Takodje manji padovi su očigledno gušći i lepše spakovani na licne i dosta teže se seku makazama, dok ovi veći su dosta redji, a unutrašnjost im je više razbarupena.
Sad ono najvažnije, vikovanje im je potpuno isto, i tu nisam osetio nikakvu razliku.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2017, 14:22   #135
Allegreto
Senior

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 314
Pohvaljen: 91
Nivo reputacije: 42
Allegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svima

Koh-Gen-Do je odlicna vata. Kupis jedno tuce i zaboravis kad si je kupio

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:37 sati.